Jump to content

Sėklos - Perku / Parduodu


admin

Recommended Posts

prieš 2 minutes , Ukius_bulvinskis pranešimas:

Nieko niekas neatsiuntė, nors ir buvo skambinta. 

Tai reike paklaust kaip sėti nieko nežinant jai jie iš vežioja pas ūkininkus tai leidimą gave teikt. Ir taip man ka atveze grūdai negražus yra patraiskytu yra net iš lukšto nemažai neissiluktenusiu jau namie savo geriau atsivalai . Kaip mažas kiekis imtas vėju nekeliau bet kokybė tai nuvylė ka rašo sertifikate daiguma švarumą tai man nepanasu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandas, WYCKA/ pranešimas:

Tai reike paklaust kaip sėti nieko nežinant jai jie iš vežioja pas ūkininkus tai leidimą gave teikt. Ir taip man ka atveze grūdai negražus yra patraiskytu yra net iš lukšto nemažai neissiluktenusiu jau namie savo geriau atsivalai . Kaip mažas kiekis imtas vėju nekeliau bet kokybė tai nuvylė ka rašo sertifikate daiguma švarumą tai man nepanasu

Na mane kaip tik šiemet nustebino sėklos kokybė geraja prasme, labai gerai išbeicuoti (ko niekad nebūdavo), gražūs be priemaišų grūdai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , Ukius_bulvinskis pranešimas:

Na mane kaip tik šiemet nustebino sėklos kokybė geraja prasme, labai gerai išbeicuoti (ko niekad nebūdavo), gražūs be priemaišų grūdai. 

Nu tas be priemaišų bus aišku kaip išplaukęs dėl beicavimo taip gerai bet kurie neissilukstene beico grūdas negaves. Bet kad grūdų trintų ir skalduku randi keista juk ne su arpu valo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...