Jump to content

Savadarbės priekabos


Tadix

Recommended Posts

As perdariau visa "deze" ir kazkiek rema patvarkiau prie to pacio. Dare kaune meistrai su mano ir projektinem mintim :) Visa nauja deze su darbais man kainavo apie 6500. Galima ir pigiau, nes sumasciau bortus daryt is 3mm skardos, dugna 4mm, o ir visi vamzdziai 4mm sienelem. Drasiai viska galima 1mm mazint, taip sutaupysit ir pinigu ir svorio. O kadangi pas mane bortus dar standinom, tai tikrai stipriai gautusi ir is 2mm skardos. Daugiausiai buvau uzkroves 11500kg sausu kvieciu. Laukuose MTZ 892 vilko isitempes, jei nesisaugnt ilektum kur slapia - raganosis tada. Kelije viskas ciki, neveltui rusiskos technikos atsargos koeficientas taip giriamas:) Nepykit, kad nedazyta, nespejau. Pavasari bus pirmas darbas.

post-7163-141521818466_thumb.jpg

post-7163-141521818473_thumb.jpg

post-7163-14152181848_thumb.jpg

post-7163-141521818487_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 205
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

ar esat kas nors deja paaukstinimus ant priekabos su aliuminiais bortais? reiktu galvoju ar eitu paausktint aliumi9ne puspriekabe ir kokiu principu tai padaryt? :icon-confused:

kaip bortai uzsidaro ? ar bortas su bortu susikabina ar yra stoikes ? per gala versi ar noti i visas 3 puses verst?

gal imesk foto ar nuoroda kokia ta priekaba ar bent pavadinima jos parasyk, kad aiskiau vaizda susidaryt.

ir dar kokio aukscio noretum to paaukstinimo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

va tokia pvz. http://auto.plius.lt/skelbimai/kel-berg ... 42218.html

reiktu paaukstint min. 20cm

nu jau tokiai nelabai dėsi lentas,nes neįmanoma šiaip pigiausias darymas iš lentų, tau gal čia reikėtų iš skardos kokių 3mm paaukštinimai pasidaryt :eusa-whistle:

taip bet kaip jas pritvirtint, grezt skyles ir sukt su varztais, ar neissibliaus zvyrkeliais lakstant

Gali strypais skersai sujungt, jei bortai neatidarinėjami

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 2 savaičių...
mes melynai kuzava ir rema juodai :D patinka mano seniui tas labai :D:D

aš tai nematau skirtumo, juk grūdai iš žalios geriau neišbyra neii iš raudonos :)

tai cia spalva skonio reikalas ir tiek :D

nekilo mintis dazyti pagal traktoriaus spalva ? :) beje kad diskusija naudinga butu - www.scandex.lt - sie vaikinai tiekia visiems puspriekabiu gamintojams dazus lietuvoje ir jie kas keisciausia mielai pakonsultuoja ivairiais klausimai nuo puspriekabes paruosimo dazymui iki dazu parinkimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...