Jump to content

Purkstuvai


Recommended Posts

norėčiau paklausti kokio našumo siurblio reikėtų 20 metrų prikabinamam 2,5tonos purkštuvui gal kas žinot

Jeigu laistysi KAS tai imk 350 L\min greičiau darbas eis...

Apskritai norint išpurkšti didesni vandens kiekį reikia apgalvoti kokiu greičiu dirbi ir dirbsi,kiek naudoji tirpalo 1ha tiek fungicidams,insekticidams ir t.t :icon-question: Išpurškiamas vandens kiekis tarkim 400l/ha jei siurblys būtų 250l/min.,tai tada tavo darbinis greitis būtų kažkur 6-8 km/val.

Jeigu purkštum 200- 250l/ha tirpalo, greitis 10-14km/val. manau,kad su 20m sijomis pilnai užtenka 250 l/min siurblio., aišku reiktų konkretumo :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...
Čia man toks klausimas kilo - purškimas ir maišymas kartu - suderinami ar ne? Atsakymą aš žinau, tik kažkaip įtariu, kad mane pamiršo informuot, kad ne kurios markės purkštuvui tai yra neįveikiama užduotis.

Pabandyk purkšti proškinius chemikalus ar kokį sultaną ir kai reikia pavažinėti laukas nuo lauko 10-15 km tada be maišymo gali košę nuo dugno iš karto semtis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia man toks klausimas kilo - purškimas ir maišymas kartu - suderinami ar ne? Atsakymą aš žinau, tik kažkaip įtariu, kad mane pamiršo informuot, kad ne kurios markės purkštuvui tai yra neįveikiama užduotis.

Nu nepatikėčiau kad yra tokių kurie purškiant nemaišo. Tai koncentracija gali gerokai pasikeisti skirtingose bako vietose. :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia man toks klausimas kilo - purškimas ir maišymas kartu - suderinami ar ne? Atsakymą aš žinau, tik kažkaip įtariu, kad mane pamiršo informuot, kad ne kurios markės purkštuvui tai yra neįveikiama užduotis.

Nu nepatikėčiau kad yra tokių kurie purškiant nemaišo. Tai koncentracija gali gerokai pasikeisti skirtingose bako vietose. :icon-rolleyes:

pritariu drapox. mes laikom maisyma visada ijungta, nesvarbu ar purskia ar pildom purkstuva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia man toks klausimas kilo - purškimas ir maišymas kartu - suderinami ar ne? Atsakymą aš žinau, tik kažkaip įtariu, kad mane pamiršo informuot, kad ne kurios markės purkštuvui tai yra neįveikiama užduotis.

Nu nepatikėčiau kad yra tokių kurie purškiant nemaišo. Tai koncentracija gali gerokai pasikeisti skirtingose bako vietose. :icon-rolleyes:

pritariu drapox. mes laikom maisyma visada ijungta, nesvarbu ar purskia ar pildom purkstuva.

Jei chemija putojanti pabaigoj purškimo reiktų perjungti ant nemaišymo, tada mažiau lieka bake. Nebent ir vėl bus purškiama tuo pačiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

norėjau paklaust dirbančių su senukais hardi TZ modeliais: ar eina tirpint karbamidą per tą chemikalų paėmimo bakelį? ar neužsikimš filtrai kokie? nes dabar kai reikia tirpint, tai per viršų pilam kibirais karbamidą ir kartu vandenį. per tą bakelį patogiau būtų manau.

as idėjes apačioje to bakelio sietelį...aišku lengviau tirpinti apacioje nei laipiojant aukštyn...bet paziasti ir ten tenka..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...
Sveiki ? Gal kas toki purkstuva turit ? Kaip atsiliepimai ? http://www.skelbiu.lt/skelbimai/hardi-commander-4400-18528270.html

Dairausi i šita. Visai vertas dėmesio pasiūlymas.

Demesio gal ir vertas, bet kaina irgi kazka sako. Stebuklu nebuna, uz senesnius daugiau praso...

kiek šnekejau. Sake pirks nauja. kadangi technologines 24m. o čia tik 20..

O kaip Nerijau, eina jam perjungti kad purkštu ant 18m ? Nes pas manes technologines ant 18m.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki ? Gal kas toki purkstuva turit ? Kaip atsiliepimai ? http://www.skelbiu.lt/skelbimai/hardi-commander-4400-18528270.html

Dairausi i šita. Visai vertas dėmesio pasiūlymas.

Demesio gal ir vertas, bet kaina irgi kazka sako. Stebuklu nebuna, uz senesnius daugiau praso...

kiek šnekejau. Sake pirks nauja. kadangi technologines 24m. o čia tik 20..

O kaip Nerijau, eina jam perjungti kad purkštu ant 18m ? Nes pas manes technologines ant 18m.

Tau reikia 36 purkstuku ant 18 metru, tai prasuk po du is galu, kad nepurkstu ir viskas, o jei nenori, kad nemaisytu, tai nusipjauk po metra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...