Jump to content

patarkit kaip sumazint garsa naujo belaruso kabinoje


watska

Recommended Posts

matosi, kad nieko nesuprantat, todel ir saipotes, anot kazka realaus ir gero pasake... as ir galiu pasakyt, pirk nauja vakarietiska ir tiek.. cia lengviausia pasakyt...

vienas, kuris dar gerai patare, tai voras. nors as irgi panasiai masciau padaryt... ir rezultats labai akivaizdus... zinoma, dar daugiau kazka padariau, ne vien paralonu prikisau... ir kaip jau sakiau, rezultatas ikivaizdus...

aciu tau voras :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

isimi sedyne ir visu kilimelius, nusiperki gero gumuoto veiloko minimum 1 cm storis ir iskloji visa dugna, tad ant virshaus guminis kilimelis o dar geriau butu linoliaumas su vailokiniu padu o tik ant jo kilimelis, po to nuimi prikines konsoles sieneles ir prie visu sieneliu is vidaus priklijuoji porolono bent jau apie 2 cm, tada atsidara kapota ir aplinkui hidraulio bakeli tarpa prikishi porolono, nepritrombuoji o prikishi taip kad tik neishbyretu ir vsio, triukshmas sumazes 5 db garantuoju, tai jau yra daug

Ta ka suminejo voras + reikia kabina pakelt ant 10cm. ziema laiko yra galima del savo sveikatos ir pasistenkt. Maciau belarusam dabar kodicionieriai eina, kiek kainuoja nezinau. bet viska padarius , tikrai jausis ne ka prasciau vakarietisko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš tai jau sugadintas žmogus :( statuose dirbdamas savo mašinėle rankom plaudavau boso dirbtuvėse (niekas nekainuoja nei chemija nei aparatūra) kol dašilo, kad taupydamas tuos 3,5$ (kiek plovykla kainuoja) prarandu 14$ kuriuos per tas dvi valandas galiu uždirbti tvarkydamas boso traktorius ar šeip uždarbiaudamas :D Laikas pinigai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar del tos garso izoliacijos, tai yra toks klijuojamas bitumas ir parolonas ant jo. Naudojamas automobiliu garso izoliacijai, kai aparatura montuoja. As tik masinos duris isklijavau, bet labai pasijaute. Bitumas tuo paciu nuo barskejimo, o parolonas izoliuoja garsa, storio skirtingo buna, bet gal apie puse centimetro. Kainos nera mazos, bet rezultatai geri. Bitumas gal apie 50 lt uz kvadrata, parolonas irgi panasiai. Nufotkinciau, bet nezinau kaip cia foto ydeti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as pirkau vilniuje firmoje, kur aparatura montuoja, o mazesniuose miesteliuose tai nzn.. http://www.audiofanai.lt/content.php?article.43

