Jump to content

MTZ variklio remontas


wamen

Recommended Posts

  • po 3 mėnesių...
Sveiki visi,tiksliai neatsimenu bet kazkur cia esu mates kad zmones kazkokiu tepalu sutepdavo galvutes tarpine kad ji geriau laikydavo.gal zinot kuo?

"Senais ciesais" , teko matyt kad sutepdavo , grafitiniu tep. , kad sekantį kartą imant galvutę , lengviau pašalinti seną tarpinę . Bet gal to nedaryk , nes aš taip sutepes buvau , variklio tąkart neuzvedziau , trūko kai kurių detalių , kai po kelių savaičių susiruosiau uzkurimui , pagalvojau kad nepamaišytų perverzt galvą . Rezultate tarpine išspaudė , visa buvo suminkstejus , nuo šiol jokių tepimu . Gal Pats apie kokį kitą sutepima girdejot ? , aš tik tą tezinau .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaimyno MTZ pucia antifryza ir radiatoriaus...pakeitė tarpine (galvojo joje bėda) nepadeda.. :( kas dar? trukusi galva? trukusi cilindra? antifryzo i tepalą nevaro..i cilindras per naktį nepribėga..

Imti galva ir vežti tikrinti...gal galimas koks vidinis trukimas? :eusa-think:

Vienam buvo trukus cilindra prie viršaus bet tad jam pribėgdavo vandens i vidu.. :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyrai,pas mane beda biski kitokia.Lengvajam dyzeliniam automobiliui (common rail sistema) per purkstukus varo kompresija i lauka...purkstuku saibos naujos.beda tame kad negaliu stipriai ju priverzti,labai silpni varztai ir sriegio vietos,nes galva tai aliumine ir matosi ne karta sukineta.Ir mastau ka daryt,baisu perverzt,tai gal kazkuo patepus padetu kazkiek siu reikalu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyrai,pas mane beda biski kitokia.Lengvajam dyzeliniam automobiliui (common rail sistema) per purkstukus varo kompresija i lauka...purkstuku saibos naujos.beda tame kad negaliu stipriai ju priverzti,labai silpni varztai ir sriegio vietos,nes galva tai aliumine ir matosi ne karta sukineta.Ir mastau ka daryt,baisu perverzt,tai gal kazkuo patepus padetu kazkiek siu reikalu.

koks čia auto?..kad žinotume ko nepirkti.. :D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas iš variantų - būna trūkusi gilzė, ties ta vieta kur prasideda suodžiai ant gilzės viršaus. Viršutinio žiedo viršus. Kol pirmą kartą radome, pakeitėme dvi tarpines be reikalo. Jokio pribėgimo į gilze net antifryzo nebuvo.

ko gero realiausias variantas...kai išardys bus matyti.. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mercedes benz A170 2000m.2 purkstukus laiko svirtis ,kuri prisukta varztu ant 10 (sriegis M6) puikus sprendimas :eusa-clap:

Po kiekvieno purkštukų ištraukimo reikia pataisyti šaibos vieta galvutėje spec reiboriumi. Tada tikrai neleidžia. Bet ši, prapūtimo pro šoną, situacija turi ir pliusą, bent purkštukai išsiima lengvai :D Stipriau perveržiant ištraukia sriegį iš galvutės. Tenka pakeisti į 8 x6 mm špilką. Viskas būtų chuinią, jeigu nereikėtų išardyti pusės priekio kol pasieki purkštukus :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaimyno MTZ pucia antifryza ir radiatoriaus...pakeitė tarpine (galvojo joje bėda) nepadeda.. :( kas dar? trukusi galva? trukusi cilindra? antifryzo i tepalą nevaro..i cilindras per naktį nepribėga..

Imti galva ir vežti tikrinti...gal galimas koks vidinis trukimas? :eusa-think:

Vienam buvo trukus cilindra prie viršaus bet tad jam pribėgdavo vandens i vidu.. :eusa-shifty:

Kažkada turėjom panašia bėda, pakeitus tarpines pūsdavo i radijatoriu, keitėm gal tris kartus, paskutini karta kai keitėm tai dar papyldomai dėjom tokius baltus plastmasinius žiedus (lytagroi pirkom su tarpine) nuo to karto nustojo pusti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sveiki, kad nekurti naujos temos klausiu cia.

