Jump to content

Traktorius CASE IH


Euro6

Recommended Posts

Prieš 6 valandas, Remse pranešimas:

Geriau žiūrėk bent nuo 120 ag, nedaryk klaidos, kurią aš padariau, pasiėmęs 100 ag valtra.

Man nera galimybes ukio pletimui, padargai liks tie patys ka mtzokas dirba. Tik buna mtzokas pridusta, tai cia jau bus ok viskas, su rezervu net biskuli. Jei rimciau ir daugiau dirbtusi zemes, tai pilnai sutinku, kad 100 ag mazai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 54 minutes , Dainius48 pranešimas:

Man nera galimybes ukio pletimui, padargai liks tie patys ka mtzokas dirba. Tik buna mtzokas pridusta, tai cia jau bus ok viskas, su rezervu net biskuli. Jei rimciau ir daugiau dirbtusi zemes, tai pilnai sutinku, kad 100 ag mazai. 

150 reikėtų prie šiuolaikinių technologijų.Nereikės sukti galvos ateityje ar patrauks tą ar tą padargą.Norėtųsi padargo,reikėtų,bet arba nepakelia arba nepatraukia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , Dainius48 pranešimas:

Man nera galimybes ukio pletimui, padargai liks tie patys ka mtzokas dirba. Tik buna mtzokas pridusta, tai cia jau bus ok viskas, su rezervu net biskuli. Jei rimciau ir daugiau dirbtusi zemes, tai pilnai sutinku, kad 100 ag mazai. 

turiu cyzeli prie belaruso tai jam ziauriai truksta svorio ir galios, tapati cyzeli 1025.3 belarusas jau gan neblogai traukia bet jai suleidzia 25cm ir tam nebe taip lengva pasidaro, tai reziume ant tokio padargo reiktu ne 100ag vakarietisko bet ne maziau 135ag ir tada bus dirbama su rezervu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Remse pranešimas:

Geriau žiūrėk bent nuo 120 ag, nedaryk klaidos, kurią aš padariau, pasiėmęs 100 ag valtra.

 na šitas case turėtu būti už mtz82 drūtesnis nes jo tie 100 arklių berods dar pagal DIN standartą, be to traktorius sunkesnis ir keliamoji galia hidraulo žymiai didesnė, šiaip nuotraukose gražiai atrodo o jei dar ir moto valandos tikros tai neblogas variantas, mažai elektronikos, mažiau gedimų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...