Jump to content
Augunstas

meile RS-09 vokietukui

Recommended Posts

Sveiki, RS'ų mylėtojai, su artėjančiais Naujaisiais.

Taigi taip gavosi, kad ir aš tapau vieno tokio ratuoto agregato savininku. Daiktas, aišku, gyvenimo matęs, įmestas audi 1.6d motoras (aišku padaryta ne taip "tolkovai", kaip čia pas jus liaudis pasidarius),T16 ratai, yra dalgis,  turi visokių problemų, bet sodyboj kaip pagalbininkas sueis. Paskaitinėjau šitą temą ir matau, kad čia nemažai išmanančių yra, tad norėčiau užduot keletą klausimų. Pirmas, tai darbinio prailgintuvas. Pas mane jo nėra, bet gal ateity būtų neblogai. Verta ieškot originalaus ar verčiau "samadielną" kokį pasidaryt? Gal yra kas turėtų remonto žinyną? Ten nuimta viena traukutė nuo jėgos atėmimo dėžės vieno "ryčago", plius vairo laisvumas nemažas, norėčiau prieš ardant pasižiūrėt vidų "ant popieriaus".

prieš 58 minutes , Ignatio pranešimas:

Sveiki, RS'ų mylėtojai, su artėjančiais Naujaisiais.

Sveikas , su Naujaisiais ir Tave . Prailgintuvą nesunku ir padaryt , po Naujų šventimo galėsiu pamatuot kokie ten ilgiai ir pačią jo konstrukciją pafotkint . Yra pas mane dalių katalogas ir aptarnavimo knyga , iš ten jei kas domins irgi galima perfotkint , bet lygtai RS'o forume kažkas yra siūlęs ir knygutę , reiktų pajieškot . Dėl vairo laisvumo esu kai ką daręs , bet vėlgi tik po švenčių galėsiu įmest fotkę kaip padariau .  Gera žinia - RS'as pasipildė , dar vienu "vokiečiu" cm.gif  Su Naujais  2018'taisiais ,  gerbuvio ir sėkmės visiems !!!! az.gif

prieš 18 minutes , mtzzz pranešimas:

turiu rs traktoriaus knyga gal kam reikia :D

Kokiam RS'ui konkrečiai turi , keturių a dviejų cilindrų , ir kas per knyga aptarnavimo a dalių katalogas ? Jei keturcilindrio turi , kiek norėtum ? O jei dar ir papigiai , man gal reikėtų :)

Sveiki, su Naujaisiais!

Kągi, šventės leido pasisėdėti prie PC ir pasiieškoti informacijos savo naujam žaislui, Rs'ui. Deja, čia, žiūriu, toks traktorius, kuriam ieškant manualo pasijauti taip, tarsi ieškotum manualo tankui - tarsi karinė paslaptis, tik gudrūs vokietukai prispausdinę pardavinėjai ebay po 15-20 eur. Bet vistik šį bei tą pavyko surasti, nors ir ne tiek, kiek norėjau, tačiau pavyko. Pasidalinu su kolegomis, gal kam pravers ir bus įdomu. Pirma nuoroda - daugiau vartotojo žinynas vokiečių kalba, antra -  kažkoks vengriškas žinynas, bet yra ir truputį sandaros parodyta. Jei kas turit kokį remonto žinyną, norėčiau įsigyti, galėčiau padaryti elektroninę jo versiją ir su visais pasidalint.

https://drive.google.com/open?id=10neHLgo6UaE3qDScGy5vubMupfGUEc2l

https://drive.google.com/open?id=1XQUZrY19LU08d-LndzUKkgTKlb62Xggt

marazas, gerai, kad turit kolonėlę, yra tikimybė, kad bus reikalinga. Kol dar nepradraskiau ir nepasižiūrėjau kokia situacija su manąja, nieko konkrečiai sakyt nenoriu, bet turėsiu omeny, kad pas tamstą yra.

On 2018-01-03 at 17:24, wydas63 pranešimas:

Kokiam RS'ui konkrečiai turi , keturių a dviejų cilindrų , ir kas per knyga aptarnavimo a dalių katalogas ? Jei keturcilindrio turi , kiek norėtum ? O jei dar ir papigiai , man gal reikėtų :)

26655632_1764506226907206_1727831560_o.jpg

26653607_1764506486907180_979866883_o.jpg

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti