Jump to content

GPS naudojimas


priekaba

Recommended Posts

  • po 2 mėnesių...
  • Atsakymai 340
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Gal kas paaiškins kuo skiriasi GPS imtuvas, GPS valdiklis, ir GPS duomenų kaupiklis?

Dažniausiai tai būna vienoje dėžėje. Kaip TV bangų imtuvas, dekoderis ir ekranas, jei dar suženisi su VCR ar RDVD ar USB skaitmenine laikmena tai gausi ir yrašus mandrai vadinant TV duomenų kaupiklį :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane domina, ar įmanoma nusipirkti veikiančią sistemą (na kad ir 25..30 cm tiklsumu) iki 1000 Lt ? Arba susikomplektuoti, blogiausiu atveju. Nes pažiūrėjus į naujų ir mandrų kainas šilta pasidaro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane domina, ar įmanoma nusipirkti veikiančią sistemą (na kad ir 25..30 cm tiklsumu) iki 1000 Lt ? Arba susikomplektuoti, blogiausiu atveju. Nes pažiūrėjus į naujų ir mandrų kainas šilta pasidaro.

Atsakymas trumpas ir aiškus NE. Nepadarysi rimtos, patvarios sistemos už 1000 lt.

Kažkas ten apie leika mojo mini klausė. Po softo atnaujinimo sudomino mane (iki šiol stalčiuj gulėjo. Prisipažinsiu dar nepabandžiau (ne tas galvoj dabar). Pakag kainą ir funkcionalumą verta pasidomėti. Tiesa vieno minuso softo updeitai neištaisys tai ekrano ryškumo. Kaip bebūtu ekonominiam segmente iš vertų dėmesios sistemų ji pigiausia. Kai išbandysiu naiją softą praktiškai daugiau parašysiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Mane domina, ar įmanoma nusipirkti veikiančią sistemą (na kad ir 25..30 cm tiklsumu) iki 1000 Lt ? Arba susikomplektuoti, blogiausiu atveju. Nes pažiūrėjus į naujų ir mandrų kainas šilta pasidaro.

Atsakymas trumpas ir aiškus NE. Nepadarysi rimtos, patvarios sistemos už 1000 lt.

Kažkas ten apie leika mojo mini klausė. Po softo atnaujinimo sudomino mane (iki šiol stalčiuj gulėjo. Prisipažinsiu dar nepabandžiau (ne tas galvoj dabar). Pakag kainą ir funkcionalumą verta pasidomėti. Tiesa vieno minuso softo updeitai neištaisys tai ekrano ryškumo. Kaip bebūtu ekonominiam segmente iš vertų dėmesios sistemų ji pigiausia. Kai išbandysiu naiją softą praktiškai daugiau parašysiu.

ta leika kainuoja $1,450.00 USD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...

nežinau kaip trumpai paaiškint, pradėkim nuo to kad antžeminei navigacijai ar keliuose, ar miškuose, ar laukuose, altitudė nera pats svarbiausias dalykas, todėl tų navigacijų procesoriai perdaug neapkraunami altitudės korekcijų skaičiavimu. O šeip GPS daviklius naudoja kalnų augimo ar smukimo greičiams matuoti, kiek CM per metus pajuda, taigi ir vertikaliai gan tiksliai skaičiuoja jei tam suprogramuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
arba is manes naudotas uz 4 000 :)

kaip jau ne vienas minejot, pradziai mirksiukas, o po to jau norisi kad butu ir varikliukas :)

visada norisi kad geriau būtų. O šiaip kokie pastebėjimai, tiksliai gan rodo tas mirksiukas tręšiant? Dar vieną klausimą sugalvojau bevaikštant po laukus, ar ryšio signalo stiprumas yra tiesiogiai proporcingas paklaidai? Reikalingas toks daiktas, atsibodo jau orentuotis pagal bėgančius elnius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
trimble 500 neveikia, rodo no gps position po to low gps quality, pavasari kuo puikiausiai veike naujas pirktas, ka daryt?

pažiūrėk ką rodo info? piirmas mygtukas pažymėtas "I" du kartus paspausk ir pažiūrėk ką rodo eilutėje palydovai ir paskutinias dvi kur SNR skaičiai. tada bus aiškiau kas po kam

P. S vairuoji pats ar motoriukas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai, kad tas IOR man rods visai jau išjungtas. Sakai šiemet pirkai, iš kur? Jau turėtu būti su naujausia softo versija. Nustatymuose reikia eiti į GPS saranka WAAS/EGNOS palydovų būklė ir prie visų kiek rasi su užrašu EGNOS (turėtu būti 4) pažymi "dėmesys į būklę" o toliau priklauso nuo softo versijos. Ar pagrindiniam ekrane viršutiniam kairiam kampe kur nupieštas palydovas ir po juo vertikalūs brūkšniukai rodantys ryšio kokybę, ar po jais yra horizontalus brūkšniukas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...