Jump to content

traktoriu chiptuning


M&M

Recommended Posts

kokie jus cia visi skiedalai,girdejau,sake,mate....... Įsidėkit koki syki ir nereiks is kavos tirščiu burt,dalintis "vertinga"informacija, Vakarai seniausia su tais cipais vaziuoja ir nieko.Kam uzlinksta kam ne.Siulyčiau pasidalint patirtim tie kurie yra įsideja.Pas mane metai laiko vienas traktoriukas vaziuoja,ant kiek jam tai patinka ar nepatinka nezinau, bet as tai labai patenkintas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kokie jus cia visi skiedalai,girdejau,sake,mate....... Įsidėkit koki syki ir nereiks is kavos tirščiu burt,dalintis "vertinga"informacija, Vakarai seniausia su tais cipais vaziuoja ir nieko.Kam uzlinksta kam ne.Siulyčiau pasidalint patirtim tie kurie yra įsideja.Pas mane metai laiko vienas traktoriukas vaziuoja,ant kiek jam tai patinka ar nepatinka nezinau, bet as tai labai patenkintas.

Buvau geresnės nuomonės apie tamstelę, bet matomai perlenkiau ir gerokai... :icon-rolleyes:

"Patirtis" dėl cheepo neateis per metus ar du, bet po kokių 5 metukų ir pasikalbėsim, pasižiūrėsim kuo virs tas pasitenkinimas. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne del reitingu gyvenu ir cia parasineju.Kartais daug ka padarai ko nereiketu daryt, bet is ko suprasi skoni, is kitu anegdotu? Ciukcia gryzta is Maskvos ir sako zmonai :apelsina valgiau. Ta ir klausia:kas per skonis? ciukcia atsako: na zinai, tai kazkas panasaus kai su tavim pasimylet.tik truputi skaniau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne del reitingu gyvenu ir cia parasineju.Kartais daug ka padarai ko nereiketu daryt, bet is ko suprasi skoni, is kitu anegdotu? Ciukcia gryzta is Maskvos ir sako zmonai :apelsina valgiau. Ta ir klausia:kas per skonis? ciukcia atsako: na zinai, tai kazkas panasaus kai su tavim pasimylet.tik truputi skaniau.

Įdomumo dėlei. Negi 415 sugalvojai suknisti su tuo cheep,u? Jis ir taip kaip 4 kaušų pakankamai turi arklių. :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kokie jus cia visi skiedalai,girdejau,sake,mate....... Įsidėkit koki syki ir nereiks is kavos tirščiu burt,dalintis "vertinga"informacija, Vakarai seniausia su tais cipais vaziuoja ir nieko.Kam uzlinksta kam ne.Siulyčiau pasidalint patirtim tie kurie yra įsideja.Pas mane metai laiko vienas traktoriukas vaziuoja,ant kiek jam tai patinka ar nepatinka nezinau, bet as tai labai patenkintas.

Buvau geresnės nuomonės apie tamstelę, bet matomai perlenkiau ir gerokai... :icon-rolleyes:

"Patirtis" dėl cheepo neateis per metus ar du, bet po kokių 5 metukų ir pasikalbėsim, pasižiūrėsim kuo virs tas pasitenkinimas. :)

Zinai drapox, esu daug deziu ir varikliu is vidaus mates, (ir nauju traktoriu ir nelabai) bet is ju nei vieno cipuoto nepapuole. Zinau ir cipuotu kurie jau trys metai be problemu dirba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kokie jus cia visi skiedalai,girdejau,sake,mate....... Įsidėkit koki syki ir nereiks is kavos tirščiu burt,dalintis "vertinga"informacija, Vakarai seniausia su tais cipais vaziuoja ir nieko.Kam uzlinksta kam ne.Siulyčiau pasidalint patirtim tie kurie yra įsideja.Pas mane metai laiko vienas traktoriukas vaziuoja,ant kiek jam tai patinka ar nepatinka nezinau, bet as tai labai patenkintas.

Buvau geresnės nuomonės apie tamstelę, bet matomai perlenkiau ir gerokai... :icon-rolleyes:

"Patirtis" dėl cheepo neateis per metus ar du, bet po kokių 5 metukų ir pasikalbėsim, pasižiūrėsim kuo virs tas pasitenkinimas. :)

Zinai drapox, esu daug deziu ir varikliu is vidaus mates, (ir nauju traktoriu ir nelabai) bet is ju nei vieno cipuoto nepapuole. Zinau ir cipuotu kurie jau trys metai be problemu dirba.

...jau trys metai be problemų... :lol:

Nu kad būtu jau 30 metų be problemų tai suprantama...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su keliais servizistais teko sneketis tai aiskino kad su tais chipuotais tikrai problemu kruva ypatingai kada padargus tam traktoriui per rimtus kabina

