Jump to content

del dyzelioko pasirinkimo


Marek

Recommended Posts

Jeigu a6 tai gal ir 81kw nuo 1.9 tdi.o cia kai uzsimine apie salta motora kad turgui silti sustatyti tai beveik pritariu,bet galvoju tik tai nuo tralo imti c4,nes maziau aptvarkyta buna ir pan,kaina mazesne.kelintu metu?nu man ir ta pati sake kad 2.5 tdi gaidys bet as nesutinku,gerai kad dirzelio pakeitimas daug bet siaip man patinka,juk paprastas 5 cilindru,nesneku apie tuos kur V6 jau eina. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 407
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Jeigu a6 tai gal ir 81kw nuo 1.9 tdi.o cia kai uzsimine apie salta motora kad turgui silti sustatyti tai beveik pritariu,bet galvoju tik tai nuo tralo imti c4,nes maziau aptvarkyta buna ir pan,kaina mazesne.kelintu metu?nu man ir ta pati sake kad 2.5 tdi gaidys bet as nesutinku,gerai kad dirzelio pakeitimas daug bet siaip man patinka,juk paprastas 5 cilindru,nesneku apie tuos kur V6 jau eina. :D

Gaidys dazniausiai buna vairuotojas, kuriam vis kilowatu mazai , o ne variklis. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va siandien parsivariau is rietavo audi A6 variklis 1.9TDI(nes meistrelis kur variklius remontuoj sake 2.5tdi yra nelabai tike) 96metu su lietais ratlankiais tai paklojau 16000lituku :icon-wink:

Nu, tai imesk foto, pazesim, ivertinsim ka mes cia tau patarem :)

kai nufotkinsiu idesiu foto, siaip variklis geras ir siaip masina gerai ziurisi :icon-wink: tik dar reik signalizacija idet padangas naujas 4 pirkt ir draudima tai iseis man ji daug lituku :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar lietuvoi drozta :icon-question: Kiek aina su 2,5 motoru

Prancuzijoj buvus variklis kaip matai 1.9tdi

kad nedauzta kazkaip nesinori tiketi, lietuvoje sunku tokia rasti, nebent nauja arba uz atitinkama kaina

Ta masina ka tik is prancuzijos nesutvarkyta... patvarkyti reiks man dar ja. turguj eina panasiai kiek ir su 1.9tdi. siaip norit paimt 2.5tdi tai 16-17 stuku reiktu turet :icon-wink:

siaip turguj buvo beweik vien 2.5tdi kokios 6 masinos o as ieskojau su 1.9tdi tai viena tebuvo ir ta pacia paemiau :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar lietuvoi drozta :icon-question: Kiek aina su 2,5 motoru

Prancuzijoj buvus variklis kaip matai 1.9tdi

kad nedauzta kazkaip nesinori tiketi, lietuvoje sunku tokia rasti, nebent nauja arba uz atitinkama kaina

Ta masina ka tik is prancuzijos nesutvarkyta... patvarkyti reiks man dar ja. turguj eina panasiai kiek ir su 1.9tdi. siaip norit paimt 2.5tdi tai 16-17 stuku reiktu turet :icon-wink:

siaip turguj buvo beweik vien 2.5tdi kokios 6 masinos o as ieskojau su 1.9tdi tai viena tebuvo ir ta pacia paemiau :icon-wink:

man taj negraziai ziurisi, galas iskeltas, nei sis nei tas, vidus visai nieko, o kad buvo dauzta ir tvarkyta tai didele tikimybe kad taip ir buvo

galas neiskeltas cia tik foto taip atrodo o is tikro visk tvarkoj. na ir as manau kad masina dauzta nes jai jau 12metu tai nesamone kad ji gali buti nedauzta, visos devetos dauztos, nu bet kebulas nera apipbraizytas :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na, siaip buna parasyta, kada siena kirto tralas, nebent sutaria ir veliau iraso...... sitaip bent pries pora metu buvo. draugelis pirko vektra, tai aiskiai parasyta buvo, kad siena kirto vakare, o ryte jau turguj.....

o variantu buna visokiu. kitas draugelis su tralu gal 6m vazineja, is ambasados darbuotojos buvo Xantija nupirkes zmonai, tai ledine buvo, atrodo kad katik is salono.....

o buna, kad is 9 masinu, tik viena vaziuojanti..... :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekaip nebūčiau sugalvojęs pirkti tokio auto. Dėl dviejų priežasčių: tokio silpno variklio ir šviesaus salono- juk kaime gyvenat. ;)

O tavo meistras- tai net liūdna šnekėti. Varikliai 2,5 5 cil prasti... Joks normalus meistras negalėjo patarti pirkti tokios didelės auto su 90 ag mataru... :icon-twisted:

Bet šiaip sveikinu. Važinėsi minkštai ir lėtai... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekaip nebūčiau sugalvojęs pirkti tokio auto. Dėl dviejų priežasčių: tokio silpno variklio ir šviesaus salono- juk kaime gyvenat. ;)

O tavo meistras- tai net liūdna šnekėti. Varikliai 2,5 5 cil prasti... Joks normalus meistras negalėjo patarti pirkti tokios didelės auto su 90 ag mataru... :icon-twisted:

Bet šiaip sveikinu. Važinėsi minkštai ir lėtai... ;)

