Jump to content

vaderstad sejamosios


Recommended Posts

3 minutes ago, Nejaunasis said:

buvo 600 eur, pagal programa,kad atiduodi savo juodą gauni naują raudoną. juodas gali būti veikiantis, gali būti sugedęs. o tau greitį rodo kompas normaliai? nešokinėja, neatsiranda ---------- toks užrašas su daug minusų?

Čia programa vederio kontoroj? Dėl užrašo ir apie greičio rodymą nežinau, nes ne aš sėju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

11 valandas ago , bggg said:

Sveiki, pasisekė nupirkti rapid 400 Danijoj, teliko parsivežti.

Kiek žinau nusiima dišlius su dirbimu ir dedasi ant ratų. O priekyje sėjamos dedasi kojos atraminės kažkokios... 

Ar teisingai?

Vaderstad Rapid 400S 2003m.

Vaizdinė priemonė kaip atrodo sukrauta į fūrą. unnamed.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dalyvausiu, dalyvausiu. Lėksim iki Danijos po savaitgalio.

Planuojam nuimti visą dirbimą nuonpriekio, išardytindišlių. Išimti gale vidurinį ratą ir į tą vietą kišti prie dirbimo rėmo likusį dišliaus galą. Taip pasistatys visas dirbimas aukštyn kojom.

Realu?

Čia tokį variantą Jualėj pasiūlė, jie taip veža

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 valandą ago , bggg said:

Dalyvausiu, dalyvausiu. Lėksim iki Danijos po savaitgalio.

Planuojam nuimti visą dirbimą nuonpriekio, išardytindišlių. Išimti gale vidurinį ratą ir į tą vietą kišti prie dirbimo rėmo likusį dišliaus galą. Taip pasistatys visas dirbimas aukštyn kojom.

Realu?

Čia tokį variantą Jualėj pasiūlė, jie taip veža

tavo xl su? Nes bijau pameluot, nes senesnės dišlius nesiardo, nors gal maišau ką nors. Į 4 metrus vis tiek nesutilpsi, nemanau, kad brangi ta vieta iš Danijos, aš tai geriau civilizuočiau kraučiau, tada ir išsikrauti paprasčiau ir nenusidaužys taip. Visgi jeigu krausi kaip minėjai, nufotkink, labai įdomu kaip ten atrodys.. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

40 minutes ago, darius5 said:

realu, svarbu raktų netrūktų ir visi varžtai atsisuktų. Jei krausi į furą vien sėjamają, tai nebūtina to rato imti, tilps ir kitaip. Pas mane buvo su trašom, ir su diskiniu dirbimu, tai šiek tiek ilgesnė  sėjamoji gaunasi

Man kai krove tai neatsisuko varstai kur jungiasi sejamoji su dirimu pjove su rezaku su kitkuo neina prieiti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, manttys said:

tavo xl su? Nes bijau pameluot, nes senesnės dišlius nesiardo, nors gal maišau ką nors. Į 4 metrus vis tiek nesutilpsi, nemanau, kad brangi ta vieta iš Danijos, aš tai geriau civilizuočiau kraučiau, tada ir išsikrauti paprasčiau ir nenusidaužys taip. Visgi jeigu krausi kaip minėjai, nufotkink, labai įdomu kaip ten atrodys.. :)

Taip, XL (bent jau ant jos taip užrašyta :) ), tačiau su noragėliais dirbimo, o ratai vienoje eilėje...rapid1.jpg.0eb0c15d62f1a2210c04d6e0dd5a3749.jpg

rapid2.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na mano su diskiniu įdirbimu ir trašomis sėjamoji tilpo į 6 metrus, pernai furos priekabos metras buvo 100e, kroviau ne pats, bet jeigu ne lietuviai, danai būtų krovę tik į dvi furas, ir tai stebėjosi kaip galima į vieną furą pakraut :), gaila užmiršau nufotkint kaip buvo pakrauta, bet kraunant labai gerai yra teleskopinis, o jie krovė su frontaliniu.Vienu žodžiu, išsitraukia dišlius su pakeriu, nusiima dirbimas, ženklintuvai, galinės skėtėlės, ir viskas turi tilpt į 6 metrus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

5 valandas ago , K_Nerijus said:

Ar cia kokios lenktynes kuriu tikslas sukraut i kuo mazesni atstuma? Vezat daikta kurio verte 20-30 kEur, o norit sutaupyt 100 ar 200 eur ir sukraut kaip malkas? Kaip atodys tos vietos kur remiasi, siekiasi? Parvezus apdazinet reikes ir kaip viskas atrodys?

Nu jei tvarkingai sudėsim viską, viskas atrodys gerai. Jeigu išeina pataupyt nieko nepralošiant kodėl gi ne... Tiesiog

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal pas k1 stovi 2003m. sėjama?
Ar rodykle pažymėtoj vietoj yra dvi skylės?

Prie vietų, pažymėtų rutuliukais tvirtinasi originali koja skirta transportavimui. Tačiau ant senesnių, nėra skylių varžtams. Gal pas ką yra apie 2003m. sėjalka ir galėtumėt patikrinti?

58d00c656481d_vaderstad-rapid-400cfa4095e7.thumb.jpg.b30d5e54131d35689718932182080497.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...