Jump to content

Bulvės.


valstietis

Recommended Posts

  • po 3 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
kitais metais reikia gerai pagalvoti kiek sodinti bulvių, nes vidaus rinkoje antri metai nekas. Makaronai miesto žmogui pigesni.

Tą daryti reikia kiekvienais metais. Bet šiemet daug kas negalvojo. Dabar sėdi ir laukia manos iš dangaus.

Man jau pasisekė išsipardavinėjau, o kaip pirmokams sekasi idomu butu žinoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bulves perka vangiai po 50+pvm bet jau spjaudosi .Tai nuo kitos savaitės po 45 centus prekiausim. O antras derlius tai užaugo iš Adoros veislės pas mane . :D Okam nepatinka kad jis užaugo tai ka aš galiu padaryti . Sėkla iš olandijos nepinga nei kiek . Pas mus sėklos bus apie 1,2 +PVM .

Kaip bulvės VIVALDI veislė dera, gal papasakotum.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bulves perka vangiai po 50+pvm bet jau spjaudosi .Tai nuo kitos savaitės po 45 centus prekiausim. O antras derlius tai užaugo iš Adoros veislės pas mane . :D Okam nepatinka kad jis užaugo tai ka aš galiu padaryti . Sėkla iš olandijos nepinga nei kiek . Pas mus sėklos bus apie 1,2 +PVM .

o rusai sneka kazka gal derasi ar dar kazka panasaus rodo givybes zenklus ar visai nieko?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Žinoma kad bulves perka, tik klausimas kokia kaina ir kokiais kiekiais. Valdiškos įstaigos smarkiai apsipirkinėjo metų gale, dabar aprimę kuriam laikui. Suvalkijos, Šilutės krašto augintojai, esantys toliau nuo vartojimo taškų, neturi kuo pasidžiaugt. Rusijos pirkėjai gali ir nepasirodyt rimčiau, nes neužilgo ten plūstels šviežios bulvės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar karta sveiki i savaite po 1 tona parduodu po 0.50 uz kg tik reikia vesti ir augynti gera produkcija jokiu trasu tik meslslas ir chemijos mizeris

Tai tau gerai , o kur 100-ui hektarų mėšlo nusišaut .... Ir jeigu po toną savaitei , tai keliems mtams užtektų :) Sakyčiau kaip už ekologines tokia kaina - balkis.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...