Nu nezinau juk giminaitis remontuoja tuos variklius tai sako niekam tike tie 2.5tdi nu as nieko nezinau. pusbrolio draugeliui ir uzkele 2.5tdi. na man uztenka ir 1.9tdi yra tos tarukos juk i draga nevaziuosiu, o laksto tik savizudziai, manau turetu traukti 200km per valanda, variklis ledinis, masina kaimo praktiskai nematys nes siaip retai kaime tebunu pagrinede tik vasara. :icon-wink: kaina zveriska bet ir stovis geras :icon-wink: siaip jei nelakstai tai audinei to variklio uztenka :icon-wink: negi as jum i sumacheri panasus. siaip DIDELE masina bet man smagi :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekaip nebūčiau sugalvojęs pirkti tokio auto. Dėl dviejų priežasčių: tokio silpno variklio ir šviesaus salono- juk kaime gyvenat. ;)

O tavo meistras- tai net liūdna šnekėti. Varikliai 2,5 5 cil prasti... Joks normalus meistras negalėjo patarti pirkti tokios didelės auto su 90 ag mataru... :icon-twisted:

Bet šiaip sveikinu. Važinėsi minkštai ir lėtai... ;)

Man toks įtarimas, kad ten maišai ant sėdynių užmauti. Gal meistras sumaišė 6 cil 2,5l, nes tie tai tikrai nevykę (velenėliai nelaiko).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekaip nebūčiau sugalvojęs pirkti tokio auto. Dėl dviejų priežasčių: tokio silpno variklio ir šviesaus salono- juk kaime gyvenat. ;)

O tavo meistras- tai net liūdna šnekėti. Varikliai 2,5 5 cil prasti... Joks normalus meistras negalėjo patarti pirkti tokios didelės auto su 90 ag mataru... :icon-twisted:

Bet šiaip sveikinu. Važinėsi minkštai ir lėtai... ;)

Man toks įtarimas, kad ten maišai ant sėdynių užmauti. Gal meistras sumaišė 6 cil 2,5l, nes tie tai tikrai nevykę (velenėliai nelaiko).

Taip uzvalkalai uzmauti bet grazus :icon-rolleyes: tai sakau norejau 2.5tdi o turgus buvo pilnas su tokiais varikliais bet sako kad prasti o mechaniks tevo svogeris tai tikrai zino ka sako :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar lietuvoi drozta :icon-question: Kiek aina su 2,5 motoru

Prancuzijoj buvus variklis kaip matai 1.9tdi

kad nedauzta kazkaip nesinori tiketi, lietuvoje sunku tokia rasti, nebent nauja arba uz atitinkama kaina

Ta masina ka tik is prancuzijos nesutvarkyta... patvarkyti reiks man dar ja. turguj eina panasiai kiek ir su 1.9tdi. siaip norit paimt 2.5tdi tai 16-17 stuku reiktu turet :icon-wink:

siaip turguj buvo beweik vien 2.5tdi kokios 6 masinos o as ieskojau su 1.9tdi tai viena tebuvo ir ta pacia paemiau :icon-wink:

1.9 variklis tai sh... grynas. Dar butu bent su I raudona suprasciau....

turi draugelis su tokiu motoru tai keikiasi..... praveziau su savo 2.5TDi tai vaikiui sokas buvo :) su tokiu motoru bijai ir lenkt nes praktiskai tik kas 5 masina gali aplenkti :D o ka jau kalbeti kai tokio dydzio masina o viduje tik 66Kw....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar lietuvoi drozta :icon-question: Kiek aina su 2,5 motoru

Prancuzijoj buvus variklis kaip matai 1.9tdi

kad nedauzta kazkaip nesinori tiketi, lietuvoje sunku tokia rasti, nebent nauja arba uz atitinkama kaina

Ta masina ka tik is prancuzijos nesutvarkyta... patvarkyti reiks man dar ja. turguj eina panasiai kiek ir su 1.9tdi. siaip norit paimt 2.5tdi tai 16-17 stuku reiktu turet :icon-wink:

siaip turguj buvo beweik vien 2.5tdi kokios 6 masinos o as ieskojau su 1.9tdi tai viena tebuvo ir ta pacia paemiau :icon-wink:

man taj negraziai ziurisi, galas iskeltas, nei sis nei tas, vidus visai nieko, o kad buvo dauzta ir tvarkyta tai didele tikimybe kad taip ir buvo

kad galas ar visa masina stovi auksciau tai kaip tik geriau, pravazumas didesnis minkstumas ir t.t. ..... juk cia ne sportine masina ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar lietuvoi drozta :icon-question: Kiek aina su 2,5 motoru

Prancuzijoj buvus variklis kaip matai 1.9tdi

kad nedauzta kazkaip nesinori tiketi, lietuvoje sunku tokia rasti, nebent nauja arba uz atitinkama kaina

Ta masina ka tik is prancuzijos nesutvarkyta... patvarkyti reiks man dar ja. turguj eina panasiai kiek ir su 1.9tdi. siaip norit paimt 2.5tdi tai 16-17 stuku reiktu turet :icon-wink:

siaip turguj buvo beweik vien 2.5tdi kokios 6 masinos o as ieskojau su 1.9tdi tai viena tebuvo ir ta pacia paemiau :icon-wink:

1.9 variklis tai sh... grynas. Dar butu bent su I raudona suprasciau....

turi draugelis su tokiu motoru tai keikiasi..... praveziau su savo 2.5TDi tai vaikiui sokas buvo :) su tokiu motoru bijai ir lenkt nes praktiskai tik kas 5 masina gali aplenkti :D o ka jau kalbeti kai tokio dydzio masina o viduje tik 66Kw....

reik moket lenkt :D man pradziai uzteks ir 66Kw nera jau tokie blogi tie 1.9tdi traukia normaliai 200 be problemu ipusciau. siaip dyzeliai ne lakstymui skirti yra tai man uzteks ir tokio varikliuko :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...