Jump to content

naujas mtz ar devetas vakarietiskas


stauga

Recommended Posts

Belarusu detaliu kainos kiekvienais metais auga , kas liečia varikliu stumuoklines grupes tai vakariečio nuo belaruso nedaug kainos ir besiskiria , o kam patinka pastoviai remontuoti traktoriu tai mtz pats tas , rusiška technika nyksta ir mažėja jos greit ir visai išnyks, nes ankščiau ir su žiguliais tas pat buvo irgi visi taisė o dabar beveik nebėra žiguliu o ir detaliu sunkiau rastum negu vakarietiškai mašinai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, vyga pranešimas:

Belarusu detaliu kainos kiekvienais metais auga , kas liečia varikliu stumuoklines grupes tai vakariečio nuo belaruso nedaug kainos ir besiskiria , o kam patinka pastoviai remontuoti traktoriu tai mtz pats tas , rusiška technika nyksta ir mažėja jos greit ir visai išnyks, nes ankščiau ir su žiguliais tas pat buvo irgi visi taisė o dabar beveik nebėra žiguliu o ir detaliu sunkiau rastum negu vakarietiškai mašinai

Na čia išdėstei senai žinomas tiesas, bet mane labiau domina alternatyvos, kas ką nupirko už 20-25k? Nes kas dabar buvo iš pažystamų žiūrėt už tokius pinigus traktoriaus, tai grįžo nusivylę

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandas, urbonas10 pranešimas:

Na čia išdėstei senai žinomas tiesas, bet mane labiau domina alternatyvos, kas ką nupirko už 20-25k? Nes kas dabar buvo iš pažystamų žiūrėt už tokius pinigus traktoriaus, tai grįžo nusivylę

Turiu mechaninį fendt favorit 615LS gal 86tų metų. 180ag. Kieme yra ir 2007 gamybos mtz 820. Į mtz tėvas dar įsėda, kokį kaušą prisikabina. Aišku iki fendt mtz gavo darbo, jau virš 7000mth. Fendt buvo už 8k, bet reiktų prie pravodkės prieit kada, kažkada blokiruotės diskelius pasikeist, stabdžius atsinaujint, kondiškę įmontuot, sėdynės įvores pasikeist (grammer) ir gal varikliui žiedus pasikeist, nors dar neblogai ir taip dirba, darbinio diskelius jau pakeičiau. Darbui laukuose į mtz net žiūrėt nenoriu. Vien jau kad hidraulį elektronika kiloja, nepavargsta rankos nuo ričiagų, bėgiai sinchronizuoti, dantračiais nedžeržgia, kabinoj garsas mažesnis, niekas negirgžda. Tvarkiau pusašio salnyką, tai krumpliai visi kaip nauji suleisti tik tik, jokio klibėjimo ir t.t. Taip detalės brangios, bet neteko dar nieko rimto pirkt kaip mtz.

Mtz jau variklin lysta kelis kartus, dėžėj krumpliai ir guoliai keisti, bet vistiek atbulom žlega kažkas, viskas padilę, bėgiai sunkiai jungiasi, pusašiai nauji, sankaba keista, varikiui jau grupę keist reikia, nes už smagračio kaip benzinkei rankom gali lengvai prasukt. Su davikliais problemos, nauji irgi neilgam laiko. Žodžiu, rusiškas š. Kaip sakė, per WW2, daugiau rusiškų lėktuvų sudužo dėl gedimų negu buvo numušti. 

Planuoju patvarkęs mtz parduot ir geriau pasiimt dar vieną seną (gal tvarkingesnį už 12-15k) fendt, kokių 100ag, o vėliau ieškosiu fendt 824 turboshift arba 930 vario kokių 2005 metų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2022-07-31 at 00:09, urbonas10 pranešimas:

Na čia išdėstei senai žinomas tiesas, bet mane labiau domina alternatyvos, kas ką nupirko už 20-25k? Nes kas dabar buvo iš pažystamų žiūrėt už tokius pinigus traktoriaus, tai grįžo nusivylę

Nereikia prisirišti prie traktoriaus markes ar modelio. Vienas vaikinukas perejo iš MTZ į vakarietį nupirko  parvežtą Case 956 apleistą už 6000 eur,įkišo dar 4000 eur ir važiuoja, dirba. Kaimynas nupirko 93m 6400 užmuštą JD už 9000 eur,dar 5000 eur ir 4m dirba 40 ha,su vienu traktorium,kad už 20000 eur nera ką pirkti nemanau. Jei žiūresi ne mazgus,o ar persiūta sėdynė aišku nenupirksi. Jei nori,kad traktorius laikytų pirk 30 % galingesnį nei reikia. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Prieš 2 valandas, Marijus197 pranešimas:

Šiaip, jei kam įdomu, tai naujas 820 balkinis šiai dienai 24+PVM, arba jei su grameriu ir kondiške 26+PVM. Ta prasme, kada esi smulkus ūkelis, bet net MTZ nupirkti darosi prabanga :D 

Kosmosėlis. Idomu kiek su juom eitų padirbti iki rimtesnio gedimo. Pas mane ta pati dilema. Bet priėjau prie išvados, kad neturėsiu remontui laiko ir su sugebėjimais ir dirbtuvėm ne kažkas, tai veikiausiai geriau 2x brangiau kokių 2013 džionį 6 serijos prasilizinguoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , prancius pranešimas:

Kosmosėlis. Idomu kiek su juom eitų padirbti iki rimtesnio gedimo. Pas mane ta pati dilema. Bet priėjau prie išvados, kad neturėsiu remontui laiko ir su sugebėjimais ir dirbtuvėm ne kažkas, tai veikiausiai geriau 2x brangiau kokių 2013 džionį 6 serijos prasilizinguoti

Šiaip, kokio dydžio ūkis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 3 savaičių...

Prasidėjo traktoriuko paieškos. Labai daug vilčių dėjau į 6 cilindrų mtz. Pamačius gyvai ir pavažiavus, supratau kad tai tikrai ne traktorius ir tokio nepirksiu. Pradėjau dairytis į vakarų pusės dėvėtus, bet kelis čia pažiūrėjau, tai jei nori virš 100 ag, ir neturi 35-40k, tai už kokiu 20k nupirkęs beveik iškart gali važiuot į metalo laužo supirktuvę, arba davažiuosi arba ne. Ar čia tik man taip, ar visur tas pats. Pasidalinkit praktika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, urbonas10 pranešimas:

Prasidėjo traktoriuko paieškos. Labai daug vilčių dėjau į 6 cilindrų mtz. Pamačius gyvai ir pavažiavus, supratau kad tai tikrai ne traktorius ir tokio nepirksiu. Pradėjau dairytis į vakarų pusės dėvėtus, bet kelis čia pažiūrėjau, tai jei nori virš 100 ag, ir neturi 35-40k, tai už kokiu 20k nupirkęs beveik iškart gali važiuot į metalo laužo supirktuvę, arba davažiuosi arba ne. Ar čia tik man taip, ar visur tas pats. Pasidalinkit praktika.

Dėl 6cyl mtz, tai giminaitis turi 1221, tai irgi negiria jo, variklis tai dirba ir traukia labai gerai, bet visa kita...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , urbonas10 pranešimas:

Prasidėjo traktoriuko paieškos. Labai daug vilčių dėjau į 6 cilindrų mtz. Pamačius gyvai ir pavažiavus, supratau kad tai tikrai ne traktorius ir tokio nepirksiu. Pradėjau dairytis į vakarų pusės dėvėtus, bet kelis čia pažiūrėjau, tai jei nori virš 100 ag, ir neturi 35-40k, tai už kokiu 20k nupirkęs beveik iškart gali važiuot į metalo laužo supirktuvę, arba davažiuosi arba ne. Ar čia tik man taip, ar visur tas pats. Pasidalinkit praktika.

Gal labai išrankus esi... 

Aplink ūkininkai kelis JD visai padorius nupirko už 18-25€

6610, 6910, 6800, 6600...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, urbonas10 pranešimas:

Prasidėjo traktoriuko paieškos. Labai daug vilčių dėjau į 6 cilindrų mtz. Pamačius gyvai ir pavažiavus, supratau kad tai tikrai ne traktorius ir tokio nepirksiu. Pradėjau dairytis į vakarų pusės dėvėtus, bet kelis čia pažiūrėjau, tai jei nori virš 100 ag, ir neturi 35-40k, tai už kokiu 20k nupirkęs beveik iškart gali važiuot į metalo laužo supirktuvę, arba davažiuosi arba ne. Ar čia tik man taip, ar visur tas pats. Pasidalinkit praktika.