pirmosios fotkes tokiu medziagu. Ta bituma pridedi, su fenu gerai pakaitini, prilipa taip, kad niekaip nenukris, dar gerai to porolono uzklijuoji ir pasiekiami tikrai geri rezultatai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek mačiau naujausių vakarietiškų traktoriu reklamose, sakoma, kad triukšmas neviršyja 76DbA. Pasiknaisiojes LADA puslapije radau, kad NAUJAUSIUOSE LADA modeliuose važiuojant 100km/h. triuk6mas neviršyja 80 db(a). Tikiuosi atsakiau į temos klausimą :D
Prieš 20 metų turėjau naują Ladą, tai garsas naujoj nedaug nuo Bielkiaus skyrės. Plėšiau visas plasmases ir kišiau visokius zomšus ir porlonus. Bet kai parėjo galinis tiltas tai važiuodavau tik atvirais langais. :D Tokia prosenelio patirtis. Pačių naujausių traktorių triukšmas kabinoj net nuo 69 dB. Bielkiaus ir užgesinto triukšmas panašiai toks. :lol: Čia nuo bėgančio tepalo. :lol::lol::lol:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nereiketu pagal savo"begancio tepalo" patirti pasakot apie visus, man teko matyt daug labai tvarkingu belerusu, gal but ,prie ju ir daugiau padirbeta , bet tepalai net nerasoja. Man tai keista , kad mes visi uzaugom ant belarusu. su jais dirbdami mes nusipirkom gerus vakarietiskus traktorius, tai kodel ant ju varoma issitiesus. as jiems jauciu pagarba, todel apie juos as kalbu tik is geros puses.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kalbam apie technikos priežūra tada taip 100% Pritariu. Technika reikia mylėt ir gerbt. Kadangi aš daugiau su kombainais reikalų turiu esu matęs 17-20m Donų taip prižiūrėtu ir išlaikytų, kad kai kurie užsiemiečiai 3 metų žymei baisiau atrodo ir dar blogiau dirba. Jei kalbam apie technikos galimybes.... Duosiu tokį pavyzdį, (kad nieko neyžesčiau netyčia ne iš ŽŪ sferos) man 2002 metais pasiulė nuliova devintuką už 2800 baksų. Susidomėjau, bet dėl visa piktą pasižiūrėjau skelbimus laikraščiuose ir radau, kad už tą pačią sumą galiu nupirkti 1992 BMW 525 tds. manau mintį supratot :D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nereiketu pagal savo"begancio tepalo" patirti pasakot apie visus, man teko matyt daug labai tvarkingu belerusu, gal but ,prie ju ir daugiau padirbeta , bet tepalai net nerasoja. Man tai keista , kad mes visi uzaugom ant belarusu. su jais dirbdami mes nusipirkom gerus vakarietiskus traktorius, tai kodel ant ju varoma issitiesus. as jiems jauciu pagarba, todel apie juos as kalbu tik is geros puses.
Užaugom mes ir prie raudonų vėliavų, bet dabar jų nebekabinam. Bent jau aš... :lol::lol::lol:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kalbam apie technikos priežūra tada taip 100% Pritariu. Technika reikia mylėt ir gerbt. Kadangi aš daugiau su kombainais reikalų turiu esu matęs 17-20m Donų taip prižiūrėtu ir išlaikytų, kad kai kurie užsiemiečiai 3 metų žymei baisiau atrodo ir dar blogiau dirba. Jei kalbam apie technikos galimybes.... Duosiu tokį pavyzdį, (kad nieko neyžesčiau netyčia ne iš ŽŪ sferos) man 2002 metais pasiulė nuliova devintuką už 2800 baksų. Susidomėjau, bet dėl visa piktą pasižiūrėjau skelbimus laikraščiuose ir radau, kad už tą pačią sumą galiu nupirkti 1992 BMW 525 tds. manau mintį supratot :D:D:D
Kur radai tokį seną nesudegusį Doną. Vis maniau, kad jie suliepsnoja po kokių 5 metų. :lol:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
siulyciau nuvaryt i auto parde kur prekiauja dazais ir kt. ir ten paklausk kuo izoliuot nuo garso tai tkr turi pasiulyti tokios medziagos panasios i guma, bet ten ne guma. Jos viena puse limpa ir tkr patogu izoliuot kabina! Maciau kaip izoliavo masina tai skirtumas tkr yra! :icon-cool::lol:

o gal pasakyt visiems kiek kvadratas kainuoja? :icon-wink::icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siulyciau nuvaryt i auto parde kur prekiauja dazais ir kt. ir ten paklausk kuo izoliuot nuo garso tai tkr turi pasiulyti tokios medziagos panasios i guma, bet ten ne guma. Jos viena puse limpa ir tkr patogu izoliuot kabina! Maciau kaip izoliavo masina tai skirtumas tkr yra! :icon-cool::lol:

ta pacia proga dazu nusiperki (zaliu, raudonu, melinu kokia labiau patinka) atatinkamos firmos lipduku ir gaunasi normalus traktorius :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...