Jump to content

Tiesiogine seja i raziena be jokio idirbimo.


stauga

Recommended Posts

buvau ka tik vilkaviskio dotpro tai vieno korpuso kaina 56lt plius sake dar 4 kaltai bet jauciu pats nesuprato ka ten sneka nes turetu but tik du.

Manau reiks pasigamint su sunkiu akeciu nagu tas plonas geriau lys nei tie kaltai. truputi as ji kitaip isivaizdavau.

tu čia apie tas "kregždutes"?

Jeiu taip tai jų kaina 407+pvm. Vadinasi podirvio purentuvas užsakymo kodas kk073636

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandyk paskambint shaulinio kolegai Valentinui ir viska paaiskins issamiai. Tas laikiklis sukasi prie lauko lentos is vidines puses . Kada turejau ecomata tai ten tvirtinosi dviem varztais tik dedavosi vienas kaltas kuris eidavo 8 cm zemiau norago. Tradiciniam plugui dedasi du kaltai ir eina 10 cm giliau norago. Automatiskai padideja ir galios poreikis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na ziurejom ten kompe plugo modelis E-3 ten toks kampu lenktas sukasi prie lauko lentos o ant jo tipo dar kaltai dedasi kad nediltu. na man taip aiskino tavo kolegos. Saulini gal galit nufotkint kaip ten atrodo kaip uzdetas ir imest kur kad paziuret?

na ko gero is tikro geriau valemtinui paskambink jis ant to kanto specas. Kai paklausiau apie podirvio purentuvus padui ardyti jis man nurode tai ka parasiau o visa kita tose nuotraukose kur virsui, bent jau tiek kiek angliskai supratau tai kitiem raikalam skirti (tai atsparumui padidint tai atpjovima pagerint tai galine vaga praplatint ir tt)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

pavyzdziui top down, horsch amazone ir daugelis kitu galinciu dirbti giliau nei 20 cm, mano galva tai ekonomishkai nenaudingas darbas ir pernelyg brangus agregatas, man atrodo kad geriau tureti didelio darbinio plocio tarkim simba su dd volais ir keturiu metru agrisemo gilumini, kai skuti tai skuti atsakanciai o kai ateina sejomainoje laikas rapsui seji su giluminiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...