Jump to content

Filmukai


Filtras

Recommended Posts

Kaip supratau klausimas apie chemija (specialus skiedinys sustiprins sieneles ir eis cheminis vamzdynas - nuo 1:00), kurmintojas kaip ir aiskus daiktas. Man ir pasirode idomu, tik klausimas ar neliko tik disertacijoje ar buvo perkelta ir i praktika kur nors? Gal chemija kenksminga naudojo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...
  • po 4 savaičių...

Mano vaikystei būdavo , kad nekantraudavau grįžt namo ir dirbt su traktorium , mokykloj niekad nepasilikdavau ilgiau ir nelankydavau kokios nors užklasinės veiklos , tai pradinių klasių mokytojai net klausdavo tėvų kokį ten stebuklingą traktorių namie turit , kad jūsų vaikas taip greit veržiasi namo :D , nors ir dabar niekas nepasikeitė :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, Mantas2342 pranešimas:

Mano vaikystei būdavo , kad nekantraudavau grįžt namo ir dirbt su traktorium , mokykloj niekad nepasilikdavau ilgiau ir nelankydavau kokios nors užklasinės veiklos , tai pradinių klasių mokytojai net klausdavo tėvų kokį ten stebuklingą traktorių namie turit , kad jūsų vaikas taip greit veržiasi namo :D , nors ir dabar niekas nepasikeitė :D

Dabar situacija kiek kitokia. Vaikai visko matę, visko pertekę ir dažniausiai vartojami jų žodžiai "nuobodu" ir "nėr ką veikti" ... Kai buvau mažas, į traktorius pravažiuojančius pro šalį su pavydu žiūrėdavau, o sūnui dabar daviau lauką pakultivuoti, tai apsuko kelis ratus ir jau sako " neįdomu...". Va koks playstation visai kitas reikalas, ten ir įdomu ir nenuobodu, nors jau 15-ą kartą tą patį žaidimą pereina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandų, tadasg pranešimas:

Saugaus darbo nesilaikote, ne daug trūksta iki nelaimės... Viskas gražu, tik atsargiai su filmavimais taip belaipiodami į važiuojantį traktorių.

Nuo likimo ne pabegsi. Tiesa mano safe pass jau pasibaiges kokie metai, tas laikomas kas 5 metus. ir dar kas 2-3 menesius saugaus darbo paskaitas gaudavom.

Ir tupykloje reik tupeti durim atidarytom kad neuzdust.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandų, Dr.Zoidberg pranešimas:

Dabar situacija kiek kitokia. Vaikai visko matę, visko pertekę ir dažniausiai vartojami jų žodžiai "nuobodu" ir "nėr ką veikti" ... Kai buvau mažas, į traktorius pravažiuojančius pro šalį su pavydu žiūrėdavau, o sūnui dabar daviau lauką pakultivuoti, tai apsuko kelis ratus ir jau sako " neįdomu...". Va koks playstation visai kitas reikalas, ten ir įdomu ir nenuobodu, nors jau 15-ą kartą tą patį žaidimą pereina.

Neatmesčiau varianto, kad tavo sūnus tiesiog "ne prie" technikos. Net jeigu ir nieko neturėtų, jam greičiausiai vis tiek nebūtų įdomu :) Mano karjera prasidėjo nuo mtz 52, iškisdavau galvą per šoninį langą. Bet kai pjaudavau su būgnine, teko šio įpročio atsisakyti kai akmenys pro galvą porą kartų prašvilpė :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano bachuras tik antrokas ir buvo momentas kai verzesi i traktoriu ar kombaina, as ir pats ji kviedavausi pasivazinet, pavairuot, aisku ne vienam ...bet kai jis pradejo uzdavinet klausimus  apie kompjuteri, apie tai kaip jis veikia, kaip sukuriami zaidimai ir t.t. ...nebesikvieciu i traktoriu o jis ir nebesiverzia ...ir gal gerai, seimoje gana ir vieno po laukus besitrankancio :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, MBLORINSER pranešimas:

Nuo likimo ne pabegsi. Tiesa mano safe pass jau pasibaiges kokie metai, tas laikomas kas 5 metus. ir dar kas 2-3 menesius saugaus darbo paskaitas gaudavom.

Ir tupykloje reik tupeti durim atidarytom kad neuzdust.

Nepriimkit asmeniškai, tiesiog norėjau pasakyti kad reiktų atsargiau viską daryti, nesinori prarasti kolegos pačiam jėgų žydėjime. O filmukas tikrai grąžus, smagu kad pasidalinate tokiais vaizdais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, manttys pranešimas:

Neatmesčiau varianto, kad tavo sūnus tiesiog "ne prie" technikos. Net jeigu ir nieko neturėtų, jam greičiausiai vis tiek nebūtų įdomu :)

Viskas jam kaip ir įdomu, tik bėda, kad neilgam :D Ir virinti bandė ir varžtus sukinėti ir vairuoti ir dar daug ką. Patinka tol, kol nauja. Dar tik antrokas, visas gyvenimas priekyje. Suras mėgstamą sritį ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...