Jump to content

Dronningborg D7000


Guest Dulis

Recommended Posts

Gamykliškai ėjo su dviem dirželiais.

teoriškai galėtu pompa kažkiek prabuksuoti..kažkuriem clasam su merso varikliu lyg išlenda tokie šposai..pas mane  buvo toks karpytas dirželis...dabar uzdetas paprastas sakau gal dėl to pakaista..supiltas antifrizas..teko pompa ardyti tai nera kalkėta ten labai viduje..

 

http://autokolegos.lt/katalogas/BOSCH/generatorius-nissan-2-3d-6033gb5009-gn51#!prettyPhoto   va tokį pabandzius..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 979
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

teoriškai galėtu pompa kažkiek prabuksuoti..kažkuriem clasam su merso varikliu lyg išlenda tokie šposai..pas mane  buvo toks karpytas dirželis...dabar uzdetas paprastas sakau gal dėl to pakaista..supiltas antifrizas..teko pompa ardyti tai nera kalkėta ten labai viduje..

 

http://autokolegos.lt/katalogas/BOSCH/generatorius-nissan-2-3d-6033gb5009-gn51#!prettyPhoto   va tokį pabandzius..

Pas mane generatorius nuo šimtinio MTZ, su dvigubu škyvu ir užtempti du Optibelt karpyti dirželiai, tai su krovimu problemų nekyla. O pakaista iki 100 nebent kai lauke virš 30, kuliant didelio derlingumo javus ir kai radiatorius jau pradeda kištis, o šiaip apie 80-90 visada. Tiesa, maniškis be smulkintuvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei pusė rato važiuoja ant asfalto krašto, o pusė jau kelkraščiu, tai labai jaučiasi protektorius kaip vibruoja. Jei visu ratu ant kelio, didelių vibracijų nesijaučia.

 

Kokius kabinos oro filtrus naudojat? Pas mane buvo porolono dvi plokštės, bet jau tiek pasenę, kad trupėjo ir nebeišsivalė, tai turguj su metru pardavėjos kantrybę bandžiau, matavau visus mašininius oro filtrus, kol galiausiai radau panašius :) Sudėjau tris, tai dabar kabinoj švarus oras ir nesunkiai traukia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

Kokius kabinos oro filtrus naudojat? Pas mane buvo porolono dvi plokštės, bet jau tiek pasenę, kad trupėjo ir nebeišsivalė, tai turguj su metru pardavėjos kantrybę bandžiau, matavau visus mašininius oro filtrus, kol galiausiai radau panašius :) Sudėjau tris, tai dabar kabinoj švarus oras ir nesunkiai traukia :)

Aš tai kabinai filtrus perku iš čia http://www.technogaja.lt/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teks eit pardaveju kamuot:) sakau gal palengvinsi procesa...

as john deere 1055 su keturkampa kabina kur, tai du masininius idejau 4 golfo 1.9 tdi.

eolto puslapi surasyti matmenys filtru ir kokei masinai jie tinka,zinojau kokiu man reike,ju puslapi susiieskojau, o i parde nuejau zinodamas ko man reike.

https://e-shop.eoltas.lt/Filtrai/Filtras-oro/#autobegin

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sveiki draugai droningburgininkai. Baigiant sezona beda :( isejo guolis asies kuri drebina visa kratomaja sietinycia. Vargais negalais numovem ekcentrika. Bet skriemulys(skyvas) ne krust. O dar norint ji nuimt reikia nuimti kratikliu skyva jis taip pat ne krust. Visi siomnikai lusta, arba skyvai linkstA. Gal zinot kokia gudrybe kaip nuimti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki draugai droningburgininkai. Baigiant sezona beda :( isejo guolis asies kuri drebina visa kratomaja sietinycia. Vargais negalais numovem ekcentrika. Bet skriemulys(skyvas) ne krust. O dar norint ji nuimt reikia nuimti kratikliu skyva jis taip pat ne krust. Visi siomnikai lusta, arba skyvai linkstA. Gal zinot kokia gudrybe kaip nuimti?

nebent kaitinti su rezaku..man reikėjo vėjaka išimti..tai maniau šakės bus su tai skriemuliais :icon-cry: ..bet nusiėmė su ranka..buvau apakęs.. :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai be kaitinimo net ekscentriko nenuemem. Bet skreimulio kad ir kiek kaitint nenusiima. Jau nevilty esam ☺ beja napamijau kad cia 7000s

prie skriemulio privirini 20cm 40mm diametro vamzdį, vamzdžio gale privirini 16-20mm veržlę ir suki strypą su sriegiu, kol atsiremia į ašį..., paprastai padeda. prieš tai reikia nupjaut šaibą nuo skriemulio, kad ašis matytus. kai viską sutvarkai, vamzdį nupjauni, apšmirgeliuoji, privirini šaibą ir nudažai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...