Jump to content

Trašų kainos


bLiudas

Recommended Posts

Nevisi turi laisvu pinigu prasoms pirkti trasas skolon duoda be jokiu popierizmu ir uzstatu, o kiti dalyku negausi taip lengvai be pinigu, pvz zemes ar technikos pirkime

paemiau i skola 1 tona trasu vien tam, kad galeciau suvest per javapjute  grudus ir nereiktu veliau gaist laika  vezimui. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano manymu atidėjimas yra šiek tiek rizikingas, o jei sausra ? ar liūtys ?

kur nera tos rizikos jus man pasakykit ir galvoti ar čia sausra ar liūtis iš vis gal tada net nesėti ir net netrešti,juk manau visi sėjam,  tręšiame ir tikimės geriausio, negalvojam pasėsiu patrešiu ir užeis sausra ar tai liūtis jei būtų galima taip viską žinoti.....( pirkimas už grynus manai nerizikingas visur yra ta rizika)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano manymu atidėjimas yra šiek tiek rizikingas, o jei sausra ? ar liūtys ?

o tai geriau nusipirkt ir trest, ar pasejai perzegnojai ir nukulei? as imu jei duoda buna metai kada susiperki chemija trasas is savu ir pyst kokia bobute zeme uzsimano parduot ir vel nuo nulio rituliuojies imdamas ant barges, o gal geresniu kas variantu turit?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

paemiau i skola 1 tona trasu vien tam, kad galeciau suvest per javapjute grudus ir nereiktu veliau gaist laika vezimui.

nieko ta tona jiem nereiškia. Ypač 2014 ir 2015metais. problemų su priėmimų turi ir iš daug skolingų negali priimti. Neveši jiems, išleisi pinigus, tai užstatysi žemės, ar technikos ir nukels į kitus metus už 0.6% mėnesinių palūkanų. Ir čia ne apie 1000 ar 10000 skolingus kalbu
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...