Jump to content

Kada zadat pradet tresti zieminius kviecius azotinem trasom?


stauga

Recommended Posts

Beje turiu nuliudinti skeptikus, niekur mano azofofske nenutekejo

Galima tik pasidžiaugti kad nenuplovė turbūt į bažnyčia kaip buvau liepęs buvai nulėkęs.Tik dabar vėl sukursuok į bažnyčia kad greičiau sušiltu orai iki pirmo lietaus nes prie žemu temperatūru nelabai tirpsta ir jeigu užeis stiprus lietus gali būti kad per anksti džiaugiesi.Linkiu kad taip neatsitiktu.Nors sinoptikai linke rodyti lietu . http://www.gismeteo.lt/city/weekly/4190/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...šiandie teko Panevėžio krašte pabuvot , tai salietra "pilasi laisvai"....

Tai jau beveik ir laikas ir orai i prieki neblogi nusimato :eusa-clap: Be to ir pernai mes savo laukus tresem balandzio 1 jau :eusa-whistle:

idomiai, nors atrodo tik 50 km atstumas, bet pas mus dar kaikuriuose laukuose sniego iki kelienu, siandien net fenda sugebejom pasodint ant pilvo sniege apziurinedami laukus :) apie tresimus dar net nesvajojam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jau kita savaite trešimu tema tikrai reiktu atnaujinti... kolkas nemazai balų yra.... o ir kviečiai su klaustuku atrodo tokie.... o apie rapsas is vis ner žinių....

Buvau šiandien nulėkęs pažiūrėt keletą lauku tai dėl kviečių tai manau viskas ok olivinas ir skagenas perziemojo jei niekas nepasikeis dar. o rapsas tai toks kaip sakant "fifti fifti" bet laukas buvo pradėtas sėti vasara o baigtas rudeni :eusa-snooty: tai ryt planuoju rimčiau "apciokint" kokia cituacija :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

Sunku vertinti kai perziemojimas nevienodas buvo, bet tuose laukuose, kuriuos pirma tresiau buvo geriausias derlius 6-7t/ha, kai tuo tarpu vidurkis kazi ar 5 sieks, bus aisku kai viska isparceliuosiu. Bet juose ir zeme pagal bala viena geriausiu 53-57 berods. Ir seti buvo vieni is pirmuju. Nu bet viska susumavus manau toks ankstyvas tresimas tikrai pasiteisina. Tik reikes gal koki viena pravaziavima palikti, kad galima butu aiskiai matyti efekta. Kazko vis gaila palikt kai tresimas vyksta :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Na ka pasivazinejus siek tiek vietom matosi jau su trestuvais chebra darbuojasi ;) ka kolegos mano o gal jau ir bandot lekt i laukus? :icon-rolleyes: Ko tai galvoju biski dar ankstoka su tresimais... nors jei nebenusimatys salnu vegetacija atsinaujins gal ir neblogai butu patrest paskutiniomis saltomis dienomis :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...