Jump to content

del dyzelioko pasirinkimo


Marek

Recommended Posts

  • Atsakymai 407
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

jei darytum apklausa tai audi ir WW laimetu be konkurencijos :D nes esam lietuviai. kitas ir su prancuziska ar kokia kitokia nuvazineja puse limono, o kitas ir audi sugeba uzlenkt... :D seip as irgi uz audi bet mano modelis nuo 2001 :icon-rolleyes: vazineju su peugeot 406 jiokiu problemu... PVZ: gyvenu anglijoj nedideliam miesteli, pazystu taksista kur firma turi 15 peugeot 406 HDI visi prasuke virs 400.000 ir nieko kaksi traktoriukai. seip as linkes ziuret i serviso knigele, jei masina buvo normaliai ekspotuota tai tures ir knigele, jei bus km atsukti tai knigeles isvis nebus...

vistiek sakau pirk audi 2.5 tdi :D:icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu turejes 2 406 hdi. Vienas buvo 1999, kitas 2000. Abu 80 kw.

Siaip gana malonus auto, bet... Kaimo keliais vaziuokle tikrai nelabai laiko- ypac gale, kur gana sudetingai viskas padaryta- daug traukiu. Kiek vazinejau, tai varikliai abieju buvo geri(su viena buvo susukta iki 370000 km), siek tiek elektra grybavo.

Beje, is visu dar mano turetu auto dar gan nebloga ispudi paliko OPEL ASTRA 1999 m 2.0dti. kazkaip vaziuoja ne taip, kaip guolis, nusipirkus su intercooleriu, tai traukia pakankamai, ekspoatacija nebrangi, gana atspari rudims. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va kad prisiklausai daug nuomoniu ir poto nebezinai kas ir geriau.Buvom prisoke prie c4 tai variklio dirzelio keitimas ir dar ten apie 2000lt :D

Nenusisnek jokie 2tuskanciai.... cia mulkina neimanelis meistrai... pats kuo puikiausiai gali ta dirzeli pasikeist ta as ir padariau :) va su Volvo tai jau beda dirzeli pakeist :icon-confused:

turiu audi 2,5tdi cipinta dyzeli.... jokio kito dyzelio man neikistum :D

gal gali placiau apie dyzelio cipa, kiek kainavo? ar zenklai skiriasi traukimas be cipo ir su cipu?

Nedejau buvo jau pas mane :) siaip skirtumas akivaizdus kiek teko vaziuoti su su kitomis C4 tokiu varikliu tai trauka zenkliai mazesne kitur, pas mane daug stipriau spaudzia prie sedyniu o draguojant stipriai lenkia ypac didejant greiciui :) Siaip buna standartiskai 85kW po cipinimo apie 105kW gaunasi. Noreciau rasti vieta kur galeciau atlikti DIN testa beje kad isitikinciau kiek tiksliai kW yra :icon-rolleyes:

O kas del kuro ekonomijos tai valgo 5 trasoj, mieste 7 kas tokiai didelei masinai tai tikrai mazai ir nustebino mane :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cipo idejimas apie 400-700lt bet kiek tas atsilieps variklio ilgaamziskumui neaisku.... O Audi C4 2.5tdi variklis ejo 85kW o nuo 95metu jau 105kW toks pat lygiai tik kompas kitoks :) ta vadinamoji I "raudona" :) is to darau isvada kad manasis 85kW turi galios resursa kas leidzia nebijant didinti galia :icon-wink:

Audi 2,5 tdi buvo 103 kw, ne 105 kw. ;)

O pirmieji 103 kw pasirode 1994, kaip ir A6. ;) Baigti gaminti 1997, kaip ir senoji A6. O varikliai su 85 kw buvo gaminami iki 1997 metų, taigi klientai norintys pirkti A6 su 2,5tdi varikliu, turėjo galimybę pasirinkti 85 kw ar 103 kw. Ir kainos skirtumas tuo laiku buvo nemažas ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cipo idejimas apie 400-700lt bet kiek tas atsilieps variklio ilgaamziskumui neaisku.... O Audi C4 2.5tdi variklis ejo 85kW o nuo 95metu jau 105kW toks pat lygiai tik kompas kitoks :) ta vadinamoji I "raudona" :) is to darau isvada kad manasis 85kW turi galios resursa kas leidzia nebijant didinti galia :icon-wink:

