Jump to content

Traktorius T-25


Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

Na, man ir kaimynui niekada nebuvo jokių gedimų ar užsikirtimų dėl atrabotkės, o kaip ir sakiau ji naudojama jau 20 metų. Pas mane net nekeisti tepalai buvo nuo pirmo užpylimo, tai greičių dėžėje tepalas net pageltęs kaip medus. Aš pakeičiau, o kaimynas taip ir nekeitė niekada, tik dapila, nemanau, kad kada nors jis juos keis ir veikia jo mtz 80. Bet techniką saugoti reikia ir geriau pilti gerą alyvą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O ką tas kaip ir mygtukas kažkoks reiškia kuris yra ant hidraulinio cilindro viršaus? 

Čia nuleidimo ribotuvas .Ant cilindro štoko turi būti reguliuojama apkaba, kuri sutraukiant štoką atsiremia į tą ,,mygtuką". Taip uždaro vožtuvėlį ir nebeduoda nuleisti žemiau. Geras dalykas dirbant su šienapjove ir kitais pakabinamais padargais, nereikia grandinių kabint kaip seniem belarusam, kad palaikytų aukštį

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. turiu bėdą su T-25 hidraulika, pakabinau ant galo krautuvą rulonams, tokį kur būna ant autokarų, pirmus 10 rulonų pakėliau gan nesunkiai su prieciepu kad pervežt į kitą vietą, paskui nebekėlė, bet tuščią krautuvą kelia nesunkiai, o vat kai nori ruloną pakelti į viršų su vertikaliu cilindru tai kelią be problemų ant laisvų apsukų, kame čia reikalas?? rulonai sauso šieno

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...