Siūlau pažiūrėt olx.pl

 Aš ir galvojau apie 1221,bet silpnokas ir šiaip rytų šalių.Aš dairausi valtros senos tai ten ir viskas mechaniška,tai lenkijoj daug gyvesnės atrodo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Robertas08 pranešimas:

Siūlau pažiūrėt olx.pl

 Aš ir galvojau apie 1221,bet silpnokas ir šiaip rytų šalių.Aš dairausi valtros senos tai ten ir viskas mechaniška,tai lenkijoj daug gyvesnės atrodo

Kad sako lenkai linke meluot su fotografijom. Deda ta kuri daryta nupirkus traktorių, o nuvažiuoja žiuret tas traktorius po foto jau kelis k valandų sukęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , urbonas10 pranešimas:

Kad sako lenkai linke meluot su fotografijom. Deda ta kuri daryta nupirkus traktorių, o nuvažiuoja žiuret tas traktorius po foto jau kelis k valandų sukęs.

Visokių kalbų būna,reik pačiam įsitikint.

Nemanau,kad ūkininkas užsiims laiko gaišimu.

Valandos daug tikroviškesnės,nes Lietuvoj ar 2015 ar 1995 visi dirbę iki 9000mh

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, urbonas10 pranešimas:

Prasidėjo traktoriuko paieškos. Labai daug vilčių dėjau į 6 cilindrų mtz. Pamačius gyvai ir pavažiavus, supratau kad tai tikrai ne traktorius ir tokio nepirksiu. Pradėjau dairytis į vakarų pusės dėvėtus, bet kelis čia pažiūrėjau, tai jei nori virš 100 ag, ir neturi 35-40k, tai už kokiu 20k nupirkęs beveik iškart gali važiuot į metalo laužo supirktuvę, arba davažiuosi arba ne. Ar čia tik man taip, ar visur tas pats. Pasidalinkit praktika.

100+ ag už 35-40k tai gal nori kaip į naują sėst. Aš už tiek 200+ ag planuoju įsigyt, remonto nebijau, bet užsimerkęs turėtum pirkt kad paskui į metalo laužą važiuot. 

Vietoj mtz 100-120ag iki 15k žiūrinėjuos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, urbonas10 pranešimas:

Prasidėjo traktoriuko paieškos. Labai daug vilčių dėjau į 6 cilindrų mtz. Pamačius gyvai ir pavažiavus, supratau kad tai tikrai ne traktorius ir tokio nepirksiu. Pradėjau dairytis į vakarų pusės dėvėtus, bet kelis čia pažiūrėjau, tai jei nori virš 100 ag, ir neturi 35-40k, tai už kokiu 20k nupirkęs beveik iškart gali važiuot į metalo laužo supirktuvę, arba davažiuosi arba ne. Ar čia tik man taip, ar visur tas pats. Pasidalinkit praktika.

Ruosiaus parduot savo senoli case cs 130, nes reik mainyt i galingesni. Naujas hidro siurblys, variklio priekio salnykai ir tarpines, alkuninio demferinis skyvas, nauji purkstuku antgaliai, uzsakytos naujos padangos, atnaujinta (persiuta perrinkta sedyne), tiesa turbina pries 800 val nauja, variklis perinktas pries 2500 val., pakeisti visi filtrai ir tepalai. Is bedos gali buti kad reikes greitu metu perinkti deze (ant kai kuriu puseliu smugiuoja) - kaina apie 4 K (jau nuplanuota). Paskaiciavau - nerasiu tokio zmogaus kuris ji nupirktu uz 28 K, visi rodys pirstu kad durnius, ir nuspresta palikti kaip namini gyvuneli namie - gal padazysim graziau, led'u kokiu apkarstysim, i koki gal mitinga nuvaziuos, gal kokia priekaba patampys.... Nori gero arklio - manau du variantai - perki nauja, arba perki skelbimuose - ir dedi i ji kiek praso, nes geru nera tikslo pardavinet pigiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...