Audi 2,5 tdi buvo 103 kw, ne 105 kw. ;)

O pirmieji 103 kw pasirode 1994, kaip ir A6. ;) Baigti gaminti 1997, kaip ir senoji A6. O varikliai su 85 kw buvo gaminami iki 1997 metų, taigi klientai norintys pirkti A6 su 2,5tdi varikliu, turėjo galimybę pasirinkti 85 kw ar 103 kw. Ir kainos skirtumas tuo laiku buvo nemažas ;)

Na reiktu atidziau panagrineti bet is esme varikliukai tokie patys :icon-wink:

o veliau ejes V6 2.5TDi 110kW jau is esmes kitoks :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va kad prisiklausai daug nuomoniu ir poto nebezinai kas ir geriau.Buvom prisoke prie c4 tai variklio dirzelio keitimas ir dar ten apie 2000lt :D

Nenusisnek jokie 2tuskanciai.... cia mulkina neimanelis meistrai... pats kuo puikiausiai gali ta dirzeli pasikeist ta as ir padariau :) va su Volvo tai jau beda dirzeli pakeist :icon-confused:

turiu audi 2,5tdi cipinta dyzeli.... jokio kito dyzelio man neikistum :D

volvo nezinau kaip su naujom bet senesniom tai taspats audines variklis ir nieko ten sudetingo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

masinos pirkimas loterija ir nieko cia nepakeisi spidometro atsukimas nuo70iki400lt atsukti gali bet ka vairo apsiuvimas 80 iki 150 lt su visais navarotais raides AIRBAG labai puikiai issidegina su lituokliu svarbu kad rankos nedrebetu o del variklio tai dabar tokiu skysciu yra kad nieko nepajusi kol neisardysi.

viena 605 peza prikelem is numirusiu su pora skardiniu skystymelio o variklio net uzvesti nejo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o siaip jei nori normalaus dyzeliuko tai ziurek BMW TDS vaziuoja smagiai nedaug kuro, tylus. viena beda nevirskina zalio kuro

pas mane tds---> del ko nevirskina? per nepilnus metus virs 50t km prasukau, jau tuoj bus 60, ir nieko blogo, 5 kart tepala pasikeiciau, dab reikes visus filtrus ir dezej tepala pasikeist

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

duokit patarima ir man ruosiuos masina pirkt uz mazdaug 15 stukyciu domina tik dyzeliai ziurejau y naujesnio modelio pasatus nuo 97m kur ejo tai kas vazineja sako brangus remontas, dirzelio pakeitimas 1500lt galvoju dar apie golf4 1.9 TDi kaip ji? ir ar iseitu audi a6 dizeli uz tokia suma :icon-wink:

pasato B5 brangi vaziuokle, tiksliau jos aliumines detales.....

golfe turetu stovet toks pat motoras, tai klausimas, ar bus pigiau pakeitimas dirzo.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

duokit patarima ir man ruosiuos masina pirkt uz mazdaug 15 stukyciu domina tik dyzeliai ziurejau y naujesnio modelio pasatus nuo 97m kur ejo tai kas vazineja sako brangus remontas, dirzelio pakeitimas 1500lt galvoju dar apie golf4 1.9 TDi kaip ji? ir ar iseitu audi a6 dizeli uz tokia suma :icon-wink:

pasato B5 brangi vaziuokle, tiksliau jos aliumines detales.....

golfe turetu stovet toks pat motoras, tai klausimas, ar bus pigiau pakeitimas dirzo.....

o kaip su audi a6? ar pavyktu uz kokius 15stuku paimt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O cia sau imtum ar tevui? Jeigu tevui, tai gera masina ir uz 15k lt iseitu ta a6, bet jeigu sau tai as nesuprantu taves tada :) nemaciau dar nei vieno 18-niolokinio su audi a6 ;)

