Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

Prieš 21 valandų, edviuks pranešimas:

Fendo kaina didesne zenkliai, ir jo pirkti maziausio klasei net neapsimoka. Nes kaina skirias keliom kapeikom lyginant 716 ir 724. 

Man reikia vidutines bazes traktoriaus purskimam ir tresimam. Zvalgausi konkreciai dabar i 6145.

Nieks neturi iš čia esančiu tokio modelio bet tavo barstyklei ir purkštuvui užteks ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , jezusLT pranešimas:

Čia tai normaliai eko, nes mano durna galva koks ekonominis darbinis jei motorą reik sukt iki "štukos septynių"  tai kokie sūkiai būna neeko džioniam?

viskas priklauso nuo motoro charakteristikų, jeigu padarysi tokiom apsukom, kad jis nudus gavęs trumpalaikės didesnės apkrovos, tai kas tokį naudos išvis. ne eko JD senesniem praktiškai yra gazas - dugnas (apie 2200)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai dabar aš visai pasimečiau. Bet tada gaunas neoptimalus kuro sąnaudų atžvilgiu.  Galbūt aš blogai mastau, bet mano nuomone ekonominis darbinis yra lengviem darbam(barstyklė nemanau kad daug  reikalauja ag darbiniui, nesu naudojes tai nžn)  dirbti kur daug galios nereikalauja darbinis. Sunkiem tai tada jungi neeko ir fsio, bent aš taip galvoju.  

Manttys, tai jei senesniem išvis dugne neeko darbinis padarytas tai tada aš vėl nebesuprantu kam  jį daryt „viršuj“  jei pas šeškes tiek niutonai tiek arkliai zemiau juk nei 4cil tuos  pačius  galios diapazonus imant. Ar čia netik dzioniam prie tokių apsukų eina? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu pas mus jd ant eko eina su barstykle 125 ag triju tonu barstykle tai jei ateini kokius 22 km/h greiciu ir netiketai kokioj lomoj pasitaiko minksciau tai tik spek zemint pusbegius nes tuojpat uzdusint ir siaip jei jau pavasari kurnors anksciau lendant zeme minkstesne tai reikia arkliu ir barstyklei nors as ir pats niekada netikejau kad taip gali buti.zeme dregnesne minksta ir jau nebereikia ant 22 greicio lakstyt :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu taip as ta suprantu tik gal tiesiog netaip issireiskiau :( mano nuomone ta kad darbui su betkokia sunkesne barstykle ir mazesniu traktorium tarkim kaip mano atveju tai tie eko sukiai esantis ant 1700-1750 nemanau kad yra bereikalingas kuro deginimas kaip kad kiti cia nori irodyti.nes esant sunkesnems salygoms gali ant mazesniu sukiu ir nelabai iseiti dirbti o jei salygos idealios sausos dirvos neklimsta lygu grazu tai traktorius bent jau mano atveju tai eina ant to 1700 rpm net nejausdamas ir to kuro sudegina tikrai nedaug.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, jezusLT pranešimas:

 

Manttys, tai jei senesniem išvis dugne neeko darbinis padarytas tai tada aš vėl nebesuprantu kam  jį daryt „viršuj“  jei pas šeškes tiek niutonai tiek arkliai zemiau juk nei 4cil tuos  pačius  galios diapazonus imant. Ar čia netik dzioniam prie tokių apsukų eina? 

PVZ deutz fahr 150 irgi aukšti sūkiai:

 

5a263bf671e88_deutz150.JPG.ad9aee1f9e7921fbf4f94c4a5f13f7a8.JPG

 

O minėtas fendt 716:

 

5a263bf77553e_fendt716.JPG.63e63e05f9cb939850ba7939c83b64fb.JPG

 

ironiškai, bet variklio markiruotė yra ta pati ( Deutz BF6M ), t.y. teoriškai motorai identiški, tik gal programavimas skiriasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , aurimasz pranešimas:

Gal kas eksplotuojat 6800 ar 6910 jd, kaip jie laiko su kokiom bedelem teko susidurti?? su 4x40 vartomu turetu susidoroti abu?

Turejau 6600 kelis metus ir ariau su tokiu plugu - viskas labai normaliai. O tavo minėti tuo labiau susitvarkys. Su 6910 lengvoj dirvoj ariau su 5x5 KUHN(45cm). Kantrus traktoriai. Kokius variantus numates?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , aurimasz pranešimas:

Sprendziant tik iš nuotraukų tai manau pirmas variantas gal ir nieko.

 Kitų tai net nevaziuociau žiuret.... paskutinis tikrai per brangus... ir valandos neatrodo rimtai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , Paske pranešimas:

Sveiki gal kam yra teke dirbti su 7600 full-powershift kokie atsiliepimai?

jei priimtinas toks pavarų perjungimas tai geras traktorius. Aš rinkčiausi su PQ deže. Dirbau su 6900 (variklis toks pats)- tai arkliai atidirba saziningai. Jei ziuri tą kur šiauliuose tai manau verta nuvaziuot paziuret. Kaina normali jei dar padori jo būklė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...