Jump to content

Apskritai apie servisą


JD

Recommended Posts

Kas tau sakė kad nepatinki .Kuo daugiau mormalių ( ne 12 metų)dalyvių forume tuo geriau :icon-rolleyes:

Pritariu dyrui :) Apie servisą plačiai nekomentuosiu, nes jau esu užsiminęs čia http://www.zemesukis.com/photogallery.php?photo_id=1589

aruni tikiuosi sekančiais metais vėl sėkmingai bendradarbiausime :) nes pieš kulimo sezoną tikiuosi aplankysi mus su tepalais ir filtrais :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 220
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Kas tau sakė kad nepatinki .Kuo daugiau mormalių ( ne 12 metų)dalyvių forume tuo geriau :icon-rolleyes:

Pritariu dyrui :) Apie servisą plačiai nekomentuosiu, nes jau esu užsiminęs čia http://www.zemesukis.com/photogallery.php?photo_id=1589

aruni tikiuosi sekančiais metais vėl sėkmingai bendradarbiausime :) nes pieš kulimo sezoną tikiuosi aplankysi mus su tepalais ir filtrais :icon-wink:

efrendas dovanok del to nesusipratimo tikiuosi daugiau tokiu nesamoniu nebebus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • po 11 mėnesių...
Daugelis is jusu turite po keleta skirtingu spalvu technikos, ir pazystate kone visus technikos ir serviso pardavejus. Pasidalinkite savo nuomone kuris servisas (ir daliu tiekimas) pats blogiausias, o kas jo is viso neturi.

nu mes tai tikrai keliu rusiu turim... siaip nei vienu negalim skustis, tik kazko dojus pastaruoju metu kazkaip silpniau, reikejo keleto detaliu - neturi, anksciau to nebudavo...o siaip normaliai kiek teko susidurti... :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Daugelis is jusu turite po keleta skirtingu spalvu technikos, ir pazystate kone visus technikos ir serviso pardavejus. Pasidalinkite savo nuomone kuris servisas (ir daliu tiekimas) pats blogiausias, o kas jo is viso neturi.

Nu Kesko dabar Konekesko esu nusivyles ir Merlo servisa sunku prisisaukti ir seip prie devetos technikos jie nelinke isvis kist nagu. Taip pat ir DotProj turiu priekaistu :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Daugelis is jusu turite po keleta skirtingu spalvu technikos, ir pazystate kone visus technikos ir serviso pardavejus. Pasidalinkite savo nuomone kuris servisas (ir daliu tiekimas) pats blogiausias, o kas jo is viso neturi.

Nu Kesko dabar Konekesko esu nusivyles ir Merlo servisa sunku prisisaukti ir seip prie devetos technikos jie nelinke isvis kist nagu. Taip pat ir DotProj turiu priekaistu :icon-wink:

Būtų įdomu kuo nusivylę: ar garantinį tempia, aršiaip pažadų nevykdo, nesuremontuoja...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Daugelis is jusu turite po keleta skirtingu spalvu technikos, ir pazystate kone visus technikos ir serviso pardavejus. Pasidalinkite savo nuomone kuris servisas (ir daliu tiekimas) pats blogiausias, o kas jo is viso neturi.

Nu Kesko dabar Konekesko esu nusivyles ir Merlo servisa sunku prisisaukti ir seip prie devetos technikos jie nelinke isvis kist nagu. Taip pat ir DotProj turiu priekaistu :icon-wink:

Būtų įdomu kuo nusivylę: ar garantinį tempia, aršiaip pažadų nevykdo, nesuremontuoja...

Detaliu praktiskai neturi kesko kadangi mano negarantinis tai apie si atarnavima nieko negaliu pasakyti ir truksta jiems praktikos ar geru inzinieriu traktoriui buvo problem su hidraulika tai jie ir taip ir anaip bande ji pagydyt bet rezultatas gavosi 0. Merlo bandau prisisnekint antrus metus nelabai iseina aisku irgi negarantinis gal dabar lyg ir zada atvaziuoti matysim kaip bus. O DotProj tai garantini atvaziuoja be problemu taciau klibinti gan daznai reikia kada kaip kur kodel

O su Dojaus servizu pakolkas negaliu skusti bet dar tik pusmetis kaip garantija paziuresim kaip toliau :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Daugelis is jusu turite po keleta skirtingu spalvu technikos, ir pazystate kone visus technikos ir serviso pardavejus. Pasidalinkite savo nuomone kuris servisas (ir daliu tiekimas) pats blogiausias, o kas jo is viso neturi.

