Jump to content

naujas mtz ar devetas vakarietiskas


stauga

Recommended Posts

Niekas ir neprieštarauja kad vakarietiški pranašesni už MTZ.Bet mano nuomonė tokia,jeigu pirkt vakarietį,tai tik naują.Aš asmeniškai pirksiu tada,kai turėsiu laisvų pinigų,o tai bus tada,kai bus sutvarkyta sodyba kad būtų malonu pačiam ir žmogui pažiūrėt,ir būsiu supirkęs žemės tiek kiek esu numatęs.O antraip velniam man tas geležies gabalas.Gal aš ir neteisus,bet man taip atrodo ir aš taip darau.O atrodo kiekvienam kitaip,ir kaip pasidarysi taip turėsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Stauga> pirk vakarietiska ir baigsis visos maliodijos, mtz su metais nieko beveik netobulina, atsilikusios konstrukcijos traktorius daugelis nori atsikratyt tai ir tu neatsilik im vakarietiska i vsio labiau dziaugsies

nesakyk :icon-exclaim::icon-exclaim:

jei jam reikalingas 80ag traktoras smulkiem darbam, tai naujas MTZ tikrai geriau :icon-exclaim::icon-exclaim:

imant visus uzsieninius traktorus iki 95-97 metu, 80ag grupej bielkiui nei vienas neprilygsta. nei pagal galia pagal pavaras, nei pagal kuro sunaudojima. vienintelis MTZ minusas - komfortas. bet siuo metu galima uzsisakyt kondisina, Bosh hidraulika bielkiui, o vakarietiskam nieko nedadesi :lol::lol:

cia juk sneka eina, ar naujas MTZ, ar naudotas vakarietis uz tuos pacius pinigus.

per mazai duomenu, kad tiksliai nusprest....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip tiesa bu ir toks aparatas nedidelis 71 ag bet siaip uz bielki 82 ryskiai patogesnis ir pravazumas didesnis ir galios per akis tik buvo ten durnai prikonstruotas kompresorius o prie to kompresoriaus dar generatorius tai ten toj vieto sriegius nurove ir bego tepalas tai patvarkem po to darbininkai nepaziurejo na gal ir patys neatkreipem demesio tai ir vel pradejo kristi viskas po to tapo jis mum nereikalingas ir pardavem, bet uz bielki kokius kelis kart geriau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip tiesa bu ir toks aparatas nedidelis 71 ag bet siaip uz bielki 82 ryskiai patogesnis ir pravazumas didesnis ir galios per akis tik buvo ten durnai prikonstruotas kompresorius o prie to kompresoriaus dar generatorius tai ten toj vieto sriegius nurove ir bego tepalas tai patvarkem po to darbininkai nepaziurejo na gal ir patys neatkreipem demesio tai ir vel pradejo kristi viskas po to tapo jis mum nereikalingas ir pardavem, bet uz bielki kokius kelis kart geriau

as kazkada pravaziuodamas maniau kad jis kokiu 150ag....

o gal da koki uzsienieti turejot???

imk bielki galvos nesukes, tik kondisina isidek. juk ne kiekviena diena vaziuosi su tuo bielkiu. o nauja JD su trasom pudit, kai jis apie 120klt eina, tikrai neverta.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano manymu geriau belarus dlis uztat pigios ir ju lengva gaut

Mano manymu geriausia - arklys, nei genda, nei daliu reikia.

nu da geriau ir ka tu su 1AG padarysi :) , ir dar kasdien serti ir girdyti reikia, o traktoriaus nereikia - tai pastatei sonan ir vsio tegul nors ir puse metu sau ramiai stovi :)

Siap del to arklio, tai juokavau, bet kita vertus nereiktu kuro pirkt, detaliu, tepalu, o tai atsimestu kiek pinigu, beto manau pats arklys pigesnis, nei traktorius. Su arkliu dirbtum grynas oras, nei krato, nei uzia :) Turint pora ha geriausias variantas. Nu, bet nebenukrypkim nuo temos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekas ir neprieštarauja kad vakarietiški pranašesni už MTZ.Bet mano nuomonė tokia,jeigu pirkt vakarietį,tai tik naują.Aš asmeniškai pirksiu tada,kai turėsiu laisvų pinigų,o tai bus tada,kai bus sutvarkyta sodyba kad būtų malonu pačiam ir žmogui pažiūrėt,ir būsiu supirkęs žemės tiek kiek esu numatęs.O antraip velniam man tas geležies gabalas.Gal aš ir neteisus,bet man taip atrodo ir aš taip darau.O atrodo kiekvienam kitaip,ir kaip pasidarysi taip turėsi.

va čia tai teisinga mintis, jei žemės neturėsi tai tikrai kam tas traktorius. ateis koks užsienietis ar turtingas lietuvis ir nupirks nuomojamą žemę, va tuomet ir žiūri į traktorių :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...