Jump to content

fendt


fendj

Recommended Posts

  • Atsakymai 1.2k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Panašu, kad kuro prekiaiviai juodai meluoja. Tiek pernai, tiek šiemet situacija ta pati. Pereinamas kuras ir parafinas pasimato jau po kelių laipsnių šalčio. Šiemet ko tai net priedas nepadėjo, nors pernai su priedu išvažinėjau visą žiemą be problemų. Teks šildyti kurą ir dadėti žibalo.

Tai gerai,kad parafinas matosi-vadinasi tai išties dyzelinas,o ne velniai žino kas. :D

Šiaip yra du parametrai-ribinė filtruojamumosi temperatūra ir drumstimosi temperatūra.Praktiškai skirtumas tarp jų,jei neklystu apie 10 laipsnių būna.Tad jei prie -5 E klasės dyzelinas susidrumstė,tai viskas čia gerai. Negerai yra tai,kad kai kuriems, "žiema,kaip visada atėjo netikėtai". :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Panašu, kad kuro prekiaiviai juodai meluoja. Tiek pernai, tiek šiemet situacija ta pati. Pereinamas kuras ir parafinas pasimato jau po kelių laipsnių šalčio. Šiemet ko tai net priedas nepadėjo, nors pernai su priedu išvažinėjau visą žiemą be problemų. Teks šildyti kurą ir dadėti žibalo.

Tai gerai,kad parafinas matosi-vadinasi tai išties dyzelinas,o ne velniai žino kas. :D

Šiaip yra du parametrai-ribinė filtruojamumosi temperatūra ir drumstimosi temperatūra.Praktiškai skirtumas tarp jų,jei neklystu apie 10 laipsnių būna.Tad jei prie -5 E klasės dyzelinas susidrumstė,tai viskas čia gerai. Negerai yra tai,kad kai kuriems, "žiema,kaip visada atėjo netikėtai". :D

Na nemanau, kad mane žiema užklupo netikėtai. Tam ruošiausi ir turėjau kuro priedo, ir jį laiku panaudojau supildamas į baką dar prieš šalčius. Tiesiog pereinamas kuras ankstesniais metais tikrai atlaikydavo žemesnę temperatūrą. Net be priedų galima buvo važinėti iki kokių 10 šalčio. Dabar prie 15 šalčio jau užšalo net 32 cm sklendė ir nebebėga iš bačkos. Pernai buvo ta pati situacija. Mano manymu kas met kuro kokybė prastėja. Neįkertu aš apie jo klases, nebepradėsiu dabar studijuoti yų dalykų, bet matyt daugiau parafino, gal daugiau biodyzelio ar pan. :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aliejus, ką čia daugiau bepridursi. Nors rapsas pradeda stengti tik nuo -20, bet ant sojos vagono liuką atidarius galėjau šokti ir prie -5. Ir čia dar ne visos problemos. Ateis laikas dar labiau mažinti sieros kiekį, tada turėsim gleivėmis apaugusias talpas ir bakus, jei per žiemą pastovės nenaudojamas, plius dar daugiau vandens kure.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Panašu, kad kuro prekiaiviai juodai meluoja. Tiek pernai, tiek šiemet situacija ta pati. Pereinamas kuras ir parafinas pasimato jau po kelių laipsnių šalčio. Šiemet ko tai net priedas nepadėjo, nors pernai su priedu išvažinėjau visą žiemą be problemų. Teks šildyti kurą ir dadėti žibalo.

Tai gerai,kad parafinas matosi-vadinasi tai išties dyzelinas,o ne velniai žino kas. :D

Šiaip yra du parametrai-ribinė filtruojamumosi temperatūra ir drumstimosi temperatūra.Praktiškai skirtumas tarp jų,jei neklystu apie 10 laipsnių būna.Tad jei prie -5 E klasės dyzelinas susidrumstė,tai viskas čia gerai. Negerai yra tai,kad kai kuriems, "žiema,kaip visada atėjo netikėtai". :D

Na nemanau, kad mane žiema užklupo netikėtai. Tam ruošiausi ir turėjau kuro priedo, ir jį laiku panaudojau supildamas į baką dar prieš šalčius. Tiesiog pereinamas kuras ankstesniais metais tikrai atlaikydavo žemesnę temperatūrą. Net be priedų galima buvo važinėti iki kokių 10 šalčio. Dabar prie 15 šalčio jau užšalo net 32 cm sklendė ir nebebėga iš bačkos. Pernai buvo ta pati situacija. Mano manymu kas met kuro kokybė prastėja. Neįkertu aš apie jo klases, nebepradėsiu dabar studijuoti yų dalykų, bet matyt daugiau parafino, gal daugiau biodyzelio ar pan. :icon-rolleyes:

Pernai visa ziema su pereinamu ir isvazinejau..... ir nieko jokiu priedu ir jokiu bedu neturejau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

32 cm sklendė? :o

Būtent. Jei per kraną drebučiai nebepraeina, tai ką kalbėti apie traktorių vamzdukus. Ir kai liaudis rašo, kad su pereinamu žiemą be priedų važinėja, tai nesąmonė visiška. Pernai per 30 šalčio buvo, tai ir su žieminiu jau turėjo būti ne pyragai. Nu dar vienas var jei traktorius stovi apšildomam garaže. Tada kiek padirbus varikliui jau grįžta grįžtamas kuras šiltas ir gali nebesustingti. Maniškis šįmet, kaip ir pernai kolkas lauke ant vėjo, nes dar galvojau trąšų atsivežti. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir daugiau automobilių turi tą navarotą. Idomu, gal fendt'as ar koks kitas gamintojas gali pasiūlyti šitokį variantą pasirenkamoje įrangoje?

Aš asmeniškai,jų vietoj tikrai nesiūlyčiau tokios įrangos Lietuvai. Sakykit ką norit,bet tai jau būtų kaip ir paskata į baką beleką pilti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

spėju užstingęs filtras, vasarinis kuras :)

Kaip tik ir ruosiaus vaziuot i degaline prisipilt pilna zieminio *, bet ateinu ir laba diena :)

Dabar nebepadės nei žieminis, nei žibalas, nei priedai. Reikėjo pasirūpint iki šalčių. Susidarė parafinas ir be atšilimo nebeužsivesi. Aš jau senokai supyliau priedus, bet šiandien prie -18 laipsnių užsikūrus garselis nebepatiko, variklis dirba nevienodai, tad palikau ramybėj. Trąšas susivešiu kai bus šilčiau. Mano kuras pereinamas ir aišku dar ir vasarinio likučių buvo. Stikliniam filtro "otstojnike" jau matos parafinas. :icon-evil:

Apsikabinau fenda ir atsiprasiau, kad bereikalo apkaltinau "gedimu", nes kai uzgeso ir parode simboli linkes svaistiklis tai trystelejau lengvai...

Jei reikia pagalvos suvezt trasas galiu padet, saviski jau paleidau. Viskas kuo puikiausia.

Beje, dar idomybiu, belarusa uzsivedziau siandien su vasariniu kuru, galvojau kada gi uzges ? Prisiveziau rulonu, matoras uzkaito iki 80, ir nesulaukiau, kada uzges tas belarusas, va tokia va ir filtracija

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir daugiau automobilių turi tą navarotą. Idomu, gal fendt'as ar koks kitas gamintojas gali pasiūlyti šitokį variantą pasirenkamoje įrangoje?

Aš asmeniškai,jų vietoj tikrai nesiūlyčiau tokios įrangos Lietuvai. Sakykit ką norit,bet tai jau būtų kaip ir paskata į baką beleką pilti.

Tai ,kad tenka pilti i baka, ne ka noretum, o tai ko yra pirkti. Si vakara nulekus i kolonele nusipirkti kuro paklausiau ar tikrai zieminis, atsake, kad taip, ka tik atveze, paklausus kodel nepasiruosta salciams is anksto, suzinojau ,kad mazeikiu nafta zieminiu dyzeliu prekiauti tik siandien pradejo........

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...