Jump to content

Skutikas: Strėlinis-noraginis, ar Diskinis .


edviuks

Recommended Posts

prieš 38 minutes , dvidas pranešimas:

 O kodel sie tokie pigus https://autoplius.lt/skelbimai/kongskilde-vibro-flex-4300-skutikai-6251573.html      ir gal kas zinot ar jam 170ag uzteks

Man rods del to kad kudesnis..ir tikrai taip agresyviai nedirbs kaip aukščiau pamuneti..aš vis pakaušį pakasau kad paimti toki pabirom daiginti..pravažiuoji su juon paskui diskiu ir bandyt seti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Gunia pranešimas:

Man rods del to kad kudesnis..ir tikrai taip agresyviai nedirbs kaip aukščiau pamuneti..aš vis pakaušį pakasau kad paimti toki pabirom daiginti..pravažiuoji su juon paskui diskiu ir bandyt seti..

taip ir as galvoju diskini turiu tai dairausi noraginio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, tomsikass pranešimas:

https://m.autoplius.lt/skelbimai/kockerling-quadro-460-zemes-dirbimo-ruosimo-technika-6204779.html?_ga=2.180141604.125294110.1507635948-1472835990.1477944091

O kiek ag sitam giluminiam reiktu normaliam darbui gal kas zinot? Zemes prie sunkiuju...ir ar vertas jis tokiu pinigu?

Tampom tokį su magnum 340 tai kai kada užtenka, kai kada norėtųsi daugiau ag, nes iki 10 km/h teįtraukia geriausiu atveju, o dirbant negreit skutikas neatlieka gerai maišymo, taip kad šitam skutikui ag nemaišo, galima iki 400ag sakyčiau arklį kabint jei žemės vidutinio sunkumo ir sunkios, lengvose ir su ~300 būtų galima išsiverst.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , M&M pranešimas:

Tampom tokį su magnum 340 tai kai kada užtenka, kai kada norėtųsi daugiau ag, nes iki 10 km/h teįtraukia geriausiu atveju, o dirbant negreit skutikas neatlieka gerai maišymo, taip kad šitam skutikui ag nemaišo, galima iki 400ag sakyčiau arklį kabint jei žemės vidutinio sunkumo ir sunkios, lengvose ir su ~300 būtų galima išsiverst.

Kokia technologija?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, dvidas pranešimas:

 O kodel sie tokie pigus https://autoplius.lt/skelbimai/kongskilde-vibro-flex-4300-skutikai-6251573.html      ir gal kas zinot ar jam 170ag uzteks

Kaina tokia, nes čia labiau kultivatorius nei skutikas, su juo arba mažu gyliu pabiras daiginti, arba ruošti sėjai po rimtesnio įdirbimo. Gamintojas nurodo lengvoj žemėj 95ag, sunkioj iki 145ag poreikį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , JCB pranešimas:

Tai supratau, bet po kūlimo kokia darbų seka? Su diskiniu, paskui prieš sėją su noraginių ir sėjat?

Taip iki šių metų taip būdavo, o paskui dar kas likdavo žiemai nuėmus kregždes tik su kaltais kiek lenda pratrauki koki 20-25 cm ir palieki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , Minduksx pranešimas:

edviuks sako kad turi trūkumų šitas fx ir volas toks man nepatinka, idealiausiai turbūt būtų žiedinis.

 

prieš 29 minutes , M&M pranešimas:

Taip iki šių metų taip būdavo, o paskui dar kas likdavo žiemai nuėmus kregždes tik su kaltais kiek lenda pratrauki koki 20-25 cm ir palieki.

Šiemet kaip sukotės?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , tomsikass pranešimas:

Ir kazin ar to kockerling quadro neatstotu tas fx5?

Gerokai pigesnis

 

Žinoma, kad atstotu nes ju darbo principas toks pat, ten tik keli niuansai tokie kaip dirvos lyginimas už darbiniu daliu kuris didelės reikšmės nesudaro nes abu varijantai gerai užlygina, darbiniai gyliai tokie pat,  galima sakyt beveik analogiški aparatai,  tai renkantis naudota agregata didelio skirtumo nėra, tuo labiau, kad  kaip isivaizduoja kolega JCB jog jam reik 5 metru ir ne mažiau tai jei kaina tiktu tai geras aparatas.

