Jump to content

smulkiu seklu sejamosios


Recommended Posts

  • po 3 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 7 mėnesių...
3 valandas ago , caper said:

O su rapsu nepasiteisino?

Rapsas mačiau labai stebinantis. Tiek lapu dar neteko matyti kaip sako paulius. Pakomentuos pats gal . 

 

Sejamaja smulkiu seklu galvoju gamintis is SPU principa paemus ir sejimo aparata. 

Del tos sejamosios kur ant kombaino, kaip ji elgsis galuose? kaip elgsis buksuojant? Kitaip vargu ar tikslinga cia gaunasi stebeti nebe kederi, bet dar ir mastyti apie sejima seklu tuopaciu metu, ziureti kad nesetum ant tos pacios vietos gale, kad nesetu ant vietos. Seklos ne kapeikas kainuoja..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant kombaino pjaunamosios labai gera ideja  , nepersesi , ses tik ten kur pjaunamoji paraeis (na tu vietu kaip visoskie kyliai neisvengti). kas liecia seklos norma pagal vaziavimo greiti tai arba nuo vaziavimo sukiu impulsu arba radaras dar geriau , ijungimas isjungimas pakeliant leidziant pjaunamaja. Zinot idialus dalykas ,isberia tuoj po dalgio ir plius uzdengia smulkintais siaudais. Aisku jei tvarkingai ir laiku skutant iskart po kombaino tai ant skutiko dar geriau. Kam ko reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten yra 3 mygtukai potenciometras normai su skaiciais, vintiliatoriu pajungti ir pati sekly byrejima, pulta pastacius sonia kombainu rankenu visai patogu viska valdyti. Is karto buna pradejus vaziuoti kokius 5 metrus pasimirsta ijungti, tada atgal pavaziuji ir ijungi:). Paskui ipranti ir nieko as tik kelias val pats dirbau tai greitai ipratau., greiti kombaino apie 3,5 ant geru kvieciu laikom ir norma tinka, o buksavimai gal koki 1 proc sudaro..., jei greiciau kazka tenka pjauti galima potenciometra pasukti ir rite sukasi greiciau norma padideja. Galima dasikonstruoti kad keliant kederi atjungtu sejima, per vadimama galinuka dacika., su rapsu kur yra sliuzu nepasiteisino keliu lauku viduri gerai isede., jei atsiras pigi priemone nuo sliuzu tada pasiteisins, taipogi kur itin kietas molis be strukturos ten rapsui irgi netinka. O laukams kur nemelioruoti ir rapsai pavasari gali ismirkti tikrai verta nes rizika didele o sanaudos minimalios tad verta rizikuoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , min-de said:

12 slangu, el. Variklis

Tai turbina ,kad ir kiek šlangų butų ,suka elektrinis varikliukas.Aš turėjau omeny seklos padavimo velenėlį.Pas mane APV-200litrų sėjamoji tai tiek viena,tiek kita elektra suka,8 šlangos,bet ilgiau pasėjus seklos velenelio varikliukas gerokai įkaista.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

34 minutes ago, BR said:

Tai turbina ,kad ir kiek šlangų butų ,suka elektrinis varikliukas.Aš turėjau omeny seklos padavimo velenėlį.Pas mane APV-200litrų sėjamoji tai tiek viena,tiek kita elektra suka,8 šlangos,bet ilgiau pasėjus seklos velenelio varikliukas gerokai įkaista.

Pas mane 400 litru, 12 slangu. Viskas valdoma ir sukama elektra. Nepastebejau, kad varikliai labai ikaistu. Vistik seklos padavimo variklio sukiai ir apkrova manau mazesne, negu ventiliatoriaus. Nebandet pakeist dozatoriaus i didesnes talpos? Gal del seklos normos jis aukstesnius sukius palaiko ir kaista?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

10 valandas ago , min-de said:

Pas mane 400 litru, 12 slangu. Viskas valdoma ir sukama elektra. Nepastebejau, kad varikliai labai ikaistu. Vistik seklos padavimo variklio sukiai ir apkrova manau mazesne, negu ventiliatoriaus. Nebandet pakeist dozatoriaus i didesnes talpos? Gal del seklos normos jis aukstesnius sukius palaiko ir kaista?

