Jump to content

Miežių auginimas


ūkininkas

Recommended Posts

Sveiki,pirmi metai sesiu miezius,pas mane nederlingos zemes,kulia apie 3t.,noriu pasidomet,kaip ka daryt. Sesiu kita savaite, kada salietruot ir purkst nuo zoliu? Dar nuo ligu purkst? Daug nenoriu investuot ant chemijos,nes abejoju ar kazka zenkliai daugiau kulsiu,paskui gausis,kad i minusa. Aciu

Pas mus Dzukijoj irgi panasus derlingumas, bet sejam miezius nes geriau nei kokios avizos. O trasu tai duodam apie 200 salietros ir purskiant karbamido dedam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš neklausiau ar galima su herbicidais maišyt karbamida, aš klausiau ar galima patrešus purkšt kitą dieną, nes dažniausiai tai darydavom po savaitės, bet šiemet greit žolių pridygo. O dėl to maišymo herbicidų ir karbamido tai esu girdėjes iš agronomų, kad galima taip daryt, bet reikia ištirpint anksčiau, kad vanduo apšiltų, tai taip ir darydavom daug metų. O abar sakot, kad negalima, tai gal ir jūsų tiesa, nežinau, bet bent važinėjimų susitaupo kai vienu kartu purškiam. Tai kas čia tokio jei ir klausiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš neklausiau ar galima su herbicidais maišyt karbamida, aš klausiau ar galima patrešus purkšt kitą dieną, nes dažniausiai tai darydavom po savaitės, bet šiemet greit žolių pridygo. O dėl to maišymo herbicidų ir karbamido tai esu girdėjes iš agronomų, kad galima taip daryt, bet reikia ištirpint anksčiau, kad vanduo apšiltų, tai taip ir darydavom daug metų. O abar sakot, kad negalima, tai gal ir jūsų tiesa, nežinau, bet bent važinėjimų susitaupo kai vienu kartu purškiam. Tai kas čia tokio jei ir klausiu.

bent supranti ko klausi
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as manau geriau mieziai rapsa kulsi spalio antroj pusej neaisku kokie orai tada bus ir beto jei sausa vasara nekas is torapso bus o dar pagalvojus apie kova su vabalais,

pernai prie manes tokia bendroe sejo birzelio prazioj, tai rapsas net nezydejo, nes nenupute nuo vabalu, prazydo tik spalio men . bet nebenusikule, dabar pries 3 sav suleksciavo tuos stagarus ir pasejo vasaroju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar stabilanas skatina mieziu krumijimasi,didina ugliu skaiciu? Cycocelio nebegaunu tai ieskom alternatyvos?

manau, kad jau pervelu ji naudot del ugliu skaiciaus ;) siai dienai pas mane ir po 8-9 uglius yra, krumijimosi mazgo apimtis kaip geras pirstas. Net nesukau del mieziu galvos del ankstyvo ccc naudojimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...