Jump to content

Zemes ukio paslaugu kainos


Pofke

Recommended Posts

  • po 5 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 6 mėnesių...
  • po 3 savaičių...
  • po 4 savaičių...
  • po 3 mėnesių...

sveiki,

Kiek reiktų imt už grūdų vežimą pažystamui? ir kaip tą kainą skaičiuoti?

Galvojau imt kurą iš jo atpirkimu arba užpylimu iš kalonkės.  moto valanda manau man kainuoja +-  3eurus, bet moto valandom taip pat sunku apskaičiuot kainą. 

Taip kaip už grūdų pervežimo paslaugą imt pinigus? už km ir už darbo valandas? Į abu galus 40km, beveik visas kelias asfaltu. Imant po 0,5euro už km, gaunasi vienan galan 20 eurų. ar ne per mažai mastau, nes manau gerai krautas man vien kuro suvalgys kokias 20l ant 40km, su visais užkrovimais ir pridavimais. 
Laiko turiu, traktorius tvarkingas, draudimai viskam kasko užsipirkti, tai sąlygos ir noras būtų pauždarbiaut. 

Gal ką patarsit kaip tokioj situacijoj pasielgt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,

Kiek reiktų imt už grūdų vežimą pažystamui? ir kaip tą kainą skaičiuoti?

Galvojau imt kurą iš jo atpirkimu arba užpylimu iš kalonkės.  moto valanda manau man kainuoja +-  3eurus, bet moto valandom taip pat sunku apskaičiuot kainą. 

Taip kaip už grūdų pervežimo paslaugą imt pinigus? už km ir už darbo valandas? Į abu galus 40km, beveik visas kelias asfaltu. Imant po 0,5euro už km, gaunasi vienan galan 20 eurų. ar ne per mažai mastau, nes manau gerai krautas man vien kuro suvalgys kokias 20l ant 40km, su visais užkrovimais ir pridavimais. 

Laiko turiu, traktorius tvarkingas, draudimai viskam kasko užsipirkti, tai sąlygos ir noras būtų pauždarbiaut. 

Gal ką patarsit kaip tokioj situacijoj pasielgt?

 

Sunku su tais pažįstamais. Geriausia dirbt svetimam.. Reali kaina turėtų būti tokia:

 

2 tavo valandos ant kelio ir laukimo (minimaliai), po kokius 5 eur už valandą darbo = 10 eur.

traktoriaus kaina reisui nemažiau 10 eurų.

+ kuras.

 

Su savo kuru 30-35 eurai už reisą (20 + 20 km) ilgai nestovint eilėje. Jeigu atstumas 40 + 40, tada galima iš 2 dauginti. Todėl realiai fūrą samdyti būtų pigiau, tik nežinau kaip galimybėmis ją pasamdyti. Sakė chebra vietiniais keliais ir po 30 tonų veža.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...