Jump to content

AUDI- B4 ar VW GOLF 3


Noragas

Recommended Posts

turejau calibra 2.0 210 buvau imines, drb su audine 205, dyzelis iki tokio greicio sunkiai paima, buciau gal ir daugiau ivindaves...bet... lietuva lopu krastas kur ant 90 antra juosta autostradoj vazineja... : :icon-evil: tik spek isibeget ir vel ant stabdziu... :icon-mad

ka gero ka blogo apiue calibra gali pasakyt? :icon-confused:

kiek teko girdėti tai "ubagų feraris", o daugiau nieko negaliu pasakyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 185
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

jei cia apie mano micubishi tai jis buvo 2.2 litro su kintamos fazes duju skirtymo veleneliais, tai reishkia kad kuo didesnes apsukos tuo ilgesnes voztuvu fazes, jei nuimdavai gaza greitai tai taip sprogdavo , kad is kamino apie 1 metra liepsna eidavo, teko rankas pagalast ant jo gerai, ejo super, net pats stebiuosi , kad neturejau su juo neivieno rimtesnio incidento, tiesa kaune dar nebuvo viaduko per via baltica kur dabar garliavos gale stovi, tai syki is izlauzo medziokles gryztant priguliau, laimei neapsiverciau, policija atvaziavo ne daugiau kaip po 2 minuciu, pilna bagazine anciu, du ne mano medziokliniai....

laimei neprashe parodyt bagazines, patikrino girtuma, ar viskas tvarkoje paklause ir ar reikia pagalbos, sakau , ne atvaziuoja liaudis isnesim ant ranku, na tada laimingo kelio ir sudie

oi baimes buvo, gal dvi dienas nelaksciau :)

dabar irgi nebelakstau, na beveik

na bet tu ir linksmuolis, kad taip nevisiškai ramiai važinėjais tai teko pastebėti, bet kad tokių nuotykių dar turėjai :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turejau calibra 2.0 210 buvau imines, drb su audine 205, dyzelis iki tokio greicio sunkiai paima, buciau gal ir daugiau ivindaves...bet... lietuva lopu krastas kur ant 90 antra juosta autostradoj vazineja... : :icon-evil: tik spek isibeget ir vel ant stabdziu... :icon-mad

2 l calibra doch - 240 km/h

pas mane paprasta 8 voztuvu buwa :) doch manau kad tiek turetu eit :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turejau calibra 2.0 210 buvau imines, drb su audine 205, dyzelis iki tokio greicio sunkiai paima, buciau gal ir daugiau ivindaves...bet... lietuva lopu krastas kur ant 90 antra juosta autostradoj vazineja... : :icon-evil: tik spek isibeget ir vel ant stabdziu... :icon-mad

2 l calibra doch - 240 km/h

pas mane parasta 8 voztuvu buwa :) doch manau kad tiek turetu eit :)

o dohc'as ne 4 voztuvus cilindrui turetu turet? :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, ziuriu, gavosi kaip visada - nuklydom nuo temos ir visai subalamutijom vaikinuką :D Mano patarimas vienas (del B4 VW3) - didžiausias skirtumas tarp jų tai korozija (B4 naudai) ir bagažinės dydis (ryškus B4 pranašumas). O varikliai pas juos tie patys, skirtumas tik kas ir kaip su auto prieš tai važinėjo.. Išvada, manau, aiški.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 3 mėnesių...
na o trukumai kokie

didziausias 3 golfo trukumas korozija, o 1.9 tdi normalu uz 7tk litu gali nupirkti...

Ne tik korozija, jei pavazinesi zvyrkeliais vaziuoklei sakes. Kratus kai vezimas ne be reikalo Volks (liaudis) Wagen(vezimas)

tai jei zvyrkeliais varinesi tai nei bmw nei mercedes nelaikys vaziuokle...dzipo mes kas puse metu keiciam vaziuokle, visa nauja sudedi ir ziurek jau vel barska kas... o lyginant su jau pavardintais mano, tai golfo vaziuokles kaina yra labai nedidele bent jau per puse nuo kitu modeliu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...