Jump to content

Traktorius CASE IH


Euro6

Recommended Posts

  • po 3 savaičių...
  • po 2 mėnesių...
Prieš 9 valandas, Dariukasss pranešimas:

 

Ka turi omenyje bendra? Greiciu dezes ir hidraulio tepalas atskirai pas situs.

Taigi aš turiu tokį po kiemą važineti, iš galo matuoklis yra pakankamai ilgas ir jis daeina iki pavarų dėžės. Man atrodo,kad bendra sistema,jei pilu tarkim į hidraulį tepalo tai matuoklis reaguoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
prieš 4 minutes , AGROMAN pranešimas:

Skirtumas ne toks ir didelis, man bepakope atrodo irgi komfortiskiau

Greiciu skirtumas sitoj dezej neproblema. Didziausia problema - beda, kad  negali perjungti tu pavaru nenutraukes galios. Ir jei vietoves lb kalvotos tai yra didelis nepatogumas. Bet kai pazysti savo laukus, ir padargus. Supranti kaip traktorius elgiasi, tada ismoksti ir ipranti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandas, DeathCrew77 pranešimas:

Prie 1750rpm 12 apie 10kmh, 13 apie 12kmh, 11 metų atidirbau su šita deže

Db laukiu atvykstant  CVX.

kazin ar ne klysti, nes barstau trasas 12 pavara, gtv 540e, variklis apie 1,6 tukst  rpm, ir greitis 12-12,5; jei permusu 13 jau greitis kyla iki 16. traktorius maxxum140

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Pofke pranešimas:

kazin ar ne klysti, nes barstau trasas 12 pavara, gtv 540e, variklis apie 1,6 tukst  rpm, ir greitis 12-12,5; jei permusu 13 jau greitis kyla iki 16. traktorius maxxum140

Nu vadinasi Pumoje kitoks perdavimas, nes norint pasiekti 16kmh reiktu 14 pavaros

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, dova07 pranešimas:

Tikrai trūksta pavaros darbiniam depozone, nes norint sėt 12km/h prie 1,6  aosuku reik 13 pavaros, o galulaukej apsisukineji, taip pat 13 nes nesinori grot per ta sankaba 12-13-12, tai toks savotiškai durnas reikalas, kai reikia sukinėtis galulaukėj tenka žaist su apsukom.

o tai RPM numest neužtenka, galios ant posūkio trūksta? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...