Jump to content

sejamoji spu


vladoukis

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...

taigi, pernai po sėjimo sezono nusipirkome Лидагропроммаш СПУ-3. Žinoma ne naują, bet dar pakankamai neblogo stovio ir pakankamai nebrangiai atsiėjo, deja tik 3 metrai ir noraginė. :) rankų teko pridėt truputį, aptvarkyt keletą smulkmenų, bet nieko baisaus nebuvo. šiemet išbandėme, pasėjome apie 15ha kviečiukų ir apie porą ha žolių, sėja tvarkingai, gan tolygiai ir gan tiksliai :):eusa-whistle::icon-cool: pats darbo procesas... sėjant su mtz82, tai pats tas būtų 7 lėtinta, esant galimybei ir 6 nelėtinta pavara, laikyt iki dugno užlipus ant gazo nėra būtinybė, ventiliatorius išpučia be vargo prie 1700-1900 variklio apsukų, darbiniam nepasiekus pilnai 1000 apsukų :icon-cool::icon-ugeek:

201205201386.jpg pwk8.jpg 2rfm.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
  • po 2 metų...
  • po 2 savaičių...

mano bielkis 82 nepatemps 4m . gal kas gali pasidalinti , kokia sejama , nauja paramine , pirkt?  Ziurejau daug nuo bomet iki to paties kurto , ten beje jei ratuku nori 1200e papildomai .

Bielkiui didžiausia problema yra ne traukti  o pakelt sėjama todėl  reiktu žiūrėt arba triju metru pakabinama arba 4 metru prikabinama,  dabar parodoje mačiau HORO MECHANIKA parduoda kažkokia angliška sėjamaja ir jei man šiuo metu reikėtu prie 82 bielkiaus sėjamosios tai ko gero tokia ir žiūrėčiau, žodžiu visi pliusai;

1. Prikabinama

2. Diskinė

3. Keturi metrai

4. Su trašom

5. Yra atskira sėkladėže žolėms

6. Technologinės vėžes

7. Hidrauliniai ženklintuvai

 

Mano nuomone už tokia kaina (berods apie7500 euru) nieko geriau nerasite.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...

Gal kas turit spu su hidrovarikliu, kuris suka ventiliatoriu? Gal tada nereikia smaugt traktoriaus, kad sekla ispustu gerai. Niekad nesusidures su hidrovarikliu, gal kas apsviestu apie ji prie sejamosios?

kodėl nereiks smaugti? juk ant mažų apsukų ir tas hidrovariklis lėčiau suksis..su iš to išplaukiančiomis pasėkmėmis :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...