Jump to content

Purkstuvai


Recommended Posts

labai jau individualus dalykas ten pas juos ta kaina.. bet su hidrauliniu siju islankstymu kazkas apie 40000lt be kompo. cia is agrarines paslaugos. siaip gal kas bendradarbiavot su jais del naujos technikos pirkimo? ar viskas normaliai pas juos?

Pirktas krautuvas ir srutvežis tai kaip ir viskas normaliai, kai reikia atvažiuoja. Nors pas juos rudenį buvo ten kažkos skilimas, Krosnos prekybinė bazė atsiskyrė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
kad daugiau lyg nieko rimto. ten lempos gale bakelis rankom. zodziu reik komercini ziuret bijau prisimeluot, komplektacija 'kuda' :icon-wink:

Man siulo ŠV technika už 74+pvm iš privalumu kompas amasprei atskiras siju sulankstymas elektrohidraulinis valdymas trigubi purkštukai rodos kaip ir viskas.

O tu pirkai iš kurio tiekėjo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane sijos irgi atskirai lankstosi kai koki stulpa aplenkt patogu :) purkstukai trigubi vienas inzektorinis kiti du 0.6 ir 0.4 rukiniai ar kazkas tokio. pirkau is lytagros siaip kaina panasi dar tukstanteli kita gali bandyt derint turetu nuleist.

Prie kokio traktoriaus kabini ši purkštuvą, nes aš dar galvoju apie UF 501 nors vadyba nukalba sako bus per sunkus JD6230

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šitie purkštukai yra dvieju srautu vienas purškia i prieki kitas atgal ko pasekoje kaip jau anksčiau minejo voras gaunas super, tik pas šituos Agrotopo TD HiSpeed priekine srove nukreipta 10 laipsniu kampu o srove purškenti i gala 50laipsniu kampu, toki kampu skyrtuma aiškina tuo, kad tipo važiuojant i prieki kažkaip del inercijos jegos užtenka 10 o igala reik 50 laipsniu del turbolencijos, gal ne visai čia tiksliai apie tas inercijas išverčiau bet kažkas panašaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

i Rau dar neziurejau reiks uzsukti. amazone 3000l: sijos 28m, cirkuliacija sijose, galima lankstyt prie stulpu nejudinant kitos puses, 250 l/min siurblys, ratai 420 plocio, sekimas , chemijos maisimo bakelis. apie 150k lietuvisku. dammann 3000l tas pats kaip amazone tik dar yra stabdziai purkstuku apsauga, ir jei taip supratau nepriklausomas siju kopijavimas, siurblys 10l/min galingesnis tai apie 133k lietuvisku turi dar komercini atsiust tada zinosiu tiksliai. na dar hardi ziurejau bet man kazkaip nelabai. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

i Rau dar neziurejau reiks uzsukti. amazone 3000l: sijos 28m, cirkuliacija sijose, galima lankstyt prie stulpu nejudinant kitos puses, 250 l/min siurblys, ratai 420 plocio, sekimas , chemijos maisimo bakelis. apie 150k lietuvisku. dammann 3000l tas pats kaip amazone tik dar yra stabdziai purkstuku apsauga, ir jei taip supratau nepriklausomas siju kopijavimas, siurblys 10l/min galingesnis tai apie 133k lietuvisku turi dar komercini atsiust tada zinosiu tiksliai. na dar hardi ziurejau bet man kazkaip nelabai. :eusa-think:

Na amazone brangokas man rau ikarus 2800 siūle su visa įranga 125000 tik nelabai man ju sijos patikimos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...