Jump to content

PLŪGAI


sigis

Recommended Posts

Pas mane berots ls serijos 3+1 daug visokiu trukimu yra teko ardyt ir kelias dalisbtekintojuj patiket baisiai dila maskatuojasi ir luzineja nuo maskatavimo ir traukutes kelis kartus luzo sutvirtino tai dabar ziuriu viena is pagrindiniy ploksteliu skilus ir taip toliau zmoniskai sureguliuot mun jo nelabai gaunas ratukas labiau vidury negu paciam galia ir taip toliau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane berots ls serijos 3+1 daug visokiu trukimu yra teko ardyt ir kelias dalisbtekintojuj patiket baisiai dila maskatuojasi ir luzineja nuo maskatavimo ir traukutes kelis kartus luzo sutvirtino tai dabar ziuriu viena is pagrindiniy ploksteliu skilus ir taip toliau zmoniskai sureguliuot mun jo nelabai gaunas ratukas labiau vidury negu paciam galia ir taip toliau

kiek žiūrinėjau man taip pat nepatiko, kad ratukas juose eina per vidurį labiau, o ne pačiam gale, verčiant turėtų kliūti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai UNIOS plugai yra geri. Pazistamas zmogus jau yra suares ne viena tukstanti ha, jokiu nusiskundimu ir pats nupirkau 5 VARIO, aria labai graziai, o metalo kokybe tai tikrai gera. Apie dilancia dali, su viena kaltu puse virs simto ha suarta ir dar nereikia keisti galais, zagres irgi beveik 2cm nudilo. Tai va, uz kverna pigesnis per 25tukst. ir tikrai kokibiskas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau apie kuria serija jus cia snekat gal ssrs ar xll yra geresni ir tvirtesni bet as sakau ka zinau o ne ka kaimynas sake ir su viena kalto puse simta ha suart tai gal smeli ari 50 prie geriausiu noru 60 noragas po 200-250 ha keiti bet tai nesminis dalykas su juo ariant vaga niekuomet nebuna svari nesakau kad jis yra paskutinis sudas bet susidariau nuomone kad kokie pinigai tokia ir kokybe

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na man tai geras kvernas ir kitokio neprikciau nebent tasi butu koks lemken ar kuhn. dirbau su overumu tai nepatikdavo apvertimo kokybe ir beto buvo hidrauline apsauga tai tie tepalai pasitaskydavo dar tas bakelis nuleidinejo slegi o su lingine apsauga kvernas ir lengvesnis ir patogesnis jei matai kad kietai kala i akmenis atleidi jas jei ka gali patempti. jei sunkesne zeme ariam su 5 pakelamais tai lenda gerai na o su bielkiu su 3 jei sausesne ar patrypta dirva galulaukese (del medziotoju naglumo dazniausiai) tai jau sunkiau ikist pluga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na man tai geras kvernas ir kitokio neprikciau nebent tasi butu koks lemken ar kuhn. dirbau su overumu tai nepatikdavo apvertimo kokybe ir beto buvo hidrauline apsauga tai tie tepalai pasitaskydavo dar tas bakelis nuleidinejo slegi o su lingine apsauga kvernas ir lengvesnis ir patogesnis jei matai kad kietai kala i akmenis atleidi jas jei ka gali patempti. jei sunkesne zeme ariam su 5 pakelamais tai lenda gerai na o su bielkiu su 3 jei sausesne ar patrypta dirva galulaukese (del medziotoju naglumo dazniausiai) tai jau sunkiau ikist pluga.

kažin kokią naujo galėtų maždaug kainą vaikščioti 4 korpusų, 30-50cm užgriebiu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane berots ls serijos 3+1 daug visokiu trukimu yra teko ardyt ir kelias dalisbtekintojuj patiket baisiai dila maskatuojasi ir luzineja nuo maskatavimo ir traukutes kelis kartus luzo sutvirtino tai dabar ziuriu viena is pagrindiniy ploksteliu skilus ir taip toliau zmoniskai sureguliuot mun jo nelabai gaunas ratukas labiau vidury negu paciam galia ir taip toliau

kiek žiūrinėjau man taip pat nepatiko, kad ratukas juose eina per vidurį labiau, o ne pačiam gale, verčiant turėtų kliūti..

Na jeigu ratukas butu gale tai man rodos dar labiau kliutu verčiant pluga.

Naujas Kvernas tai kažkur apie 45+pvm spėju turėtu but.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turim kvernelandą 4 korpusų pirktas naujas 58 tūkst komplektacija reguluiojamas užgriebis hidrauliškai, kamparaižiai, visi atpjovimo diskai transportavimo ratukas, atstumai tarp korpusų metras, plūgu tikrai patenkintas

Su pvm ar be tokia kaina?

Be pvm

cia su ta kaina kazka kliedi arba plugas 5 o ne 4 korpusu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turim kvernelandą 4 korpusų pirktas naujas 58 tūkst komplektacija reguluiojamas užgriebis hidrauliškai, kamparaižiai, visi atpjovimo diskai transportavimo ratukas, atstumai tarp korpusų metras, plūgu tikrai patenkintas

tai vat,kad ant naujo neverta tiek investuoti, kai ariama apie 50 ha..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na man tai geras kvernas ir kitokio neprikciau nebent tasi butu koks lemken ar kuhn. dirbau su overumu tai nepatikdavo apvertimo kokybe ir beto buvo hidrauline apsauga tai tie tepalai pasitaskydavo dar tas bakelis nuleidinejo slegi o su lingine apsauga kvernas ir lengvesnis ir patogesnis jei matai kad kietai kala i akmenis atleidi jas jei ka gali patempti. jei sunkesne zeme ariam su 5 pakelamais tai lenda gerai na o su bielkiu su 3 jei sausesne ar patrypta dirva galulaukese (del medziotoju naglumo dazniausiai) tai jau sunkiau ikist pluga.

Kas čia per naujiena dėl lingių reguliavimo. Pažiūrėk ant lingių priklijuoto lipduko ten aiškiai parodyta 70 cm.ir jokių daugiau mažiau. Jei bus daugiau atleista lingė ji gali linkti į kitą pusę ir bus sulankstyta, o jei daugiau įveržta greičiau atsilenks. Jei reikia dirbti sunkesnėje žemėje tai dedamos polingės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas čia per naujiena dėl lingių reguliavimo. Pažiūrėk ant lingių priklijuoto lipduko ten aiškiai parodyta 70 cm.ir jokių daugiau mažiau. Jei bus daugiau atleista lingė ji gali linkti į kitą pusę ir bus sulankstyta, o jei daugiau įveržta greičiau atsilenks. Jei reikia dirbti sunkesnėje žemėje tai dedamos polingės.

pas mane nera nieko parasyta tai nupirke pasireguliavom kad butu gerai ir tiek

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
http://www.skelbiu.lt/skelbimai/15489003.html

galvoju važiuoti apsižiūrėti šį plūgą, tad norėjau pasiteirauti gal kas iš forumiečių dirba su panašiu ar tokiu pat?

Kuom plunksninės verstuvės pranašiau už paprastas? ar kaip tik gal turi daugiau minusų..

Na, kiek sako, tai smėlyje atseit nepaarsi su jom. O šeip nieko blogo aš asmeniškai nematau iš tų verstuvių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...