Jump to content

vaderstad sejamosios


Recommended Posts

17 minutes ago, marazas pranešimas:

Hrr... apsipyksiu ant rapido. Pries isvaziuodamas seti pupas nutariau diskus patept. Ir radau, kad bevaik visi sejimo diskai kliba. Paaiskejo, jog sejos disku vidines guoliu obomos issitampe. Del ko jie patys is saves pradejo sunkiai auktis, o kadangi islaisvejo - sukasi ant aseles. Guoli isardzius, tepalas svarus, visi takai kaip naujui, tik prasisuka sunkokai. Ir vidine oboima kokiais 0.05mm didesne. O ir priejimas juos keisti sudinas :-/

Kokius guolius dedate? Kam nors tokia beda buvo? Paseta 1500ha, su 3m, ir dirbimo leksciu guoliai laiko gerai.

Tad pupos nesetos, ir keicam guolius kol aseles nenuestos dar.

mano sėjamoji irgi iki 2000 ha sejus ir diskų dalis klibėjo. Uždėjau naujus ir nebėra laisvumo, nors atrodė, kad ir iš ašies judėjimas yra, matyt aboima guolio išsitampė kaip sakei. Keisti darbas sudinokas, net ką darysi.. guoliai iš igneros. įdomus dalykas, kad korpuse jie būna kažkuo prikibdyti, aš įtepiau varžtų klijų, bet kažkaip manau, kad nepadės :( ir labai atsargiai su išmušimu, labai lengvai ten blėkutė apsauginė lankstosi

guoliai.JPG.1391a6e001759c9385b362e678a72308.JPG

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, manttys pranešimas:

mano sėjamoji irgi iki 2000 ha sejus ir diskų dalis klibėjo. Uždėjau naujus ir nebėra laisvumo, nors atrodė, kad ir iš ašies judėjimas yra, matyt aboima guolio išsitampė kaip sakei. Keisti darbas sudinokas, net ką darysi.. guoliai iš igneros. įdomus dalykas, kad korpuse jie būna kažkuo prikibdyti, aš įtepiau varžtų klijų, bet kažkaip manau, kad nepadės :( ir labai atsargiai su išmušimu, labai lengvai ten blėkutė apsauginė lankstosi

guoliai.JPG.1391a6e001759c9385b362e678a72308.JPG

 

Yra guoliam toki patys kaip ir varstam klyjai. Laiko gerai, jau du sezonai kai ikyluoti ir nei klipt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as islupau trasu lekstes, tai atsirado vieta kur ilyst galima. Taip pat visai neblogai. Pas mane pirma sejimo eile visa, o antroj 4 guoliai klibejo. i viduri sudejau ntn4, i sonus po 2 fag, pacius krastinius kinietiskus po 8 eur. Ziuresiu kaip laikis. Buvau is litagros po 4 eur dar nupirkes, bet tie sudas, nauji kiek kliba, kiti strigineja  dirbimo diskams iddejau, ziuresiu kas bus.

O guolius taip, reikia tept fiksavimo klijais. tik nzn kodel svedai sumaste kad taip daryt reik.

Guoliam ismust tiki strypuka prasitekinau. i skyle isistato , tiek kad tik i oboima liestu ir blekutes negadintu.

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, marazas pranešimas:

as islupau trasu lekstes, tai atsirado vieta kur ilyst galima. Taip pat visai neblogai. Pas mane pirma sejimo eile visa, o antroj 4 guoliai klibejo. i viduri sudejau ntn4, i sonus po 2 fag, pacius krastinius kinietiskus po 8 eur. Ziuresiu kaip laikis. Buvau is litagros po 4 eur dar nupirkes, bet tie sudas, nauji kiek kliba, kiti strigineja  dirbimo diskams iddejau, ziuresiu kas bus.

O guolius taip, reikia tept fiksavimo klijais. tik nzn kodel svedai sumaste kad taip daryt reik.

Guoliam ismust tiki strypuka prasitekinau. i skyle isistato , tiek kad tik i oboima liestu ir blekutes negadintu.

 

 

O kažin kaip dabar baigsis kad sutepiau tik varžtų klijais (gėda prisipažint, apie guolių klijus iki šiol nebuvau girdėjęs). Nu stebėsiu situaciją, gal viskas bus ok.. arba reikės po sėjos vėl lauk lupti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

33 minutes ago, tomuks.co pranešimas:

Sveiki,ar patrauktų MF 6480 160AG 4m vederį be įdirbio su trąšomis ?

jeigu uzsipilsi sklidina bunkeri trasu ir seklos ir sesi smeli durpej ar kalnuose be sansu patempt, bet jeigu isipilsi tona seklos, tona trasu ir sesi lygumose tada realu, jeigu yra kalnuotu lauku tai tik su pustuste pavyks dirbt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
On 5/1/2017 at 12:48, caper pranešimas:

Su autogenu pasildai ir atlenki, viena taip atlenkem tai laiko jau keli metai.

pas mane t74 grobas yra, tai prie jo galines asies prisuku koja. is jos isimu noragelio varztus, o gala suspaudziu tarp nestoro begio ir ploksteles, taip kad begio galas ilgesnis butu. Tada su krautuvu (nes jame hidrodinamine transmisija) koja tiesinu. pirmiausia susukima tiesinu spausdamas uz begio galo. kol atsuku. Jei lieka sulinkimo, tada paprasciausiai uz kojos galo. Pries pora dienu tiesinau, galvojau nufotkint, tik nebuvo su kuo.  O taip as ju lb daug istiesines esu. Gana lengvai ir greit.

Ir diska teks keist, nes buktuotu netoli vaziuuosi.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On ‎2017‎.‎05‎.‎23 at 12:52, Bulvinykas pranešimas:

Parūko technologinių vėžių varikliukai, remontuojasi jie ar reikia naujus pirkt?

 

nežinau kokie pas tave, bet su 4 laidais turiu gal 3 rites. Visos geros, viena nauja nenaudota. gal kam reikia? naujos kaina pusė vėderio kainos, naudotų simbolinė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...
On 2017-06-22 at 21:34, Mantas. pranešimas:

Gal kas turite minčių kaip atnaujinti  tarpuvėžio prispaudimo ratų kojas, ant kuriu tvirtinasi ratukai?

 

kojas kur padile apvirini ir nusmirgeliuoji is rankos. SKyles, i kurias kojos statosi, isgrezi didesne apvalia, nes dabartineje kiausinis, ir nutekini ivore ir ikali, prisegi ir dedi koja, laisvumo neber :) kai sudils ivore idesi vel nauja , koja vel apvirinsi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...