Jei gilintis i detalesnius skirtumus tarp fx ir quadro tai kaip vakar rašiau quadro gali dirbti 3 metru pločiu sulanksčius ko negali fx, ir žinoma dar viena ,,smūlkmena,, tiems kas dar nedirbo rimtai su skutikais ir pagrindinis kriterijus renkantis pavyzdžiui nauja skutika tiems kas žino kas yra dvigubas žiedinis volas.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , JCB pranešimas:

edviuks sako kad turi trūkumų šitas fx ir volas toks man nepatinka, idealiausiai turbūt būtų žiedinis.

 

Šiemet kaip sukotės?

Šiemet 2x diskinis ir sėjom arba diskinis + 2xgermis ir sejom...noraginiam per šlapia buvo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , Minduksx pranešimas:

Kažkada kai ieškojau noraginio tai teko skambint šakiečiui ukininkui pardavinejo quadro460 tai tipo dėl to kad sunku vilkt ir pirks horsch fx nes maziau arkliu reikia. 

Reklamos auka, kaip gali būt lengviau jei koju tiek pat, svoriai panašūs , paskambink dabar pasiklausk kaip sekas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 35 minutes , tomsikass pranešimas:

Nu jo, kazkaip ir mums atrodo, kad 5m gali buti per platus prie 300 AG traktoriaus sunkiose zemese..

Tai ka tik kaimynas forumietis MM parašė su kokiais traktoriais tampo ir kokiais greičiais, aš vakar taip pat bandžiau kolegai JCB išaiškint ta pati, ten tik turint ta quadro tai jei matai, kad nepatrauki tai darai 3 metrus ir tada su mažesniu arkliu dirbi, tai jo tas pliusas ir yra, kad su kokiais 200aj gali dirbt. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , tomsikass pranešimas:

Nu jo, kazkaip ir mums atrodo, kad 5m gali buti per platus prie 300 AG traktoriaus sunkiose zemese..

Pas ankstesnį savininką 926tas dirbo su 5m noraginiu, neardavo, nes nežinodavo po to ką daryt prisivertus luitų, tai žemės tikrai sunkios. Pats mačiau kaip dirba, leido giliau nei 20cm, tai jau žviegdamas, aišku arkliai bus pasibaidę per tiek laiko, ar tavo patrauks, tik pabandęs sužinosi. Pas mane patį tokių žemių nėra, bandysiu su 5m rizikuot, o ir 5m nėra lygu 5m, padargai skiriasi.

Viskas gerai Viktorai, pasversim visus už ir prieš, neveltui čia diskutuojam ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiemet rapsą su f930 ir quadro sėjom apie 20cm su siaurais noragais, tai fendis sunkiai dūmais apsipylęs pastoviai :) pirmi metai kai sėjom tiesiai į ražieną, iki šiol būdavo su diskiniu praeita. Pasikartosiu arkliu tam quadro nebus per daug su ratiniais traktoriais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, Bauer pranešimas:

Kaina tokia, nes čia labiau kultivatorius nei skutikas, su juo arba mažu gyliu pabiras daiginti, arba ruošti sėjai po rimtesnio įdirbimo. Gamintojas nurodo lengvoj žemėj 95ag, sunkioj iki 145ag poreikį.

Bet gamintojas nurodo kad gylis 20cm ar 25cm gerai neatsimenu bet ne maziau.o gal kas toki turit ,kokie butu atsiliepimai apie ji

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, dvidas pranešimas:

Bet gamintojas nurodo kad gylis 20cm ar 25cm gerai neatsimenu bet ne maziau.o gal kas toki turit ,kokie butu atsiliepimai apie ji

Gamintojas nurodo, kad iki 15cm maximum važiuojant pirma karta o antru važiavimu iki 25, bet čia manau lengvose žemėse, šiaip gamintojas ji rekomenduoja kaip pabiru dadaiginimo agregata.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , viktorass pranešimas:

Na aš su tokiu nedirbau ir lyg aplinkui nesimato panašiu tai negarantuoju kaip ten jis dirba natūroje, kojovikos puslapyje yra apie juos aprašyta, gal brošiūra pasiskaityt.

Tai skaiciau tas brosiuras bet kaip rasei tie 20-25cm gal tik lengvose dirvose ,kaskaip jis atrodo nestiprus nagai gali ir nelysti i kietesne zeme ,aplink mane irgi tokio nesu mates

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...