 

MTZ 50 vanduo buvo uzsales. I gilzes per tarpine vandens buvo prieje ir stumokliui pakilus iki auksciausio tasko nebejo daugiau variklio prasukti. Atitirpus nesunkiai uzsikure, bet per alsuokli ir matuokle tepalai vaziuot pradejo. Galva buvau nuemes visualiai viskas tvarkoj atrodo, gilzes stumokliai irgi. Matosi tik kuriuose vietose tarpyne buvo prakalta, pajuode. Tarpyne pakeiciau nauja, bet uzkurus vistiek pucia tepala upeliu.

 

Per kuria vieta gali pusti i karteri. Per ziedus, ar voztuvai? Gal dar kur? Reikia jusu pamastymu. Aciu. :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kad nekurti naujos temos klausiu cia.

 

MTZ 50 vanduo buvo uzsales. I gilzes per tarpine vandens buvo prieje ir stumokliui pakilus iki auksciausio tasko nebejo daugiau variklio prasukti. Atitirpus nesunkiai uzsikure, bet per alsuokli ir matuokle tepalai vaziuot pradejo. Galva buvau nuemes visualiai viskas tvarkoj atrodo, gilzes stumokliai irgi. Matosi tik kuriuose vietose tarpyne buvo prakalta, pajuode. Tarpyne pakeiciau nauja, bet uzkurus vistiek pucia tepala upeliu.

 

Per kuria vieta gali pusti i karteri. Per ziedus, ar voztuvai? Gal dar kur? Reikia jusu pamastymu. Aciu. :icon-smile:

dazniausia dar linksta svaistikliai sutruksta stumokliai -isnesa indekla svaistiklini -akies tikslumu nenustatysit-galvute reikia slifuoti ir tikrinti ar netrukus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kad nekurti naujos temos klausiu cia.

 

MTZ 50 vanduo buvo uzsales. I gilzes per tarpine vandens buvo prieje ir stumokliui pakilus iki auksciausio tasko nebejo daugiau variklio prasukti. Atitirpus nesunkiai uzsikure, bet per alsuokli ir matuokle tepalai vaziuot pradejo. Galva buvau nuemes visualiai viskas tvarkoj atrodo, gilzes stumokliai irgi. Matosi tik kuriuose vietose tarpyne buvo prakalta, pajuode. Tarpyne pakeiciau nauja, bet uzkurus vistiek pucia tepala upeliu.

 

Per kuria vieta gali pusti i karteri. Per ziedus, ar voztuvai? Gal dar kur? Reikia jusu pamastymu. Aciu. :icon-smile:

Variklis 50-to ar 80-to?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

D50 variklis. Pro galva nepucia. Kyla tepalas is karterio pro karamyslu stangeles. Samprotaujant bus ziedai tikriausiai, ar ne?

jei 50 tai galutėj yra tokios propkutės, kur apsago galvutę nuo trukimų kai vanduo užsala, buvo toks atvejis užšaldė ir pyle po to vandenį atšildžius, tada visas vanduo į karteri. Pradėjom ardyt variklį ir radom po dangteliu galvutės išmustas propkutes, tada jas sukalėm į vieta ir beda tuo baigėsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei 50 tai galutėj yra tokios propkutės, kur apsago galvutę nuo trukimų kai vanduo užsala, buvo toks atvejis užšaldė ir pyle po to vandenį atšildžius, tada visas vanduo į karteri. Pradėjom ardyt variklį ir radom po dangteliu galvutės išmustas propkutes, tada jas sukalėm į vieta ir beda tuo baigėsi.

Kad tepale vandens nera, neina jisai i karteri (ne baltas tepalas).  Tik is karterio lauk lipa per alsuokli ir matuokle.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...