Jump to content

PLŪGAI


sigis

Recommended Posts

sveiki.. kodel man arent koki kors smeli ar po bulviu lauka su lenkisku 3 korpusu plugu vidurinis korpusas gauna maziau zemes ir tada gaunas bangos o ne lygus arimas ...remas sveikas verstuves visos ligiai stovi noragai nauji ir nesulangstyti... kame bedos gal koks plugo brokas , rezienoj to nesimato neisivaizduoju kas gali but.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki.. kodel man arent koki kors smeli ar po bulviu lauka su lenkisku 3 korpusu plugu vidurinis korpusas gauna maziau zemes ir tada gaunas bangos o ne lygus arimas ...remas sveikas verstuves visos ligiai stovi noragai nauji ir nesulangstyti... kame bedos gal koks plugo brokas , rezienoj to nesimato neisivaizduoju kas gali but.

man tas pats, tik kad biski maziau vidurinis korpusas gauna zemiu matosi ir razienoj :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki.. kodel man arent koki kors smeli ar po bulviu lauka su lenkisku 3 korpusu plugu vidurinis korpusas gauna maziau zemes ir tada gaunas bangos o ne lygus arimas ...remas sveikas verstuves visos ligiai stovi noragai nauji ir nesulangstyti... kame bedos gal koks plugo brokas , rezienoj to nesimato neisivaizduoju kas gali but.

atkreipk dėmesi ar ne rato suspausta zemia aria tas korpusas dazniausiai taip buna lengvoje ar slapioje zemėje ariant.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki visi

ruosiuos pirkt pluga 4 korpusu traktoriui t-74, sakykit ar tinka paprasti plugai nuo ratinio traktoriaus ant viksrinio? ar ju prikabinimo konstrukcija turi but kitokia, turint omeny, kad spyzius aria vaziuodamas vagos virsum. .

ten gi spiziuje reguliuojasi slaunys jei nori gali padaryt kad eitu virs vagos ar vaga :D pagal mana tai tkr tinka :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki visi

ruosiuos pirkt pluga 4 korpusu traktoriui t-74, sakykit ar tinka paprasti plugai nuo ratinio traktoriaus ant viksrinio? ar ju prikabinimo konstrukcija turi but kitokia, turint omeny, kad spyzius aria vaziuodamas vagos virsum. .

ten gi spiziuje reguliuojasi slaunys jei nori gali padaryt kad eitu virs vagos ar vaga :D pagal mana tai tkr tinka :)

bet t150k viksrinio plugui slaunim nieko nepadarydavai tekdavo daviryt prieky remo isnest isona kur prikabinimas tvirtinasi jei uzsieniny ziurai pluga tai buna kitu reguliuojasi plugo isnesimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...