Jump to content

Zirniai


valstietis

Recommended Posts

Žirniuose visiškai nesuveikęs fenix. Pradžioje buvo švarūs, po to įvyko sprogimas.. Dabar pilna ant viršaus vijoklių, trikerčių žvaginių, kiečių ir tt.  Kas būtų geriau, glifosuoti ar reglonu pūsti? Dabar ankštaros pageltusios, elastiongos, sėklos šviesiai žalios viduje. Tinkamas laikas reglonui?  Rašo, kad jis efektyviausias esant šilumai ir saulei. Tarp piktžolių gausu bičių. Ar suveiktų, jei nupurkščiau vėlai vakare? 

tik rundapuot.jei zoles aukstos reglonas nesuveikia iki apacios,ta prasme nekliuna augalui ir apacios buna zalios,cia pernykste pamoka,tai siemet glifosuoju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ant slapios po lietaus, vot cia ir mistika. normos nemazinau

Tai kad jokios čia mistikos - Fenix ir nenaikina kiečių, vijoklių, aklių ir dar kai kurių kitų piktžolių. Pas mane irgi jų yra vietom, nieko čia labai nepadarysi. Va, jei kokių balandų, lipikų, garstukų pilna, tada jau galima manyt, kad nesuveikė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad jokios čia mistikos - Fenix ir nenaikina kiečių, vijoklių, aklių ir dar kai kurių kitų piktžolių. Pas mane irgi jų yra vietom, nieko čia labai nepadarysi. Va, jei kokių balandų, lipikų, garstukų pilna, tada jau galima manyt, kad nesuveikė.

po fenikso paleista;balanda,rugtis,kietis,ramune,lipikas,pelevirksnis,akle,aisku nebaisiai bet yra,labiausiai vyrauja pas mane rugtis ir balanda

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žirniuose visiškai nesuveikęs fenix. Pradžioje buvo švarūs, po to įvyko sprogimas.. Dabar pilna ant viršaus vijoklių, trikerčių žvaginių, kiečių ir tt. Kas būtų geriau, glifosuoti ar reglonu pūsti? Dabar ankštaros pageltusios, elastiongos, sėklos šviesiai žalios viduje. Tinkamas laikas reglonui? Rašo, kad jis efektyviausias esant šilumai ir saulei. Tarp piktžolių gausu bičių. Ar suveiktų, jei nupurkščiau vėlai vakare?

Kolega pramiegojot... matot kad piktzoles reikia purksti. Pries savaite rondapuoti pas mane tai ateinanti savaitgali gales kulti ir zoles akyse vysta
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad jokios čia mistikos - Fenix ir nenaikina kiečių, vijoklių, aklių ir dar kai kurių kitų piktžolių. Pas mane irgi jų yra vietom, nieko čia labai nepadarysi. Va, jei kokių balandų, lipikų, garstukų pilna, tada jau galima manyt, kad nesuveikė.

garstuko irgi daugiau nei socei

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu kontraktavęs po 252. O drėgmės nuskaičiavimas visur toks pat. Bazinis drėgnumas nuo kurio nenuskaitomas svoris yra 14 procentų. Jeigu veži 18 drėgnumą, tai nuo tonos nuskaičiuoja 40 kg.

 

Ar tikrai? Visgi pristatai ne tik didesnę santykinę masę lyginant su etalonu, bet tą drėgmę reikia ir panaikinti - t.y. išdžiovinti. 1 proc. džiovinimo lyg apie 3 eur. Pataisykite mane, jeigu klystu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...