Jump to content

koki automobili(-us) vairuojate?


tomsiussss

Recommended Posts

vieni dyzeliai beveik :lol: jauciu zalia tik ir srebia :D

o kuom blogai zalias? Pigiau, greiciau, patogiau :)

patogumo nematau kazkodel :lol: ka patinka bakelius kilnoti apipilstyti masina ir pan? joke :D žiema priedu pili?

asmeniskai as bakeliu nekiloju - tam degalines yra

na kas bakelius kilnoja tai gal ir nepatogu, pas mane tai kolonele pastatyta tai patogumas tas, kad kuro uzsipilt nereik i miesta vaziuot.

anksciau priedu nepildavau, bet sia ziema paskutinio vezimo kuras buvo dar vasarinis tai ipilu priedo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vieni dyzeliai beveik :lol: jauciu zalia tik ir srebia :D

o kuom blogai zalias? Pigiau, greiciau, patogiau :)

patogumo nematau kazkodel :lol: ka patinka bakelius kilnoti apipilstyti masina ir pan? joke :D žiema priedu pili?

turiu kolonėlę isirenges, tad patogumas toks, kad nereikia pinigu susimokėti užsipylus baką :D o važinėju su Fiat ULYSSE 2,1Tde

Priedų niekada nepilu, bet Sausio pradžioje atvežė kurą ir jis man kažkos nelabai žieminis, nes vakar vienas traktorius vis užgesdavo, kažkoks tirštas kuras, gal pereinamas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu dabar VW scharan, esu juo labai patenkintas, nors zmona ir daznai keiksnoja kai reikia priparkuoti.

Turejau mysiubiski 92 metu 18 tdyzeli masina gera bet variklis niekam tikes per silpnas.

Motina turejo toyota corowa ir gan kantri masina tik signalkes negalima ijungt nes taip rudidama braska kad signalke net kaukia

Teko nemazai vazinet su mysiubiski galantu 95 laidos 2,0l 4 cil nebloga masiniuke labai gerai traukia, nors geresnis variantas 6 cil 2,0 litro va ten tai lektuvas ir gan ekonomiska, tik bedos su pavaru deze, o ji deficitine preke srotuose.

Is kantrios vaziuokles tai patiko volvo 445 su 2 litru varikliuku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ale ko ne lygis i ta restika vaziuot? :D butum man atrodo su viena is geriausiu transporto priemoniu :D

pacio masina kazkada mirus buvo tj su mersu 1117 po miesta vazinejau. Gerai kad neilga, tj net prie prekybcentrio tilpdavo salia lengvuju pastatyt :D

ir man lb smagu butu paziuret kaip su tuo magnumu ziema be puspriekabes vaziuotai :D :D

Visai maloniai vairuojasi be puspriekabes Magnumas :icon-wink:

tj su puspriekabe jau blogai vairuojas :lol:

na neblogai, bet be jos dar geriau vairuojas
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

na bet as nemanyciau kad tas svyravimas ne labai ka reiskia juk mes zemdirbiai turtingi :D

o istikro vakar buvau su reikalu pas viena ukininka jis su kitais kolegom ukininkais apie kazka diskutavo ir ka jus sau norit kieme kiekvienas buvo atvykes su savo keliu metu senumo dzipuku,tai kam gali pasakyt kad ukininkai blogai gyvena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na bet as nemanyciau kad tas svyravimas ne labai ka reiskia juk mes zemdirbiai turtingi :D

o istikro vakar buvau su reikalu pas viena ukininka jis su kitais kolegom ukininkais apie kazka diskutavo ir ka jus sau norit kieme kiekvienas buvo atvykes su savo keliu metu senumo dzipuku,tai kam gali pasakyt kad ukininkai blogai gyvena.

Čia truputėlį off topic apie tuos džipus, bet taip jau yra, kišenėse vėjai, o dar geriau keli limonai skoloi, o puikybės manija vistiek viską užgo-ia, svarbu prieš kaimą ar kaimyną pasipukuot, kad va su apynauju džipu važinėju, toks jau tas mentalitetas. Visi nori gerai ir patogiai gyventi, bet nereikia šokti aukščiau babmbos.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

istikro, as noreciau bulvinskiui papriestarauti, gyvenimas tik vienas duotas tada kai jau 100% galesi klausimas ar tau to bereikes, po to dar vienas klausimas, kam tada gyventi ?

nesakau, kad tik del visureigio, klausimas placiaja prasme, jei jau gilinames i tai, juk tada reikia eiti i vietini tashka ir deti diena is dienos, ziureti i tuos kur vaziuoja naujom mashinom ir skalampinti, kad tiems ku..voms gerai, jie turi bapkiu, bet apie tai kad jas reikia uzdirbti ne negalvoji, o kam, juk ant bokalo tereikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...