Jump to content

Traktorius T-25


Recommended Posts

 

Tai kokio čia bandymo ? nusiemei seną verstuvę ir rinkis kuri labiausia pagal tvirtinimą tinka : sraigtine ar pusiau :) . ...tik žemė pas Tave dar nepersunkiausia , aš pas save su tokiais nepaarčiau , užsikištu iškart . Luitai eina kaip 'bliudai' , visokius bandžiau plugiukus nieko gero , tad pats susikonstravau 1x40 , sakyčiau "sunkiai žemei" , pats tas su t25 .

 

A , ne "skystokas" , sorakui ??  

 

o ka pasiulytum sorokui,?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o ka pasiulytum sorokui,?

Sakyciau 80-90cm arba 2x40cm , turetu vilkt . Gal koki uzsienieti dvieju korpusu , man kol nedaug arineju pakank ir to vienvagia :) , o jei "beda prispaus" , turiu Odesos hidrofikuota , tada galini korpusa - šnai ir turetu vilkt(bet pokol kas gaila pjauti , gal kada DT'oka atkelsiu) , MTZ82 mačiau su visais trimis are ... Aisku , neverciu kad butinai keisk  :icon-mrgreen:, cia Tavo grynai reikals , man tik 'pasirode'' :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakyciau 80-90cm arba 2x40cm , turetu vilkt . Gal koki uzsienieti dvieju korpusu , man kol nedaug arineju pakank ir to vienvagia :) , o jei "beda prispaus" , turiu Odesos hidrofikuota , tada galini korpusa - šnai ir turetu vilkt(bet pokol kas gaila pjauti , gal kada DT'oka atkelsiu) , MTZ82 mačiau su visais trimis are ... Aisku , neverciu kad butinai keisk  :icon-mrgreen:, cia Tavo grynai reikals , man tik 'pasirode'' :icon-rolleyes:

tai kad jis netoks ir mažas aš neisivaizduoju kaip su juo aria 25 -ti,kai šlapia ir mešlas,i kalną net 82 buksuoja.Man neverta ieškoti didesnio nes aš ariu ir nedaug-labai nedaug,draugas buvo prisikabinęs toki triju korpusu tai sorokelis verkdamas pirma pavara traukia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

....................draugas buvo prisikabinęs toki triju korpusu tai sorokelis verkdamas pirma pavara traukia

A cia reik suprast , kad variklis tik pirma pavara tepavelk :icon-eek: ???? Nu nezinau , manasis velka ir vikšrinio kulytivatoriu 2 pav. , eitu ir trecia bet sankaba praded svilt , o kad pirma pav. "verkšlentu" ner to buve , prasuks ratus ne dumo nerodydams ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Stovejo senukas  gal penkis metus nekrutintas, pabandem kurt nieko, iki forsunkiu neateina kuras iki siurblio ateina. Iki pastatymo vaziavo kaip priklauso. Dede minejo kazkokia tai surblio reikute, kad jai kazkas yra. Ar tiesiog imti siurbli ir vezt restauruot? Ar sunkiai visa siurblio keitimo procedura vyksta?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...