Jump to content

Kas žinote daugiau apie Audrokesta


mėgėjas

Recommended Posts

  • Atsakymai 70
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

mieli ukininkai, nesusireikshminkime, ka, niekas nesipjove ir niekas nesipjaus, niekas ukininkauti per prievarta nevare ir nevarys, kai pradejot nebuvo nei tu firmu nei ju reikejo, bet dabar kazkodel visi snekat tai apie nh, tai jd tai fendt ar dar koki velnia, kazi is kur juos gaunat jei ne ish tu vadybininku, jei jau tokie gudrus, siuskites tiesiai is gamintojo, jei tik zinoma gausite sutikima, kuom labai abejoju, o jei proto neuztenka, tai bent jau turekite orumo ir nezeminkite tokiu paciu darbo biciu kaip ir jus. beja jus irgi tokie pat vadybininkai, niekas nenori parduoti pigiau kai galima brangiau.

puikiai suprantu, kad kazkodel norisi verkti kad visi tik skriaudzia, visi tik viska atima, o mes tokie vargsai apsiginti negalime.

gal laikas keistis....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko asmenishko, zinau, Algi, kad esi shaunus vyrukas, per lauko diena nedrysau prisistatyti, bet esu tikras kad tinkamas atlygis uz tinkama darba paties nesugadino.

as tik bendrais shtrihais primeciau, nes tokia verksminga gaidele forume tikrai yra

p.s. per sekancia lauko diena manau drasos atrasiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad ir taip pati pazinciau ir sutikes pakalbinciau ir tikiusi pasmaikstatumem :) Zinai kartais pagalvoju ,kad su tom diskusijom pradedam nejausdami politikuoti kaip tie musu garbus valdzios ponai nors kita vertus malonu ant dusios ,kad gali ir turi galimibiu pabendraut su bendraminciais. :) Kagi laikas pas zmona nes sako ,kad ligonis pasidariau su tuo forumu :):D:D

p.s apie koki atligi ir darba cia taip uzsimeni :icon-question::icon-wink:

p.s del sekanciu susitikimu, douk dieve ju :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tinkamas atlygis uz tinkama darba - be abejones tinkamas derlius uz tinkamai priziuretus laukus,

daugelsi ukininku uzriecia nosi kai ima gerus derlius, o kiti tiesiog ishlieka savimi, taigi ir sakau kad tinkamas atlygis uz tinkama darba paties nesugadino.

o pazint manes tikrai nepazintum, dar ne vienas nepasake kad esu zemdirbys :) na nebent nutvere mano paties laukuose :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tinkamas atlygis uz tinkama darba - be abejones tinkamas derlius uz tinkamai priziuretus laukus,

daugelsi ukininku uzriecia nosi kai ima gerus derlius, o kiti tiesiog ishlieka savimi, taigi ir sakau kad tinkamas atlygis uz tinkama darba paties nesugadino.

o pazint manes tikrai nepazintum, dar ne vienas nepasake kad esu zemdirbys :) na nebent nutvere mano paties laukuose :D

Aciu uz ivertinima :D

Sakai nepazinciau :icon-wink: juk esi 1,92m. ugio, plaukai tamsus pasigarbanoje, ar darvardinti... :D:):icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o is kur perki??? lytagros??? mes irgi ieskom bet nzn ar nauja jamt ar deveta, turim toky seneli bet nebepatikimas daros, o parveztu is uzsieno vaizdas dar baisesnis nei to senelio... Siaip JCB normali kaina ziuriu nes galingas pas tave...o kodel JCB pasirinkai? kitus ziurejaj?

Iš Litsofto . Olyginant ir nelabai ir yra su kuo .Lietuvoi tik JSB ir Manitu krautuvai normalesni .Bučiau pasirinkes manitu bet su tokia strėle manitu negali pasiūliti su posvirio kampo palaikymu .

Normalesniu yra ir daugiau :) class ir merlo, bet esme tai kaina ir tai ka uz ja gauni... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
kaip tik intrac ir yra oficialus atstovas, o visi kiti veza arba deveta arba kaip kazkas pavadino juodieji dileriai :D

Vienas iš pradininkų manitu yra ARM technika ir statyba Renatas Jukna jo telefonas 861883344.Turi puikius pasiulimus ir gerą servisą .

Nors aš vistiek perku JSB .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo pardaveju kas siulo manitou ziuriu sociai yra... bet nuo to tik mum geriau :D nemazai teko pastudijuoti bet kolkas geriausiai tai tikrai patiko su arm technika ir statyba bendraut. i visus klausimus gavau atsakymus, ir chebryte tikrai kvalifikuota. vien ju vebe info nemazai yra apie manituskes www.arm.lt. tik ziuresim kas dabar geresne kaina duos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip tik intrac ir yra oficialus atstovas, o visi kiti veza arba deveta arba kaip kazkas pavadino juodieji dileriai :D

Vienas iš pradininkų manitu yra ARM technika ir statyba Renatas Jukna jo telefonas 861883344.Turi puikius pasiulimus ir gerą servisą .

Nors aš vistiek perku JSB .

anksciau (kitoj temoj) esu minejas, kad daznai didziausia technikos problema buna jos pardavejas. Cia vienas is tu atveju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...