Jump to content

vaderstad sejamosios


Recommended Posts

Nemesiu, del to ir klausiu:) noragelius tai reik butinai keist nes rapsas blogai dygt pradejo

Rapsas dažniausiai blogai dygsta, nes tu jį sėji. O reikia tik išbarstyt dirvos paviršiui. Aš du metus gailėjausi, kad pardavėm spu, o pernai perlipau per save ir sėjau vos diskais žemę siekdamas - rezultatas puikus buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemesiu, del to ir klausiu:) noragelius tai reik butinai keist nes rapsas blogai dygt pradejo

Rapsas dažniausiai blogai dygsta, nes tu jį sėji. O reikia tik išbarstyt dirvos paviršiui. Aš du metus gailėjausi, kad pardavėm spu, o pernai perlipau per save ir sėjau vos diskais žemę siekdamas - rezultatas puikus buvo.

Man atvirksciai gavosi ,kur kalniukas ,didesnis gylis ,sudygo okur diskai vos sieke -tuscia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

todel geriausia rapsa seti su spirit, tiksliau kopijuoja. Pats i tokia varvinu seile, bet kainuoja kaip troba:) reikia laukti paramu.

Pries du metus sejau su lekstiniu skutiku(sekla pries vola) daug geriau sudygo nei su vederiu,tai daugiau taip ir darysiu.Arba giluminis.O gal dregmes klausimas.Nesuprantu... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemesiu, del to ir klausiu:) noragelius tai reik butinai keist nes rapsas blogai dygt pradejo

Rapsas dažniausiai blogai dygsta, nes tu jį sėji. O reikia tik išbarstyt dirvos paviršiui. Aš du metus gailėjausi, kad pardavėm spu, o pernai perlipau per save ir sėjau vos diskais žemę siekdamas - rezultatas puikus buvo.

Bet jei netycia persidziovini ar siaip labai sausas pavasaris tai rapso sejimas i 3cm gyli garantuoja sudygima, pasejus i pelenus gaunasi blogai, jei dregnas pavasaris tada atvirksciai viskas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemesiu, del to ir klausiu:) noragelius tai reik butinai keist nes rapsas blogai dygt pradejo

Rapsas dažniausiai blogai dygsta, nes tu jį sėji. O reikia tik išbarstyt dirvos paviršiui. Aš du metus gailėjausi, kad pardavėm spu, o pernai perlipau per save ir sėjau vos diskais žemę siekdamas - rezultatas puikus buvo.

Manau tiesiog pasisekė. Tokį varijantą galima taikyt nebent pagal prognozes matant, kad garantuotai bus gero lietaus. Teko kažkada sėti rapsus net su tręštuvu, nes taip prilijo, kad su sėjama nebeįmanoma buvo ivažiuot į dirvą. Pasėjau lietui lyjant ir rapsai buvo puikesni nei ten kur su sėjama pasėti. Bet čia tokie sakyčiau ypatingi atvejai, ko negalima taikyti pastoviai. Apart to kad nesudygs jei bus sausa, pasėjus paviršiuj dar didesnė tikimybė išplovimui jei užeitų liūtis, ypač jei kalvota. Ir dar pas mus dažnai pasitaikantis atvejis, kur sausesnė žemė prie smėlio, nuo paviršiaus rapsai tiesiog nupustomi kai sausiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 4 savaičių...
pas mane 1995m sejamoji, kompas toks pat bet tas gylio reguliavimas neveikia, nes cilindras paprastas su voztuvu, gyli nustatai su apkaba, kai apkaba atsiremia i voztuva ji uzdaro ir viskas, tai tas kompas visom sejalkom vienodas ejo bet cilindras turejo but kitoks arba kazkoks tai priedo mechanizmas kaip kad pas tave salia cilindro stovi kazkoks kaip dar vienas cilindriukas, pas mane tokio nera. siaip vaderstado puslapyje gali susirast naudotojo instrukcija lietuviu kalba, ten yra viskas aprasyta, tik man kazkodel neatidaro to puslapio http://www.vaderstad.com/lt/atsargines- ... -leidiniai. ratuku tai lyg maciau agrotakoj, bandyk pasiskambyt, vnt kaina apie 800lt

Vienas ratukas 800 lt ??? ir dar devetas ?? Pirkau nauja zapaske originalia Vaderstade, tai tiek pat mokejau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane 1995m sejamoji, kompas toks pat bet tas gylio reguliavimas neveikia, nes cilindras paprastas su voztuvu, gyli nustatai su apkaba, kai apkaba atsiremia i voztuva ji uzdaro ir viskas, tai tas kompas visom sejalkom vienodas ejo bet cilindras turejo but kitoks arba kazkoks tai priedo mechanizmas kaip kad pas tave salia cilindro stovi kazkoks kaip dar vienas cilindriukas, pas mane tokio nera. siaip vaderstado puslapyje gali susirast naudotojo instrukcija lietuviu kalba, ten yra viskas aprasyta, tik man kazkodel neatidaro to puslapio http://www.vaderstad.com/lt/atsargines- ... -leidiniai. ratuku tai lyg maciau agrotakoj, bandyk pasiskambyt, vnt kaina apie 800lt

Man rodos ten tas maziukas ne cilindriukas. O guminis ir jo paskirtis gal slopinti smugius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane 1995m sejamoji, kompas toks pat bet tas gylio reguliavimas neveikia, nes cilindras paprastas su voztuvu, gyli nustatai su apkaba, kai apkaba atsiremia i voztuva ji uzdaro ir viskas, tai tas kompas visom sejalkom vienodas ejo bet cilindras turejo but kitoks arba kazkoks tai priedo mechanizmas kaip kad pas tave salia cilindro stovi kazkoks kaip dar vienas cilindriukas, pas mane tokio nera. siaip vaderstado puslapyje gali susirast naudotojo instrukcija lietuviu kalba, ten yra viskas aprasyta, tik man kazkodel neatidaro to puslapio http://www.vaderstad.com/lt/atsargines- ... -leidiniai. ratuku tai lyg maciau agrotakoj, bandyk pasiskambyt, vnt kaina apie 800lt

Man rodos ten tas maziukas ne cilindriukas. O guminis ir jo paskirtis gal slopinti smugius.

Vietoj to guminio buna cilindriukas ,tada galima reguliuot gyli is kabinos.Cia pagal uzsakyma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai rapido dalių kainos... sėklos dėžės daviklis 600 lt + pvm, technologinių vėžių sėklavamzdžių uždarymo ritės 780 lt + pvm... :eusa-doh:

o is manes dar kazkuris juokes kai uz disko guoli paprase 170+ pvm :icon-eek::lol: reik detales pirkt ne sezono metu nes jie irgi nor skaniai valgyt ;)

kad kitur tas guolis kainuoja 40-60lt, ir nematau skirtumo viskas priklauso nuo kas kiek laiko tepsi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai rapido dalių kainos... sėklos dėžės daviklis 600 lt + pvm, technologinių vėžių sėklavamzdžių uždarymo ritės 780 lt + pvm... :eusa-doh:

o is manes dar kazkuris juokes kai uz disko guoli paprase 170+ pvm :icon-eek::lol: reik detales pirkt ne sezono metu nes jie irgi nor skaniai valgyt ;)

kad kitur tas guolis kainuoja 40-60lt, ir nematau skirtumo viskas priklauso nuo kas kiek laiko tepsi

Vaderstado disku guoliai tepami? :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...