Jump to content

Rapsu auginimo patirtis 2007 metais.


mantas

Recommended Posts

  • Atsakymai 152
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

man agronome nuporino kad joks tersimas per lapus neatstos tradicinio Idomumo delia pasakysiu kad sie agregatai gali buti komplekuojami su lokaliu tresimu

pasejus su sejalka daug graziau atrodo...turint omeny rapso natura, neaisku kas gausis rudeni...kaimynas siemet bandymus daro dali su vederiu, dali su kurmiu...kol kas vederio sejimas daug grazesnis... :) toliaus bus matyt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man agronome nuporino kad joks tersimas per lapus neatstos tradicinio Idomumo delia pasakysiu kad sie agregatai gali buti komplekuojami su lokaliu tresimu

pasejus su sejalka daug graziau atrodo...turint omeny rapso natura, neaisku kas gausis rudeni...kaimynas siemet bandymus daro dali su vederiu, dali su kurmiu...kol kas vederio sejimas daug grazesnis... :) toliaus bus matyt...

Kokios firmos kurmis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man agronome nuporino kad joks tersimas per lapus neatstos tradicinio Idomumo delia pasakysiu kad sie agregatai gali buti komplekuojami su lokaliu tresimu

pasejus su sejalka daug graziau atrodo...turint omeny rapso natura, neaisku kas gausis rudeni...kaimynas siemet bandymus daro dali su vederiu, dali su kurmiu...kol kas vederio sejimas daug grazesnis... :) toliaus bus matyt...

Kokios firmos kurmis?

simba su laumetrio sejimo agregatais...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o mano agronome sako kai su lasiniais zandus istrini labai grazu , nes blizga, bet kai ju uzkerti kur kas geriau jautiesi .... :)

cia del tresimo per lapus :)

Posakis aišku labai gražus, kaip ir visi tamstos pasisakymai, bet nenorėčiau sutikt su ta nuomone. Žmogui oda apsauginis ir šalinimo organas, o augalui lapai atlieka visai kitą funkciją, per juos vyksta visa fotosintezė. Taip kad, tas palyginimas gražus, bet netinkamas. :icon-rolleyes: Bet jei sau paprieštaravus, tai yra ir toks posakis: neprivalgei, neprilaižysi. :lol:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
o mano agronome sako kai su lasiniais zandus istrini labai grazu , nes blizga, bet kai ju uzkerti kur kas geriau jautiesi .... :)

cia del tresimo per lapus :)

Mes kai sėjom daug rapso, dalį kurmintuvu, dalį su vaderštadu, tai silpnoki atrodė, ypač su kurmintuvu sėti. Tada daidžiąją dalį laukų patręšėm skystom trąšomis ir efektas iškart matėsi. Šiaip planas buvo viską trešti, bet taip gavos, kad ne viską patrešėme ir dabar klausimas ar tie netrešti išgyvens. Šiaip aš už skystas trąšas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o mano agronome sako kai su lasiniais zandus istrini labai grazu , nes blizga, bet kai ju uzkerti kur kas geriau jautiesi .... :)

cia del tresimo per lapus :)

Mes kai sėjom daug rapso, dalį kurmintuvu, dalį su vaderštadu, tai silpnoki atrodė, ypač su kurmintuvu sėti. Tada daidžiąją dalį laukų patręšėm skystom trąšomis ir efektas iškart matėsi. Šiaip planas buvo viską trešti, bet taip gavos, kad ne viską patrešėme ir dabar klausimas ar tie netrešti išgyvens. Šiaip aš už skystas trąšas.

Kokios skystos trasos? Mikrikai, kas, npk?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

uz skystas ir ash, ypac uz kas, amonio sulfata siemet bersiu, npk pavasari irgi bersiu, nes su skystom jau nebespeju tiek apzioti del to, kad neturiu atskiros talpos npk supilti, taigi joje arba npk arba kas iskarto abi supilti neina, tai liksiu tik ant kas,

be to pirma treshima kas primygtinai rekomenduoju atlikti su paprastais purkshtukais, ne rukiniais, begalo geras efektas, kvieciams 100 % miltliges paima, rapsams visus nulauztus lapiukus uzgydo, na, tai mano patirtis, nekalbu apie tai ko nebandziau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...