Jump to content

Kada zadat pradet tresti zieminius kviecius azotinem trasom?


stauga

Recommended Posts

As taip padariau ir sakau, ce forumas ir diskuiju vieta. Patys pabandykikit tkrai patariu :eusa-clap: , as tik taip darysiu, nes rezultata gavau gara. Yra ir minusu, 16tuka istresti reiktu sakneliu isleidimo pradzioj, bet be specialiai paruostos tchnikos taip nesigauna, nes slapia ir daznai pripjanama vezu, bet yra ir iseciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taj normalus tresimas. Siaip pats planuoju 300 azofoskes, pask per savaite po pirmo 250 salietros, pask herbicidas, 170 sulfato ir pries isplaukiojima 250 salietros, o mikro elementu ir karbamido minimum, 2 kartai :)

Azoto supili 254 veikliaja i ha ir neaisku kiek dar karbamido, kas pagal matematika gaunasi 8,5 t/ha. Kita vertus kai i ha tegalima 170 azoto tai kiti laukai lieka nuskriausti o jei ne tai nuo siemet atrodo bus tas kontroliuojama. Ir dar yra didziule rizika kas parode praeje du metai kai tiesiog siaubingas tresimas paprasciauiai nebeatsiperka. Nebijai nusvilti...? Man tai jau kazkur matyta... :eusa-think: Beje fosforas neissiplauna tad patresus is rudens zieminius pries seja augalas bus aprupintas digimo metu kai to jam labiausiai reikia. Ir dar... jei teduodi tik 300 kg/ha azofoskes ir daugiau jokiu NPK tai aprupinimas fosforu 48 veiklaija dar puse bedos bet kaliu 48 jau ziauriai skysta ir nebesubalansuotas tresimas gaunasi , o kad jis butu ciki piki reikia issitirti savo dirvas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taj normalus tresimas. Siaip pats planuoju 300 azofoskes, pask per savaite po pirmo 250 salietros, pask herbicidas, 170 sulfato ir pries isplaukiojima 250 salietros, o mikro elementu ir karbamido minimum, 2 kartai :)

Azoto supili 254 veikliaja i ha ir neaisku kiek dar karbamido, kas pagal matematika gaunasi 8,5 t/ha. Kita vertus kai i ha tegalima 170 azoto tai kiti laukai lieka nuskriausti o jei ne tai nuo siemet atrodo bus tas kontroliuojama. Ir dar yra didziule rizika kas parode praeje du metai kai tiesiog siaubingas tresimas paprasciauiai nebeatsiperka. Nebijai nusvilti...? Man tai jau kazkur matyta... :eusa-think: Beje fosforas neissiplauna tad patresus is rudens zieminius pries seja augalas bus aprupintas digimo metu kai to jam labiausiai reikia. Ir dar... jei teduodi tik 300 kg/ha azofoskes ir daugiau jokiu NPK tai aprupinimas fosforu 48 veiklaija dar puse bedos bet kaliu 48 jau ziauriai skysta ir nebesubalansuotas tresimas gaunasi , o kad jis butu ciki piki reikia issitirti savo dirvas.

Labai gerai sneki :eusa-clap: , ce kaip butu kitiem patarimas, dirvas isityriau, taj man rodikliai parode kad fosforo 64, kalio kaskas panasaus, jei tikslai reiktu pakelt popierius, man pasake taip kad 10m netresus jokiu NPK gasiu stabilu derliu. Pasikartosiu, kaip uzpernai metu, 300kg salitros ir viskas 4t/ha, nes sausra buvo. Kaip pernai buvo atidaviau savo norma, tikejaus apie 8t/ha bet isejo tik 6.5, vel sausra grudui brestant susitrauke, neliko svorio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

stai nuskenavau ir imeciau viena puslapi is LZI agrocheminiu tyrimu centro sudarytos bilos mano tirtu lauku kur isdestoma kiek tu mg/kg .As tiesiog netikiu , kad lietuvoj yra tokia sventa vieta su tokia gausa PK. Sitaip pareiksti kaip , kad kestas 17 yra negarbinga ir melaginga kitu forumieciu atzvilgiu :eusa-naughty:

post-676-141521779695_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu mat azofoskes N skirasi ir pradeda augalas savitis per 7 dienas, jei orai normalus ir greiciau, salietros iki 5 dienu, taj pats tokia norma 4m tresiu, matau tik teigiama rezultata. :eusa-dance: bet va, gerai sakai, nuo zemes priklauso, as tuom nesigincisiu, bet taip darau, gaunu stabilu gera derliu ir man gerai. Pasidalinkit ar uzgincikit mano plana :)

NErasinek cia nesamoniu ir neklaidink zmoniu :icon-exclaim:

Pabaigsi mokykla galesi reikstis.

Greit pas tave azotas formas keicia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesinervinkit liaudis, zmogus tauskia ir tiek, sie metai bus tie nuo kuriu tas stabilus derlius zemyn vaziuoti prades, mat baigesi pries tai buusio seimininko itresti resursai, na bet technolgija labai idomi, gaila tik visas likes pasaulis nesupranta, kad uztenka ti azofoskes su kitokia N forma, o kazi kokia ji ?

:lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei gyvi bus tai KAS'o po koki 100-150l/ha pradziai ir amonio sulfato pabarstysiu iki 200kg/ha, salietra net nezinau iki 300 kazkur.Buvo ruduo buvo pigu, truputi nusimazinau bepirkdamas, galvojau pavasari pigiau bus :eusa-doh: .Bet zieminiai nekaip atrodo, vakar 10 bandinuku iskirtau ir ant palanges padejau.Ziuresim kas bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

as truputi ne i tema, iskilo toks klausimas turiu pakankamai karbamido ir noriu juo trest javus pirmu tresimu per lapus.tresciau 25kg/ha.tresciau uz kokiu 2savaiciu ar dar anksciau kai tik galima bus ivaziuot. ar apsimoka taip daryt? juk lapai dar mazi buna.ar nauda bus kokia?ar jau geriau pirkt salietra?aciu uz patarimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...