Jump to content

Trašų kainos


bLiudas

Recommended Posts

Matai Swe moka labai gerai skaičiuoti, todėl ir pinigų... :eusa-clap: trąšom negaili, o naujo derliaus kviečius žada po 900 pardavinėt. :lol: Super.

jei nori skaiciuok kitaip pernai salietra pirkom po 1000lt atrodo grudai mano atveju nuo 660 iki 850lt

kas kaip nori tas taip skaiciuoja, nieko neverciu skaiciuok kaip as skaiciuoju tiesiog issakiau kaip as darau, o tau patinka ar ne tai jau ne mano reikalas. as gal ir po 1500 kitamet grudus parduosiu :) mano reikalas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai Swe moka labai gerai skaičiuoti, todėl ir pinigų... :eusa-clap: trąšom negaili, o naujo derliaus kviečius žada po 900 pardavinėt. :lol: Super.

jei nori skaiciuok kitaip pernai salietra pirkom po 1000lt atrodo grudai mano atveju nuo 660 iki 850lt

kas kaip nori tas taip skaiciuoja, nieko neverciu skaiciuok kaip as skaiciuoju tiesiog issakiau kaip as darau, o tau patinka ar ne tai jau ne mano reikalas. as gal ir po 1500 kitamet grudus parduosiu :) mano reikalas...

Tu gal ir pirkai amonio salietrą po tūkstantį , aš tai po 720 Lt. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal jau kas skambinot pasiteiraut ar tikrai tokia kaina ir ar atveza i lietuva?

Skambinau tai sake 1 t. 1100 zl. t.y apie 990 su atvežimu tai problema, neben reikėtų nuvažiuoti pas juos su zlotais tai gal apmokėjus atvež.Reik tartis kad eurais imtų, nes su tais zlotais tai gyva bėda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...