Jump to content

Tikslaus ukininkavimo sistemos


shaulinis

Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?  

310 nariai balsavo

  1. 1. Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?

    • Niekada
      46
    • Domiuosi
      209
    • Jau naudoju
      56


Recommended Posts

:D na pabaikavom gal dabar kiek rimčiau.

Tiesa sakant nustebino mane tas senukas juodai baltas EZ guide. Žinoma 4m sėjamajai reikėtu didesnio tikslumo, bet tarkim su 6m (tokie netikslumai pasikartotu tik kas 6m jau sakyčiau visai normaliai.

šiuo konkrečiu atveju žinoma gaima pajungti imtuvą nuo kombaino (ar taip ar taip dabar nenaudojamas) 252 ir jau pasiruošęs priimti Omnistaro korekcijas. Žinoma ne pats pigiausias varijantas, bet vienas iš galimų. Sekantis žingsnis žinoma RTK. Žodziu yra dar erdvės pamastymams :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jooo... idejo mane visa paisina i youtube ..., zmona mane pamacius leipo is juoko :lol: . Na o rimtai tai paklaida vietomis sokteledavo ir 25 cm o horsho tarpueiliai tai 15 cm. Skutimui tai pats tas o sejai dar reiketu tiksluma patobulinti (naudoti 252 antena arba pirkti geresni signala).

Beje kas liecia linksmus dalikelius tai shauliniui fende buvo anksta nes maniskiam keleivio sedines tai nera mat senesnis modelis :lol: . Pasikrate Sauliukas :D

Tu tarpu po 25 cm daug? Nebus problemu purskiant (neliks nenupurkstu vietu)?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jooo... idejo mane visa paisina i youtube ..., zmona mane pamacius leipo is juoko :lol: . Na o rimtai tai paklaida vietomis sokteledavo ir 25 cm o horsho tarpueiliai tai 15 cm. Skutimui tai pats tas o sejai dar reiketu tiksluma patobulinti (naudoti 252 antena arba pirkti geresni signala).

Beje kas liecia linksmus dalikelius tai shauliniui fende buvo anksta nes maniskiam keleivio sedines tai nera mat senesnis modelis :lol: . Pasikrate Sauliukas :D

Tu tarpu po 25 cm daug? Nebus problemu purskiant (neliks nenupurkstu vietu)?

Sitose sistemose viskas priklauso ne nuo vadybininko o nuo i jas investuojamu pinigu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo ko priklauso tikslumas? Na šiandien kaip tik kalbėjau su žmogum kuris jau senokai EZ steerą naudoja, sakė, kad šiemet labai tikslumas pagerėjas. Tai raiškia, kad kažkas investavo į palydovus. Šiuo atveju (kažkaip radus laiko) reiks dar pažaisti su kalibravimu, nes aparatas rodo, kad jis 12cm nuo užsiduotos linijos, tai reiškia, kad pamatauoja. Dar teko girdėt tokia nuomonę, kad nesvaru kokią anteną naudosi, bet kalibruot reikia su tikslesne (prisipažinsiu skamba keistai)

dėl filmukų tai reiktu filmavimo kamera įsitaisyt, bet...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakyčiau iš tų filmukų jokios naudos. Pirmame taip galima ir be automatinio vairavimo. Antrame tamsu, susilieja ir kokybiško kažko nematyti.Tą liniją nubrėžtą ženklytuvo dauguma ir taip matę. Vienu žodžiu, reikia realiai gyvą pamatyt. Kaip viskas vyksta natūroje to neužfiksuota :icon-confused:

Zinoma , kad galima be to auto vairavimo o ir sedavau be jo tik jau ispirus akis reikia ziureti o dabar gali ir atgal atsigrezes i sejamaja pavepsoti. Del uzfiksavimo tai nekurem gi filmo "niekas nenorejo mirti" :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ydomus filmukas, tik kad raudona lempute mirksi paskutine... pas mane jei paskutine mirksetu tai jau ir 1,5m i sona butum nuvazeves, gal lemputes kas kelis cm sukalibruotos? ar, kaipo krastine lempute yra centras, tada kaip suprast kada esi nukrypes i desine/kaire [parasiau per slesa, nes pas mane diodus pusem gali keist])?

Siaip sauniai atrodo ten, kiek suprantu, uk.algis sededamas... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ydomus filmukas, tik kad raudona lempute mirksi paskutine... pas mane jei paskutine mirksetu tai jau ir 1,5m i sona butum nuvazeves, gal lemputes kas kelis cm sukalibruotos? ar, kaipo krastine lempute yra centras, tada kaip suprast kada esi nukrypes i desine/kaire [parasiau per slesa, nes pas mane diodus pusem gali keist])?

Siaip sauniai atrodo ten, kiek suprantu, uk.algis sededamas... ;)

:icon-redface::icon-redface::icon-redface: eikit peklon :lol: . siaip minciu yra tokia diena suregti , nesvarbu koks gamintojas.... kad tik veiktu :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

jo tas tai konkretus GPS'as :eusa-shifty:

Tai čia neblogai dar būtų.Tenka matyti vaizdų,kai žmonės sugalvoja purkšti,o nesimato kur važiuot.Tada nukelia du nuo stalo (vargšai,net bambalio ištuštinti nespėja) ir pastato lauke,o tiems net sieksnio nereikia,žingsniais pamatuoja.Tiesiog profesijos viršūnė. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip patys saugotės purkšdami?

Prikabinamu purkštuvu ir uždarytais langais,durimis.Planuose ir angliniai filtrai,tik kainuoja jie nekukliai.

Na kiek teko domėtis apie anglies filtrus, tai nėra taip, kaip apie juos rašo, bent jau automobilinius.

Ar naudojat spec. aprangą, pirštines, respiratorius/dujokaukes?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip patys saugotės purkšdami?

Prikabinamu purkštuvu ir uždarytais langais,durimis.Planuose ir angliniai filtrai,tik kainuoja jie nekukliai.

Na kiek teko domėtis apie anglies filtrus, tai nėra taip, kaip apie juos rašo, bent jau automobilinius.

Ar naudojat spec. aprangą, pirštines, respiratorius/dujokaukes?

Užpildant purkštuvą taip,purškiant tikrai ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...