Minde  kokios firmos tavo smulkiu sėklų sejamoji,  ir iš kur pirkai? Dabar žiūrinėju APV firmos su el.  varikliu kaina apie 3k, su hidro siurbliu apie 4,8k. Planuoju tvirtinti ant volų 6m, bet vienas dalykas ar nebus per mažai 8 išėjimų šlangų,o 16 išėjimų perdaug? Pagal viską turėtų būt su 12 išėjimų,  bet APV tokių nėra, yra tik DELIMBE su el. varikliu,   et kažkaip orientuojuos su hidro varikliu. Viena išėjimo šlanga50-70cm tarpais tvirtinimas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

11 valandas ago , BR said:

Tai turbina ,kad ir kiek šlangų butų ,suka elektrinis varikliukas.Aš turėjau omeny seklos padavimo velenėlį.Pas mane APV-200litrų sėjamoji tai tiek viena,tiek kita elektra suka,8 šlangos,bet ilgiau pasėjus seklos velenelio varikliukas gerokai įkaista.

Kiek tas ilgiau? Kiek pasėji  ha ,kad pradeda kaisti? O elektra maitinama nuo traktoriaus elektros, ar akumuliatorių? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

47 minutes ago, Tom. said:

Minde  kokios firmos tavo smulkiu sėklų sejamoji,  ir iš kur pirkai? Dabar žiūrinėju APV firmos su el.  varikliu kaina apie 3k, su hidro siurbliu apie 4,8k. Planuoju tvirtinti ant volų 6m, bet vienas dalykas ar nebus per mažai 8 išėjimų šlangų,o 16 išėjimų perdaug? Pagal viską turėtų būt su 12 išėjimų,  bet APV tokių nėra, yra tik DELIMBE su el. varikliu,   et kažkaip orientuojuos su hidro varikliu. Viena išėjimo šlanga50-70cm tarpais tvirtinimas. 

Technik plius pas mane lygtais. Austru gamybos. Gamina toj pacioj gamykloj kaip APV. Pirkau is technikos prekyba nuoma. Slangu perdaug nebus. Teoriskai slangos montuojasi iki 50 cm. Bet tankiau nera blogiau. Darbini ploti apibrezia ne slangu skaicius. Tas pacias 16 slangu gali sudet ant triju metru darbinio plocio padargo. Darbini padargo ploti susivesi i kompa. Pagrindiniu el varikliu maitinimas tiesiogiai nuo akumuliatoriaus. Reikes pasijungti ir issivesti prie traktoriaus rozete.  Dabar jei pirkciau, tai visai noreciau sejamosios su distributorium. Kad galeciau labiau varijuoti su slangu skaicium, nes visokiu planu yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

6 valandas ago , min-de said:

Technik plius pas mane lygtais. Austru gamybos. Gamina toj pacioj gamykloj kaip APV. Pirkau is technikos prekyba nuoma. Slangu perdaug nebus. Teoriskai slangos montuojasi iki 50 cm. Bet tankiau nera blogiau. Darbini ploti apibrezia ne slangu skaicius. Tas pacias 16 slangu gali sudet ant triju metru darbinio plocio padargo. Darbini padargo ploti susivesi i kompa. Pagrindiniu el varikliu maitinimas tiesiogiai nuo akumuliatoriaus. Reikes pasijungti ir issivesti prie traktoriaus rozete.  Dabar jei pirkciau, tai visai noreciau sejamosios su distributorium. Kad galeciau labiau varijuoti su slangu skaicium, nes visokiu planu yra.

O su el. varikliu nebuvo problemų? Ar bepirktum su el. varikliu? Ar žiūrėtum jau su hidrauliniu ventiliatoriaus pavara?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...