Uztai reik zinot ka ir kiek galima, o per didelius padargus dazniausiai tos pacios firmos ir parduoda, tik paskui servisistas lieka kalciausias kad traktorius nepatraukia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

didumai vadybininku yra vienodai kaip tu tuo traktorium liksi patenkintas kai padirbesi su savo padargais ,jiems svarbu parduot.Dauguma traktoriu yra padaryti "guminiais" rysium su reikalavimais gamtosauginias,o protingas chipavimas traktoriu padaro gyvesni,tai nereiskia kad gali kabint dvigubai didesni agregata ir vel ji dusint, cia mano asmenine nuomone.aisku reiktu ziuret variklio klases ribas, cia tiem kurie nori pabandyt,na o kas idemiai klauso "mamyciu" tai siulyciau smarkiai nesinervuot, cia musu eksperimentai ir mes uz juos mokam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

didumai vadybininku yra vienodai kaip tu tuo traktorium liksi patenkintas kai padirbesi su savo padargais ,jiems svarbu parduot.Dauguma traktoriu yra padaryti "guminiais" rysium su reikalavimais gamtosauginias,o protingas chipavimas traktoriu padaro gyvesni,tai nereiskia kad gali kabint dvigubai didesni agregata ir vel ji dusint, cia mano asmenine nuomone.aisku reiktu ziuret variklio klases ribas, cia tiem kurie nori pabandyt,na o kas idemiai klauso "mamyciu" tai siulyciau smarkiai nesinervuot, cia musu eksperimentai ir mes uz juos mokam.

Čia žinoma teisingai pasakei, tik vat dabar galvoju kaip gudriau daryt, ir su kokiais specais tartis dėl čipavimo galimybių. Aš asmeniškai prisipažįstu, neturiu žalio supratimo kiek galima ir ar išvis galima čipuoti mano kombainų variklius, nes niekad nesigilinau. Pakalbėk su tais kas užsiima čipavimu, jie žinoma sakys taip taip galima, nes irgi suinteresuoti parduoti savo produktą. tai štai koksai galvosūkis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manyciau kombainui cipas nereikalingas,visviena pastoviai ir vienodai burzgia

kartais norisi ;) ypač kai gerai eina norisi dar geriau :D panašiai ir su traktoriais ne visi traktoristai į tai gilinasi, ne visi ir teisybę sakys net jei žino, čipuotoju aklai pasitikėt taip pat negali

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

didumai vadybininku yra vienodai kaip tu tuo traktorium liksi patenkintas kai padirbesi su savo padargais ,jiems svarbu parduot.Dauguma traktoriu yra padaryti "guminiais" rysium su reikalavimais gamtosauginias,o protingas chipavimas traktoriu padaro gyvesni,tai nereiskia kad gali kabint dvigubai didesni agregata ir vel ji dusint, cia mano asmenine nuomone.aisku reiktu ziuret variklio klases ribas, cia tiem kurie nori pabandyt,na o kas idemiai klauso "mamyciu" tai siulyciau smarkiai nesinervuot, cia musu eksperimentai ir mes uz juos mokam.

Čia žinoma teisingai pasakei, tik vat dabar galvoju kaip gudriau daryt, ir su kokiais specais tartis dėl čipavimo galimybių. Aš asmeniškai prisipažįstu, neturiu žalio supratimo kiek galima ir ar išvis galima čipuoti mano kombainų variklius, nes niekad nesigilinau. Pakalbėk su tais kas užsiima čipavimu, jie žinoma sakys taip taip galima, nes irgi suinteresuoti parduoti savo produktą. tai štai koksai galvosūkis

Saulini, pasirodo nebendraujate tarpusavi su servisu! :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manyciau kombainui cipas nereikalingas,visviena pastoviai ir vienodai burzgia

Drysčiau manyti atvirkščiai. Kaip tik kombainui cheep,as gali ir nepakenkti. Nes kiek gi su jais pradirbam: 4 ar 5 tūkst. m.v. Gal tas galios padidinimas ir nespėtu pridaryt bėdų per tiek, nes iš esmės tai cheep,as kerta per išdirbio resursą, ilgaamžiškumą manau. Kai traktoriaus išdirbis sumažėtu nuo kokių 12 iki 8 tūkst. m.v. jau manau žiauroka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

........teisingai "mm" rase. Gamykloje tos pacios serijos traktoriai turi vienodus variklius, tik skirtingomis galiomis. Varikliai niekuo nesiskiria, tik programiskai pakeistas galingumas.

PVM kaip ir automobialiai: BMW530 iki 2001m - 184AG, o nuo 2001-2003 194AG. Variklis tas pats. As savo 503 - 184AG "idejau cipa" - dabar virs 200AG. 5 metai droziu, jokiu bedu. Tik maziau kuro valgo........

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Pats laisvalaikiu dirbu su ECU parametru koregavimu tai isskirciau pagrindini skirtuma nuo boxo ta, jog pastarasis nepakeis ipurskimo kampo tiek,tiksliau neuzankstins tiek kiek reikia su naujaja norma, ko pasekoje turesime daugiau dumu bei padidejusias kuro sanaudas :eusa-naughty:

dar vienas svarbus dalykas tai yra grupe boxu apgaudinedama davikliu duomenimis isgauna papildoma variklio galia sukeldama slegi HPCR sistemoje, kas drastiskai itakoja sio siurblio plundzerines poros devejimasi,taip kad ukininkai atsargiau su tuo mygtuku irengtu sone, nes arteja laikas dairytis naujo siurblio... tai gal tiek pradziai :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Sveiki,jei kam rupi mano nuomone as tai nedeciau tu cipu,nes tai nesamone teke dirbt pas ukininka kur i JD6920 ir JD7820 ideti BOKSAI tie cipai kurie trumpina kuro siurblius tai trauka gera bet servisas nespejo vaziuoti

Box'ai visadai liks box'ais: 100% sutinku. Nepamenu, ar kartojuosi, taciau vakaru patirtimi jie naudojami tik kaip alternatyvus galios tvarkymo budas, kai neimanoma atlikti pilno programavimo (pilnos variklio valdymo programos korekcijos).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...