Jump to content

Kada zadat pradet tresti zieminius kviecius azotinem trasom?


stauga

Recommended Posts

Lygiai pries 12 metu kai buvo praktika laukuose akmenis rinkti, jau buvo paseta tik nezinau kokie plotai, bet rinkom nuo jau islindusiu zirniu. Ir dar ta pacia diena teko issimaudyti pirma karta tais metais :)

As miegu ramiai stauga ;) nors azoto paplovimas bus, bet manau tikrai netoks, del kurio reiktu verkti.

Svarbu Zvanai kad ramiai miegi bet aš truputi ramiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kurie tresė anksciau tai gal maziau išplaus azoto ...bet pvz prie pora dienų barstytas kur dinks dabar kai tiek pridrėbta? ir nezada nustoti..prasidės šilti ir manau tikrai didžioji dalis nusiplaus azotiniu..kazkada yra buve išbarstėm salietra ir net ant dirvos 16tuka išpylem ..uzsnigo daug tai bent iš salietros nesimatė jokio poveikio ( ta prasme jaučiu išsiplovė didelė dalis :icon-cry: )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na 300kg ir daugiau salietros gal nereikejo bet uzmesti nepamaise.. pas mane isberta buvo pries gera savaitele ir efektas matosi kur negalejau ivaziuot ir neberiau :icon-wink: Laukiam geresnuo oro ir vaziuosim antra rata su salietra :)

_________________________

I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va, oras zinoma manes nedziugina, bet yra kaip yra, o bus taip kaip bus

Bent jau kol kas nematau jokio pagrindo stresams. Būtų gerokai blogiau jei pašaltų iki prognozuojamų 6-8 laipsnių be sniego. Kaip jau minėjau drėgmės labai reikėjo, nieko blogo jei ji ir tokiu pavidalu. Šviežio sniego tankis 5-6 kartus mažesnis nei vandens. Kaikam gal baisiai atrodo tie keli cm sniego, bet tai ko gero tik 5-10 mm vandens. Galiu pasakyti, kad praėjusią savaitę 7mm kritulių prilijo per vieną naktį, o per savaitę 9mm, bent jau pas mane. Taip, kad viskas čia normalu kolkas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Truputį aš irgi patrešiau virš 300kg/ha. bent iki šiol nieko blogo nematau iš to didelio debesies mažas lietus. Žemė daugiau pradžiūsta negu prilyje. Pas mus tik viena naktį buvo minusinė ir šianakt prognozuoja iki-3 o daugiau kaip ir nieko baisaus nerodo tik šilumos greitu laiku irgi matyt nesulauksim :crying-yellow:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Truputį aš irgi patrešiau virš 300kg/ha. bent iki šiol nieko blogo nematau iš to didelio debesies mažas lietus. Žemė daugiau pradžiūsta negu prilyje. Pas mus tik viena naktį buvo minusinė ir šianakt prognozuoja iki-3 o daugiau kaip ir nieko baisaus nerodo tik šilumos greitu laiku irgi matyt nesulauksim :crying-yellow:

Tai va, kad daugiau bėdų dėl šilumos dieną, nes kai apie nulį sukasi, tai nieko nebevalgo kviečiai. o dėl tręšimų, tai vis tik pasirenkant vienkartinę tręšimo normą po 100 ar po 400 kg/ha duoti, reiktų labai rimtai įvertinti orų prognozes. Tam, kad sumažinti riziką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

-4 dar nieko , o ir daugiau neberodo i ateiti , ryt gal vel keisis prognozes , na bet kolkas neviduriuoju nei del patresimo ir pasejimo , atvirai sakant dar neteko kovo 28d paseti , o va vasario 17d vienais metais (senai gal kokiais 1985) dirvas zmones akejo prie +15

Na dėl patreštų ž. kviečių pastebėjau daugiau pergyvena tie kurie visai netrešė, o ne tie kurie juos pasitrešė. Aš irgi asmeniškai dėl patreštų kviečių miegu labai ramiai :eusa-hand:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...