Jump to content

Horsch sėjamosios


Recommended Posts

Prieš 21 valandas, A_P pranešimas:

Aš maitinimą pasijungęs nuo kabinos rozetės. Programiškai kaip ir neatjungęs technologinių. Visas fyškes patikrinau, supurškiau el. Skirtu puškalu kur prie sėjamos valdymo blogo dešinėje pusėje, neveikia vistiek.

15547994884609098427693190998491.jpg

Ar yra srovė tavo traktoriaus rozetėje?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 1.7k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

On 2019-04-10 at 09:44, Ukmin pranešimas:

Ar yra srovė tavo traktoriaus rozetėje?

Radau problemą. Ne sėjama kalta. Pakeičiau galo kilnojimą ant kitos hidroporos ir vėl viskas veikia. Pas mane visos elektro hidraulinės. Taip išeitų, kad pirmą pora iš keturių, kurią praktiškai daugiausiai naudoju kažkas negerai, gal slėgio pilno negauna, kad suveiktų ženklintuvai. Tam tikslui šian nusipirkau hidro slegiui matuoklį į hidroporą, pamatavus rodo kaip ir gerai 200 bar, kitose porose irgi taip pat. Tai ir nesuprantu kame replės. O traktorius 2015 m. Ir tik 2000 mth. Žiuriu kuo daugiau mandrumų, tuo daugiau problemų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, A_P pranešimas:

Radau problemą. Ne sėjama kalta. Pakeičiau galo kilnojimą ant kitos hidroporos ir vėl viskas veikia. Pas mane visos elektro hidraulinės. Taip išeitų, kad pirmą pora iš keturių, kurią praktiškai daugiausiai naudoju kažkas negerai, gal slėgio pilno negauna, kad suveiktų ženklintuvai. Tam tikslui šian nusipirkau hidro slegiui matuoklį į hidroporą, pamatavus rodo kaip ir gerai 200 bar, kitose porose irgi taip pat. Tai ir nesuprantu kame replės. O traktorius 2015 m. Ir tik 2000 mth. Žiuriu kuo daugiau mandrumų, tuo daugiau problemų.

Man kažkada minėjo lytagros servisas kažką panašaus, bet galvojau, kad nusišneka ... tikrai galvojau, kad bent pas tave kažkas su elektra ... įdomiai įdomiai čia pas tave ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, rapsas pranešimas:

Dekui. Gal dar zinote kaip isvengti galinio cilindro trūkimo? Del kokiu proežasčių tai nutikdavo senesniems modeliams?

Trūkdavo ir gali ir dabar trūkti nes patingi žmonės transporte klipsu prisidėt ir ant jų nuleisti. Ir nelakstyti 50km/ha.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-05-16 at 13:35, drapox pranešimas:

Ką reiškia specialus ? Ritės visos panašios, esmė tik kiek išsėja. Žirniams naudojama gelsva ritė. Kad lengviau praeitų pro gumą, reikia atitraukti priekinį dangtelį per 2 milimetrus. Ar tarpinę dėti arba aš šiemet sėjau tik 4 poveržles pakišęs po dangteliu prisukimų vietose ir viskas kuo puikiausiai, amperažą rodė dar mažesnį nei javams, reiškia suka lengvai. Dar ant galinio dangtelio dedasi tokia skardikė, ten ko gero, kad nepriliptų prie ritės jei yra kokio š... sėkloj. Pabaigoj dasėjinėjau sėklos likučius jau be tos skardikės irgi be problemų eina. Tai gi, gelsva ritė ir šaibukai po priekiniu dangteliu ir viskas eina puikiai.

Man šiemet kompas pradėjo su anuo pasauliu kalbėtis, tai čia jau problema. Šiandien reiks varyti atsėjinėti kur ruožai liko miežių nepasėti.

O saibukus dedant neatsiranda problemu del sandarumo? noreciau seti is trasu bunkerio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, rapsas pranešimas:

O saibukus dedant neatsiranda problemu del sandarumo? noreciau seti is trasu bunkerio.

Aš sėju irgi iš abiejų bunkerių, jokių problemų. Net nežiūrėjau ar ten kiek eina oras, bet tikrai nesudaro jokių problemų. Būna žarna storoji prakiūra tai ten jau eina oras kaip reikiant ir tai be problemų. Didelis oro kiekis ten pasiduoda, kad užtenka visom šlangom sėklai išpūsti. Šiemet žirniam naudojau du dalykus. Keturios šaibikės po dešiniojo dangtelio varžtais. Ir kitas dalykas, paploninu gumą, kad krašte būtų apie 2 mm, nes su stora sunkokai suka. Viskas, jokių problemų. Sėklos iš 11 t liko 100 kg, apskaičiuota čiki čiki. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, drapox pranešimas:

Aš sėju irgi iš abiejų bunkerių, jokių problemų. Net nežiūrėjau ar ten kiek eina oras, bet tikrai nesudaro jokių problemų. Būna žarna storoji prakiūra tai ten jau eina oras kaip reikiant ir tai be problemų. Didelis oro kiekis ten pasiduoda, kad užtenka visom šlangom sėklai išpūsti. Šiemet žirniam naudojau du dalykus. Keturios šaibikės po dešiniojo dangtelio varžtais. Ir kitas dalykas, paploninu gumą, kad krašte būtų apie 2 mm, nes su stora sunkokai suka. Viskas, jokių problemų. Sėklos iš 11 t liko 100 kg, apskaičiuota čiki čiki. :)

Vakar sejau tai su geltona rite zirnius. Pasejus 8ha prasidejo trigdziai. Gal prie progos nufotkintum kurioj vietoj tas saibikes dedi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, drapox pranešimas:

Visų pirma kokie trikdžiai? Variklio perkrova ar kas? Kokį amperąžą rodo?

perkrova, amperažas 12-19 strigo žirniai. Tu tas šaibeles dedi po tuo dangtuku kur šepetėliai? Dėl ventiliatoriaus sukimo nuo gtv tai tas man visai patinka,  tik teko  siurblio salniką ir filtra pasikeist.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, rapsas pranešimas:

perkrova, amperažas 12-19 strigo žirniai. Tu tas šaibeles dedi po tuo dangtuku kur šepetėliai? Dėl ventiliatoriaus sukimo nuo gtv tai tas man visai patinka,  tik teko  siurblio salniką ir filtra pasikeist.

Pupom, zirniam vietoj sepeteliu dedas plokstele. Jie tik rapsui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...