Jump to content

Atlyginimai


Dainius2121

Recommended Posts

prieš valandą, Dainius2121 pranešimas:

Sveiki, koks šiuo metu yra traktorininko atlyginimas?  Valandinis ar ten metinis. Aišku žiūrint su kuo dirbi, ką dirbi, labiau domina kas dirba su nauja technika, purkštuvu....  Busiu dėkingas už atsakymus 🙂 bent jau plius minus į rankas :rolleyes:

Padoraus mechanizatoriaus mėnesinis turėtų būti apie 2.Į rankas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Augunstas pranešimas:

O tiek moka kas? 😀

Nežinau.Bet manau kad padorus žmogus tiek vertas.Kelis metus per javapjūtę mokėjau 120 į rankas už dieną.Diena aišku ilga😀.Šiemet manau jau bus maža tiek.Čia už grūdų vežimą ir remonta jei prireikia.Patenkinti abu,ir jis ir aš. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuejo gimine kazkur darbintis mechanizatorium, nu tie apibudina darbo veiksma: cia su traktorium pasienauji ,gryzti - pavaziuoji su sunkvezimiu ten ir ten .Aisku, viska susirementuoji pats.Aaa... dar virint moki ,nu tai yra svarke reiks pavirinti .  nu 1100euru .😃

Ilipo i sunkvezimi balta maike su tapkutem ,(aisku kitur) ir uzdirbo 3k ,su atskaitytais mokesciais ir visais pribumbasais. imonej:mechanikai,plovykla automatine,ratus sumontuoja,uzdeda.

Teises sunkvezimio brangios ,atsakomybe.O dar suvirintoju reikia buti uz ta  pati .Nu choziainui toks mechanizatorius ,, good,, yra 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , agronoms pranešimas:

Nežinau.Bet manau kad padorus žmogus tiek vertas.Kelis metus per javapjūtę mokėjau 120 į rankas už dieną.Diena aišku ilga😀.Šiemet manau jau bus maža tiek.Čia už grūdų vežimą ir remonta jei prireikia.Patenkinti abu,ir jis ir aš. 

Nu toj vietoj, taip Jus teisus 100%

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , Augunstas pranešimas:

Nuejo gimine kazkur darbintis mechanizatorium, nu tie apibudina darbo veiksma: cia su traktorium pasienauji ,gryzti - pavaziuoji su sunkvezimiu ten ir ten .Aisku, viska susirementuoji pats.Aaa... dar virint moki ,nu tai yra svarke reiks pavirinti .  nu 1100euru .😃

Ilipo i sunkvezimi balta maike su tapkutem ,(aisku kitur) ir uzdirbo 3k ,su atskaitytais mokesciais ir visais pribumbasais. imonej:mechanikai,plovykla automatine,ratus sumontuoja,uzdeda.

Teises sunkvezimio brangios ,atsakomybe.O dar suvirintoju reikia buti uz ta  pati .Nu choziainui toks mechanizatorius ,, good,, yra 

 

 

nu nu :) tik kazkodel "verkia" soferiai kai grudus krauni. 80-100 eur i diena, bet tai nereiskia kad vaziuoja be iseiginiu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Augunstas pranešimas:

Nesigincysiu ,kodel jie verkia .Man tas pats tiesa pasakius.Dabar gal verkia,vasara neverke.

Verkti čia jau lietuvių bruožas.Bet manau kad norint dirbt,tikrai galima uždirbt.Tik reik gerbt vienas kitą,ir neieškoti durnių.Čia abiems pusėms tas galioja.P.s.Kaip ir minėjau,mudu abu patenkinti.Man niekad nereikėjo versti kažką daryti,jei reik remontuot,jis mane aplenkia seną diedą😀

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , agronoms pranešimas:

Verkti čia jau lietuvių bruožas.Bet manau kad norint dirbt,tikrai galima uždirbt.Tik reik gerbt vienas kitą,ir neieškoti durnių.Čia abiems pusėms tas galioja.P.s.Kaip ir minėjau,mudu abu patenkinti.Man niekad nereikėjo versti kažką daryti,jei reik remontuot,jis mane aplenkia seną diedą😀

Tai čia ištisus metus taip moki ar tik savaite

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , dzipas pranešimas:

Cia tokia kreivu vedrodziu simfonija - samdyti zmogu menesiui (kad ir su mokesciais) ir samdyti zmogu metams dviems ir t.t. Tai nera tas pats. Cia perki momentine paslauga - todel zymiau pigiau galutiniam variante, nors momentiniam atrodo ir auksinis atlyginimas.

Na ne visai kreiva ta simfonija.Kiekvienas samdo pagal savo galimybes.Jeigu nori turėti gerą darbininką,tai čia jo bėda pas patį darbo rast ar pačiam jį jam suteikt?Manau kad čia bėda daugiau pačio🙂

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Dainius2121 pranešimas:

Sveiki, koks šiuo metu yra traktorininko atlyginimas?  Valandinis ar ten metinis. Aišku žiūrint su kuo dirbi, ką dirbi, labiau domina kas dirba su nauja technika, purkštuvu....  Busiu dėkingas už atsakymus 🙂 bent jau plius minus į rankas :rolleyes:

Jei nori sužinot, sakyk kiek tau siūlo ir už ką, tada pasakysim ar gerai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...