Jump to content

technologiniu veziu mechanizmas


Recommended Posts

  • Atsakymai 52
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 1 mėnesio...

Prikeliu tema:

Reikalinga sz 3.6 technologines (purkstuvas 12m), kaip pasidaryti, kad pataikyt?

Duokit geru minciu, kaip ten kuriu vamzdeliu uzkimsimas.

buvau pradejes konstruotis sklendes kurias buvau galvojes montuoti bunkerije virs ratuku. Turejau ir varikliukus kurie reversuojas bet pagalvojau kad gal negadinsiu sejalkos nieko nepjaustysiu nebent ateiti. Nes purkstuvas 20m barstelka taipogi viena karta per sezona nuvaziaves i lauka susisieksniuoju aplink vaziuodamas ir psio. Visam sezonui vezes. Tik tiek kad jei metai nelabai palankus zalenku taip vadinamu buna kurios veliau vezese stojas. O seip man ant 40ha pakanka sieksnio ;) seip ideja buvo voluojant deti leksteles ir voluojant pasidaryt technologines bet dar sukonstruoti volai nebandyti todel nieko daugiau neburiu ;)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau pradejes konstruotis sklendes kurias buvau galvojes montuoti bunkerije virs ratuku. Turejau ir varikliukus kurie reversuojas bet pagalvojau kad gal negadinsiu sejalkos nieko nepjaustysiu nebent ateiti. Nes purkstuvas 20m barstelka taipogi viena karta per sezona nuvaziaves i lauka susisieksniuoju aplink vaziuodamas ir psio. Visam sezonui vezes. Tik tiek kad jei metai nelabai palankus zalenku taip vadinamu buna kurios veliau vezese stojas. O seip man ant 40ha pakanka sieksnio ;) seip ideja buvo voluojant deti leksteles ir voluojant pasidaryt technologines bet dar sukonstruoti volai nebandyti todel nieko daugiau neburiu ;)

dar variantas kuri galbut kada ir isbandysiu su savo SZ 3.6 tai po viena diska is krastu imti salin, tada gaunasi lygiai 3.10 plotis, 15 metru technologines iseina padaryt  :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 4 mėnesių...

Nesu sėjęs su automatinėm technologinėm vėžėm. O kaip jeigu lauke stulpas ar akmuo nepajudinamas ir vidury lauko iškelt reikia sėjamąją, tai skaičiavimą pameta? Jeigu valdymas iš kabinos turbūt bėdų nėra, galima atstatyt, o kaip tom senutėm kur toks ratukas su dantukais?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vaderstad galimas ir kitas variantas nepersejant puse sejamosios

Daro tą patį ir Pronto, tik šitaip greitai susibalamutint gali, jei kartais kažkur pakeltum kokį lyčną kartą. Manau geriau antru važiavimu sėti pusę sėjamosios ir toliau nesukti sau galvos darant vėžes abi vienu kartu kas kiek reikia pravažiavimų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...

as pats pasirasiau programa su AVR mikrovaldikliu. Tik reiktu pagalvot kaip mechanizma uzdaryt/atidaryt su kokiu steperiu -  padavus signala. Dar aisku problema dėl sejamosios ir purkštuvo plocio, nes sunku pritaikyt. Paprasciausia tai apsisukant nuspaudus mygtuka priskaičiuojamas vaziavimas ir automatiškai apsiskaičiuoja kada reikia įjungti. nezinau ar ka suprasi :D gal pafilmuosiu kaip turėtu veikti programa mygtuku pagalba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as pats pasirasiau programa su AVR mikrovaldikliu. Tik reiktu pagalvot kaip mechanizma uzdaryt/atidaryt su kokiu steperiu -  padavus signala. Dar aisku problema dėl sejamosios ir purkštuvo plocio, nes sunku pritaikyt. Paprasciausia tai apsisukant nuspaudus mygtuka priskaičiuojamas vaziavimas ir automatiškai apsiskaičiuoja kada reikia įjungti. nezinau ar ka suprasi :D gal pafilmuosiu kaip turėtu veikti programa mygtuku pagalba.

o gal prie cilindro prikonstruoti indukcini davikli ir nuo pakėlimo nuleidimo galuose skaičiuotu kuriame važiavime daryti vėžes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...