Tai aisku kad sau :icon-wink: o kas blogai kad as uz a6 vairo ? :lol: Man reik patarimu ir skubiai nes gal sy sekmadieni leksiu i rietava, beja yra dvieju tipu varikliai 2.5TDI ir 1.9TDI kuris geresnis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O cia sau imtum ar tevui? Jeigu tevui, tai gera masina ir uz 15k lt iseitu ta a6, bet jeigu sau tai as nesuprantu taves tada :) nemaciau dar nei vieno 18-niolokinio su audi a6 ;)

jis bus krutas 18niolikinis :icon-cool::icon-cool:

cia sutka viliau :icon-wink:

imk vektra arba astra, bent draust kasku nereikes....

matai noreciau dar vectros, astros nlb pagal izvaizda, bet kad visi sako kad audines geros tai galvoju jei tevas palaimins mano apsisprendima tai noreciau a6

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O cia sau imtum ar tevui? Jeigu tevui, tai gera masina ir uz 15k lt iseitu ta a6, bet jeigu sau tai as nesuprantu taves tada :) nemaciau dar nei vieno 18-niolokinio su audi a6 ;)

jis bus krutas 18niolikinis :icon-cool::icon-cool:

cia sutka viliau :icon-wink:

imk vektra arba astra, bent draust kasku nereikes....

matai noreciau dar vectros, astros nlb pagal izvaizda, bet kad visi sako kad audines geros tai galvoju jei tevas palaimins mano apsisprendima tai noreciau a6

ir bijosi prie kabako palikt nuvaziaves pasitusint.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O cia sau imtum ar tevui? Jeigu tevui, tai gera masina ir uz 15k lt iseitu ta a6, bet jeigu sau tai as nesuprantu taves tada :) nemaciau dar nei vieno 18-niolokinio su audi a6 ;)

jis bus krutas 18niolikinis :icon-cool::icon-cool:

cia sutka viliau :icon-wink:

imk vektra arba astra, bent draust kasku nereikes....

matai noreciau dar vectros, astros nlb pagal izvaizda, bet kad visi sako kad audines geros tai galvoju jei tevas palaimins mano apsisprendima tai noreciau a6

ir bijosi prie kabako palikt nuvaziaves pasitusint.....

kdl, nebijosiu :icon-wink: man svarbu gera masina nupirkt kad kebulas ir variklis butu ledas :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O cia sau imtum ar tevui? Jeigu tevui, tai gera masina ir uz 15k lt iseitu ta a6, bet jeigu sau tai as nesuprantu taves tada :) nemaciau dar nei vieno 18-niolokinio su audi a6 ;)

jis bus krutas 18niolikinis :icon-cool::icon-cool:

cia sutka viliau :icon-wink:

imk vektra arba astra, bent draust kasku nereikes....

matai noreciau dar vectros, astros nlb pagal izvaizda, bet kad visi sako kad audines geros tai galvoju jei tevas palaimins mano apsisprendima tai noreciau a6

ir bijosi prie kabako palikt nuvaziaves pasitusint.....

Gi Kasko yra, tai kokios problemos? :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O cia sau imtum ar tevui? Jeigu tevui, tai gera masina ir uz 15k lt iseitu ta a6, bet jeigu sau tai as nesuprantu taves tada :) nemaciau dar nei vieno 18-niolokinio su audi a6 ;)

jis bus krutas 18niolikinis :icon-cool::icon-cool:

cia sutka viliau :icon-wink:

imk vektra arba astra, bent draust kasku nereikes....

matai noreciau dar vectros, astros nlb pagal izvaizda, bet kad visi sako kad audines geros tai galvoju jei tevas palaimins mano apsisprendima tai noreciau a6

ir bijosi prie kabako palikt nuvaziaves pasitusint.....

Gi Kasko yra, tai kokios problemos? :D

nu taip :icon-wink: O lietuvos draudimas nedraudzia??? beja man reiktu patarimu ar 1.9tdi ar 2.5tdi :icon-question::icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...