Jump to content

SEJAMOSIOS ?


Vilius

Recommended Posts

cia sz 3,6 siulai tik atnaujinta tai jei diskai taip pat sokineja i sonus tai nekazka, tik pliusas kad dvigubi diskai neuzsikis. pats irgi tokia kazkada parodoj domejaus, noredamas is senos sz 3,6 atsinaujint, pasirinkau juko :D

Nemanykit, kad ant senos amazonės tie diskai šokinės mažiau, aš kiek išbandes sėjamūju tai man susidarė ispudis,kad tos sz vienos iš geresniu sėjamūju, žinoma nekalbu apie 20-30 metu išdirbuses kolūkiose, ten jau viskas turi šokinėt ir i šonus ir dar nežinia kur, sz bėda buvo normos reguliavimas ir tas plotis nei šioks nei toks,o ta agrofarmer ir plotis 4 metrai ir tech. vėžės ir ženklintuvai ir norma reguliuojasi kaip ant šiuolaikiniu, ir prikabinama ir su trašom, kažkodėl jaučiu, kad  100aj hatatas gali sunkiai kilnot 4 metru pakabinama amazone.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanykit, kad ant senos amazonės tie diskai šokinės mažiau, aš kiek išbandes sėjamūju tai man susidarė ispudis,kad tos sz vienos iš geresniu sėjamūju, žinoma nekalbu apie 20-30 metu išdirbuses kolūkiose, ten jau viskas turi šokinėt ir i šonus ir dar nežinia kur, sz bėda buvo normos reguliavimas ir tas plotis nei šioks nei toks,o ta agrofarmer ir plotis 4 metrai ir tech. vėžės ir ženklintuvai ir norma reguliuojasi kaip ant šiuolaikiniu, ir prikabinama ir su trašom, kažkodėl jaučiu, kad  100aj hatatas gali sunkiai kilnot 4 metru pakabinama amazone.

Jo SZ sejamuju nereiktu skubet nuvertint,maciau pas viena kupiskena nuimtas kas antras diskas ir sudeti atraminiai ratukai ir jis seja rapsa,tai sake labai graziai sudygsta.Visokius       varijantus isbandes, sis labjausiai tiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...