Jump to content

Trašu barstytuvai


Recommended Posts

mąstau pirkt dėvėtą trąšų barstytuvą 24 m darbinio pločio. nemažai Kuhn yra skelbimuose, ir kaina labai vilioja. kažin verti jie dėmesio ar kažką kitokio dairytis? Amazone? Bogbale? Sulky?

Neaišku kiek pinigeliu gali skirti tam reikalui, bet mano nuomone pirk ta kurio stovis geriausias už turima pinigu suma, gal but gali ipirkti barstykle su kompiuteriu valdoma tai bus labai didelis pliusas dyrbant, dar vienas aspektas barstytuvo talpa, kuo didesnis tuo našesnis darbas žinoma reik atsižvelgti i turimo traktoriaus pajeguma ja pakelti, o gamintojas manau šiuo atveju gali likti paskutinei vietoi, nes kaip pastebėjai beveik visi giria savo turimas vadinasi visos dyrba gerai. Turiu ir aš parduot barstytuva Amazone ZAU-1800, papyldomai yra padaryti paaukštinimai telpa apie 3 tonos trašu, yra vežimelis su ratukais galima naudot kaip prikabinama tada ir su belarusu dyrbant galima užpilditi pilna trašu, du komplektai disku iki 24 metru ir iki 36 metru..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Svarbiausia kad barstykle bunu neploksciadugne. taip galesi isbarstyti ir prastesnes kokybes trasas

Kas teisybė tai ne melas. Bet manau labiau svarbu, kad barstyklė gerai barstytų kokybiškas trąšas, o kokiom visiškai atidrėgusiom, kai net vanduo iš maišo bėga, geriau naudoti kokį mėšlo kratytuvą. Neplokščiadugnės barstyklės, tokios kaip buvo rusiškos ir lenkiškos vadinamos pipirnyčios, turi vieną didelį trukumą. Tai išbėrimo normos ryškus skirtumas priklausomai nuo barstyklės pilnumo. Savo lenkišką buvau susigradavęs pagal trąšų kiekį. Tai su puse barstyklės pervažiuodavau lauką, tai su likusia puse tą patį lauką jau du kartus. Jei palygintum išbėrimą pilnos ir pustuštės barstyklės, ko gero skirtūsi kelis kartus. Tai toks gaunasi netolygumas dėl skirtingo slėgio į trąšądėžės dugną. Kuo barstyklė aukštesnė, tuo labiau tas bus juntama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galvoje turejau ne tokius kontrastingus pavyzdzius, pvz lyginam raux ir bogbale, su rax amonio sulfata cukrini bersi be vargo, su bogbale uzsiknisi, kampas nuolydzio skiriasi gal tik 5 laipsniais bet i raux nauda, tik tiek ir tenorejau pasakyti

Supratau. Šiaip atrodo, kad tų vakartietiškų nuolydžiai panašūs. Aišku kokiam cukriniam sulfatui gali turėt ytakos ir laipsnis kitas. Bent jau Amazonėj nėra kad labai liktų tų trąšų. Labiau gal čia viskas priklauso nuo trąšų kokybės. Jei kiek atidrėgsta, tai problematiškiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
noreciau kad kolegos ukininkai kurie naudojate barstomasiais 32 metru darbinio plocio pasidalintumet patirtimi.ar imanoma su ja pasiekti toki darbini ploti tarkim su salietra?

Amazone su 36 metrų diskais tikrai beria 36 metrus Am. salietrą ir granuliuotą sulfatą taip pat nekalbant apie kitas. mažiau beria tik cukrinį sulfatą ir be abejo miltinį sulfatą tai jau gerokai mažiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nes noriu arba amazone arba bogballe.rauch dbr turiu :)

Imk amazone, jin turi keleta pliusu prieš kitas, kai užkabinsi ant traktoriaus tai jos užpildytos trašom, svorio centras bus arčiau trakoriaus ko pasekoje ne taip greit kyla traktoriaus priekis, toliau amazonėi trašu padavimo velenėlis sukasi gan lėtai lyginant su kitu firmu todėl minimaliai žalojamos trašos ko pasekoje mažiau dulka barstant, dėl išbėrimo pločio tai čia jau aiškino vyrai, o ir dėl patvarumo nesigirdi nusiskundimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tik raux arba axis arba axera, beria be problemu tiek kiek reikia, tik diskus atitinkamus reikia uzsideti, beto trasu pasitaiko ir slapiu va tada ir pamatysi tiek vienu tiek kitu pranasumus, tik nesakyk po to kad niekas tau nesake

aš ir esu labai patenkintas savo axsis barstykle aisku reiktu išbandyti tiek viena ir kita tada galetum daryti konkretesnius palyginimus bet aš ir už rauh axsis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

esu turejes bogbale, tad manau jog galiu daryti palyginimus, be to jei papuola slapiu trasu tada be automatinio valdymo totalus kosmaras prasideda, o jei barstykle su auto valdymu, tai duodi gazo tiek kad byrejimo skyles max atsidarytu ir isberi apsoliuciai viska nei krapstyti nei nervuotis nereikia.

zinau kad sakysite jog nereikia pirkt slapiu trasu, taciau jau dabar zinau kad net ir tie kurie taip sako tikrai yra tureje ir slapiu ir susokusiu trasu, buna taip kaip buna, bet jei technika teisinga tada nereikia ne del nieko nervuotis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...