Nu Kesko dabar Konekesko esu nusivyles ir Merlo servisa sunku prisisaukti ir seip prie devetos technikos jie nelinke isvis kist nagu. Taip pat ir DotProj turiu priekaistu :icon-wink:

Va toks klausimas tada - ka darot kai prisisaukt neina. Tai negi laikot kaip paminklus traktorius ir krautuvus (visgi pinigai nemazi sumoketi) ir laukiat malones ar savom jegom bandot taisyt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinau auksinę taisyklę:

Servisas yra geriausias tas, - su kuriuo neturi reikalų arba tiesiog jis nereikalingas .... :lol:

Kolkas bendrauju su Dotnuva del techikos, ir Kesko del fermos yrangos, asmaniškai esu labai patenkintas abiejų kompanijų servisu ir jų darbuotojais: Dotnuva atlekia ir pasistengia pašalinti gedimus ir savaitgaliais o Kesko meistrai, atlekia ir naktį ;)

Bėja dar arčiau temos, tai Vyrybalto servisas tiesiog apgailėtinas(nekompetencija, aplaidumas, išsisukinėjimas, ....)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone serviso lygi apskritai Lietuvoj parodo toks dalykas, kai ukininkai skyrelyje pasigiriam savo technika salia tokiu zinomu vardu kaip JD, Claas ir kt iraso Kirovets, T-150, Stalinec, apie belarus jau nekalbu (kazkodel tie rusu stebuklai vis dar ne metalo lauze) . Na isvada man persasi pati, galbut ji ir klaidinga...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

istikro viskas gerai su servisu tik vienas momentas kartais islenda, jei tu elgiesi kaip zmogus tai nieks i tave nekreipia demesio, o jei skambini ir drabstaisi prakeiskmais ir vskuo kas tik po ranka tada jau ok, kazkodel yra taip, tai va, gaila kai tas kur rekia visada teisus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

neklatinu nieko, bet shventuju nera, nedarbymetis turiu moraline teise ir pareiga nekreipti i tai demesio

Pritariu kad šventūjų nėra nei vienoj firmoj bet kai paskambini ir sakai kad yra problema ,o taves klausia kada pirktas .A ....... savaitė garantinio ,žinot turbūt nespėsim .Kaip Raimi tada tu galvotum ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

neklatinu nieko, bet shventuju nera, nedarbymetis turiu moraline teise ir pareiga nekreipti i tai demesio

Pritariu kad šventūjų nėra nei vienoj firmoj bet kai paskambini ir sakai kad yra problema ,o taves klausia kada pirktas .A ....... savaitė garantinio ,žinot turbūt nespėsim .Kaip Raimi tada tu galvotum ?

paaiskink smulkiau. neikertu varianto....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane sejamojoje po siai diena nera uzsikimsimo davikliu, kombaine snargliuojasi tepalai ir kederis gryba pajauna, kokios firmos daug maz visi zino ... :)

50% kaltes prisiimu as :icon-redface:

kita puse man lieka... netiesiogiai... :lol:

Raimi, seip imones serviso tarnyba nesam nei tu nei as, mudu esam tik maza sistemos dalis, ir nesvarbu kas nepadare darbo Raimis, Arunis, Juozas ar Petras, kalta yra serviso TARNYBA,taip kad jei KRITIKA TEISINGA reikia tureti drasos ja isklausyti ir padaryti isvadas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia dar tie laiką kai jūsų firma prekiavo Mtz .Kaip jie laiko nereikia aiškint.Taigi pirmas gedimas šiaip ne taip atvažiavo ,pakeitė per keiksmus kas priklausė .Viskas tvarkoj . Antras gedimas pradeda varyti lauk antifryzą .Skambinam .Toliau viską buvau surašes .Atsifutbolino nes buvo likus savaitė garantinio remonto .Kai išsiardėm pasirodo sutrūkus gilzė ,stūmokliai įtrūkinėją ,vat tak .Obidna kartais :icon-rolleyes:

Žinai, Arūni, teisus dėl kritikos visai serviso tarnybai ,bet kartais koks idijotas kurį ruošiasi atleist taip sušika visai tarnybai reikalą kad oi oi oi.Pasirodo kad tavo užskymo niekas nei mates nei girdėjas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane sejamojoje po siai diena nera uzsikimsimo davikliu, kombaine snargliuojasi tepalai ir kederis gryba pajauna, kokios firmos daug maz visi zino ... :)

50% kaltes prisiimu as :icon-redface:

kita puse man lieka... netiesiogiai... :lol:

Raimi, seip imones serviso tarnyba nesam nei tu nei as, mudu esam tik maza sistemos dalis, ir nesvarbu kas nepadare darbo Raimis, Arunis, Juozas ar Petras, kalta yra serviso TARNYBA,taip kad jei KRITIKA TEISINGA reikia tureti drasos ja isklausyti ir padaryti isvadas

problema tame, kad mes, kaip sistemos varzteliai, esam skirtingo storio.... ar netaip??? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...